пышка_мышка• 30 декабря 2022
Вы осознаёте, что итог у всех один - гроб
Понимаете, что вас никогда больше не будет? Кто это придумал? Почему все так создано?
Гербария• 30 декабря 2022
Ответ дляНаталья-249d
Меня другое беспокоит,..Вот человек работает,тратит деньги на дом,машину,путешествия и потом хлоп-итог один.И смысл дергаться если все там будем.
ну это кто как хочет... путешествия делают жизнь интересной. деньги дают комфорт.
Пешеходик• 30 декабря 2022
Ответ дляпышка_мышка
Нет, там же сказано про воскресенье тела, поэтому его можно только в землю
Нет, там сказано, что Бог может восстановить любое тело, съест его лев или черви, или рыбы, или оно станет пеплом. Но опять же, воскреснут, кто верил в Бога, выполнял его законы. Или думаете, Бог создатель не в силе создать опять новое тело?
Но в любом случае там главное душа, чистота души. А тело - это прах в любом случае. Из праха создано, в прах вернеться
пышка_мышка
• 30 декабря 2022
Ответ дляVivianna_
не понимаю , как может дать пофиг
что может быта страшные чем вечное забвение и чернота ? сон без сна ; навечное прощание с теми , кто дорог , со своим естеством ? лучше было вообще не рождаться , чем осознавать , что этот короткий миг - все , что у тебя есть
Наверное, мы с вами много думаем... А многие не парятся, живут одним днём, я так никогда не умела
Пешеходик• 30 декабря 2022
Ответ дляпышка_мышка
Да не о том вы паритесь
Оч@ров@Шк@• 30 декабря 2022
Ответ дляпышка_мышка
Вроде как по Библии нельзя
Можна, це те саме, що закопати, але пришвидшено все.
Veronika_100k• 30 декабря 2022
Ответ дляпышка_мышка
В этом вся фишка. Сложно удовольствие от жизни получать, копаясь в прошлом или боясь будущего.
пышка_мышка
• 30 декабря 2022
Ответ дляVeronika_100k
Я согласна. Но не могу об этом не думать, мысли же сами в голову лезут
Оч@ров@Шк@• 30 декабря 2022
Господь є життя вічне: «...життя з´явилось, і ми бачили, і свідчимо, і звіщаємо вам життя вічне, що в Отця перебувало і з´явилося нам» (1 Ів. 1, 2). «Ми знаємо, що Син Божий прийшов і розум нам дав, щоб пізнали Правдивого, і щоб бути в Правдивому Сині Його, Ісусі Христі. Він - Бог правдивий і вічне життя!» (1Ів. 5, 20).
Життя вічне...
— обіцяне Господом: «А оце та обітниця, яку Він Сам обіцяв нам: вічне життя» (1 Ів. 2, 25);
— відкрите в Писанні: «Дослідіть-но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, — вони свідчать про Мене» (Ів. 5, 39);
— полягає в пізнанні Бога: «Життя вічне — це те, щоб пізнали Тебе, Єдиного Бога правдивого, та Ісуса Христа, що послав Ти Його» (Ів. 17, 3).
Життя вічне дане...
— Богом: «...дар Божий - вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!» (Рим. 6, 23). «А це свідчення, що Бог життя вічне нам дав, а життя це — у Сині Його» (1 їв. 5, 11). «Я життя вічне даю їм, і вони не загинуть повік, і ніхто їх не вихопить із Моєї руки» (їв. 10, 28). «Бо Ти, Отче, дав Йому владу над тілом усяким, щоб Він дав життя вічне всім їм, яких дав Ти Йому» (їв. 17, 2). «...А де збільшився гріх, там зарясніла благодать, щоб як гріх панував через смерть, так само благодать запанувала через праведність для життя вічного Ісусом Христом, Господом нашим» (Рим. 5, 20—21);
Життя вічне...
Життя вічне дане...
Everything is possible• 30 декабря 2022
Мне все равно что там будет с моим телом. Я точно знаю, что душа не умирает, а просто переходит в другой мир.
пышка_мышка
• 30 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Я буддистка - мне пофиг))
Во что верят буддисты?
Оч@ров@Шк@• 30 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Дхарма - учение Будды.
Конкретно?
Буддизм є досить різноманітним. Його, загалом, можна розділити на дві широкі категорії: Тхераваду (Вчення старців) та Махаяну (Велика колісниця). Тхеравада є чернецькою течією, що зберігає просвітлення та нірвану за ченцями, у той час як буддизм Махаяни поширює цю мету просвітлення і на мирян, а не лише на ченців. У рамках цих категорій можна знайти численні відгалуження, включаючи зокрема Тендай, Ваджраяну, Нітіренізм, Сінгон, Чисту Землю, Дзен і Ребу. Для людей ззовні, які прагнуть зрозуміти буддизм, важливо не претендувати на знання всіх деталей конкретної школи буддизму, якщо вони ознайомилися лише з класичним, історичним буддизмом.
реінкарнація, карма, майя та тенденція сприймати реальність пантеїстичною в своїй орієнтації. Буддизм також пропонує складну теологію божеств і піднесених істот. Однак, як і в індуїзмі, у буддизмі складно чітко визначити погляди на Бога. Деякі течії буддизму можуть дійсно називатися атеїстичними, інші можна назвати пантеїстичними, а треті, такі як буддизм «Чистої Землі», – теїстичними. Класичний буддизм, однак, не згадує про реальність Вищої Істоти і тому вважається атеїстичним.
я Кукарача• 30 декабря 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Конкретно?
И? Мы тут про отношение к смерти вроде бы говорили, так вот, все ответвления Буддизма стремятся к Просветлению и выходу из Колеса Сансары.
Оч@ров@Шк@• 30 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Тобто ви конкретно не знаєте що сповідуєте? Ясно.
я Кукарача• 30 декабря 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Знаю, але не хочу зараз це обговорювати, це складна і довготривала дискусія, а в мене зараз, нажаль, немає для цього настрою і часу. Відповідь на питання автора поста я надала. Якщо хочете побалакати про Буддизм - створюйте відповідну тему і у вільний час я с задоволенням з вами подискутую про це. Пробачте, ви буддиста? Якщо так, ну... поведінка у вас трохи некоректна))
Кондуктор трамвая• 30 декабря 2022
Я не християнка, сповідую іншу релігію. У нас там все добре, авторе))) Переродження, колесо сансари ітд)))
Оч@ров@Шк@• 30 декабря 2022
Ответ дляя Кукарача
Більшість «буддистів», коли починаєш їх розпитувати , взагалі не в курсі в що саме вірять. Щось чули, звучить екзотично. Я ще можу зрозуміти людей, які народилися десь в Тайланді і це для них норма життя. А десь в Львівській області буддисткою бути, то кумедно. Храм відвідуєте?
Оч@ров@Шк@• 30 декабря 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Як саме сповідуєте? Маєте храм?
Кондуктор трамвая• 30 декабря 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Як саме сповідуєте? Маєте храм?
Домашній олтар. Є гуру, громада невеличка, по всій Україні розкидана.
Буддійський храм є в Черкасах, до речі. В Києві в новому ботсаду ступа є, лама приїжджав на освячення.
Ответ дляпышка_мышка
да , но знаете , что мне помогло от этих мыслей ? есть такая теория у Ланца « биоцентризм » там в книге своей он пишет про смерть и многое другое
по его теории смерти как такого нет
Оч@ров@Шк@• 30 декабря 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
А як саме ви повірили? Ваш чоловік теж вірить?
Кондуктор трамвая• 30 декабря 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Мене в 16 років перестало задовільняти християнство і я почала пошуки релігії, яка має питання на мої відповіді, зокрема, струнку космогонічну систему.
З чоловіком я розлучена. Але не через релігію, він просто багато пив, мене це не слаштовувало
Оч@ров@Шк@• 30 декабря 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
Ясно, дякую
я Кукарача• 30 декабря 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Повірте, я в курсі в що вірю, ознайомлена з більшістю напрямків та шкіл, с кожної можна взяти щось для себе і це буде правильно. Мій шлях до Буддизму був дуже складний, через зневіру в християнського Бога...
Кондуктор трамвая• 30 декабря 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Тобто, ви міряєте буддизм християнською міркою.
А ще є течії, здебільшого тантричні, де прямо заборонено вказувати, яку течію сповідують, та називати ім’я гуру.