Педиатор_я• 30 декабря 2022
Чи реально купити авто за 5 тыс у.е?
Автомат, не убиту. Здала вчора на права, дорогу покищо не хочу, бо покоцаю. А лишніх грошей не має.
Рыжая бестия• 30 декабря 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
За такие деньги машина будет ездить только на сто
ми свого ’єнотика’ 10-річного з пробігом 89 тис. км продали у своєму місті ще 5 років тому. За 6,2 тис. дол. За 10 років не було нічого, крім планового ТО. З новим власником зустрічаємось часто, працюємо в одному будинку, тільки в різних фірмах. Крім планових ТО, поміняв тормозні колодки і передні стійки, бо влетів у напіввідкритий люк.
Рыжая бестия• 30 декабря 2022
Ответ дляBrovalia
Девочки, а за 8 тоже фигня все? И не купить ничего? Из салона, сейчас не потянем....
Не орієнтуйтесь на цей заюзаний стереотип. Зараз Вам проньки з ніщебродськими понтами понаписують))) Кожну машину треба дивитись конкретно. Моя Вам порада: зареєструйтесь на Авторіа, забийте свої критерії пошуку і кілька раз на день відслідковуйте. І старайтесь дивитись в своєму місті або околиці. Є хороші машини і недорогі, але просто треба встигнути, бо перекупи пильнують
Вилами по воде• 30 декабря 2022
Ответ дляРыжая бестия
Ну от коли я продам свою ´ластівку´ то новий власник буде мегазадоволений бо пробігу нема ще сотні ,як і у Вашого і ніщо не потребує заміни . Сідай і їдь з задоволенням )
ОдинРазНадетое• 30 декабря 2022
Ответ дляВилами по воде
Автомат? Ціна?
Вилами по воде• 30 декабря 2022
Ответ дляОдинРазНадетое
Автомат? Ціна?
Не автомат, не моє той автомат)
Ухтышка_малышка• 31 декабря 2022
Вы в курсе про закон о техосмотре? Учитывайте сразу возраст машины