HeyYou• 30 декабря 2022

Шукаю новорічну іграшку фундук

Вітаю! Можливо комусь потрапляли на очі скляні новорічні іграшки у формі фундука, він же лісовий горіх? Поділіться, будь ласка, інформацією, де купити, або хто може замовити/привезти.
Ось приклад від польського виробника Whitehurst Glass. На жаль, на сайті наразі нема в наявності:(
Заздалегідь дякую за відповіді та пропозиції.
чаревна• 30 декабря 2022
Какой милый)

автор HeyYou • 30 декабря 2022
Ответ длячаревна
Какой милый)
і такий дефіцитний :)
чаревна• 30 декабря 2022
Ответ дляHeyYou
і такий дефіцитний :)
https://polskabombka.pl/collections/lesne/products...
Просите, чтоб вам кто то привез
dorik• 30 декабря 2022
А какие у вас ещё есть интересные? Вы по какому-то принципу выбираете? Хочу купить себе новые, но не придумаю, что хочу.
автор HeyYou • 30 декабря 2022
Ответ длячаревна
Просите, чтоб вам кто то привез
КЛАС! Спробую сама замовити через Нову пошту шопінг! Як я тільки не шукала їх! І на аллегро, ебей...дуже вам дякую!!!!!
автор HeyYou • 30 декабря 2022
Ответ дляdorik
Якось так вийшло, що купую щороку щось тематичне. Завели лабрадора - знайшла іграшку. В цьому році посадили садок. Тому фундук був цікавий. Може порадити пару цікавих брендів:
Old world Christmas (брала на ебей)
Kurt Adler (брала на ебей)
Cody Foster (брала на ебей)
Український виробник Irena & Co (знайшла на Промі) – брала декілька, але сподобався лише гранат:)
EDG – в Україні знайшла вулик.
Ще маю в закладках на майбутнє двох пташок Kurt Adler.
dorik• 30 декабря 2022
Ответ дляHeyYou
Old world Christmas (брала на ебей)
Kurt Adler (брала на ебей)
Cody Foster (брала на ебей)
EDG – в Україні знайшла вулик.
Дякую, так, дуже цікава ідея. Тоді ялинка,це як історія родини, можна годинами роздивлятися , а не тупа охайна декорація в модних відтінках.
Скористаюся вашою порадою ікуплю щось з думками про нове в житті, бажано позитивне