Дама_из_рекламы• 30 декабря 2022
Вы боитесь своей смерти? Думали об этом серьезно?
Смысл жизни вообще, если итог один.
IQ 80• 30 декабря 2022
Ответ дляФайна пані
Конечно, жаль, что так. Но если Бог дал вам шанс на жизнь примите этот дар от него, у него на вас свои планы здесь на земле. Кто-то полностью здоровый, но в считаные дни умирает от коронавируса или в дтп.
чудова смерть. Я серйозно. Щоб за пару днів. Або краще одразу. Не хочу нікого образити і бажаю всім довгих років. А головне здоровя.
Да, я блондинка!• 30 декабря 2022
Ні, не боюсь, мені тоді вже буде байдуже, тож нащо псувати собі живій настрій цими переживаннями.
Котики-муркотики• 30 декабря 2022
Перечитала тему, процентов 90 не бояться. У меня наверное что-то с головой, я очень боюсь. Даже пару лет назад, когда мне стукнуло 30, такой страх появился, прям до панических атак. Хотя в жизни Вы никогда не скажете, что я ку-ку.
Чай не пью, только кофе• 30 декабря 2022
Бояться ті, хто не вірить в Бога, я їх дуже розумію. Це дійсно страх. Якщо ви знаєте, що ваша душа віна, то чого боятися?
Радостина• 30 декабря 2022
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Почему только душа? А как ’новое нетленное тело’ о котором говорится в книге жизни?
Радостина• 30 декабря 2022
Ответ дляКотики-муркотики
Это они так думают , что не боятся , смешно читать
Барышня_Смольный• 30 декабря 2022
Ответ дляРадостина
Почему?
Я ОЧЕНЬ хочу умереть
Ответ дляРадостина
Друге Послання до Коринтян 5:1-10 UMT
Ми знаємо, що коли наша земна оселя (наші тіла), буде зруйнована, ми матимемо дім, дарований Богом, житло на небесах, вічне і нерукотворне. Тим часом, ми втомлені від земного тіла, та прагнемо вдягнутись у нашу Небесну оселю. Та вдягнувши його, ми ніколи не будемо голими. Бо ті з нас, хто перебуває в своєму земному тілі, зітхають і стогнуть. Ми не хочемо позбутися цього земного вбрання, ми радше хотіли б носити новий, Небесний одяг поверх цього, щоб те, що смертне, було поглинуте життям. І створив нас для цього Бог, і дав нам Дух, як запоруку Своєї обіцянки майбутнього життя. Тож ми завжди впевнені, бо знаємо, що поки ми вдома в тілах своїх, ми далекі від дому нашого з Господом. Бо живемо згідно з тим, у що віримо, а не з тим, що бачимо. Ми впевнені, повторюю, і воліємо покинути нашу оселю в тілі й оселитися в домі Господа. І тому ревно прагнемо догодити Йому як у земному тілі, так і в оселі Господа нашого. Бо всі ми маємо постати перед престолом Христовим для Його суда. І тоді кожен отримає те, що заслуговує, відповідно до того, що він робив, перебуваючи у своєму тілі — добро чи зло.
из желе я• 30 декабря 2022
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Друге Послання до Коринтян 5:1-10 UMT
Ніхто насправді не знає,що буде далі...
Галина -ebf7• 01 января 2023
Так я дуже боюся смерті. Тому, що душа йде в чистилище, а це як пекло. І там дуже страждає багато років. Якщо би було можливо, я би хотіла жити вічно...
Чай не пью, только кофе• 01 января 2023
Ответ дляГалина -ebf7
В Біблії нігде не згадується чистилище
Галина -ebf7• 01 января 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
В Біблії нігде не згадується чистилище
Є багато різних сайтів і форумів де пише про чистилище. Чистилище це очищення душ від гріхів. В мене є книжечка . Душі з чистилища . Там пише в тій книжці, про те як душі померлих людей, приходили до своїх рідних, знайомих і говорили як їм там. Один чоловік який помер говорив що ніяка найсама важча хвороба не зрівняється з одим днем там. І тому я дуже стала боятися смерті. В Рай я не піду в рай ніхто не йде. Тільки душі немовлят, чи дітей до 5 років. А всі інші йдуть або в чистиолище, або в пекло, на вічні муки ...
Чай не пью, только кофе• 01 января 2023
Ответ дляГалина -ebf7
Я знаю про цю практику чи то вчення католицької церкви, але для мене першоджерело - Біблія. Якщо там не пише про це, то я більше вірю Біблії. Якщо ви читаєте Боже Слово, то там пише інше. Розбійник з Хреста куди пішов?
Чай не пью, только кофе• 01 января 2023
Луки 23, 43 читаємо:
“Сказав (Ісус) до нього: “Істинно кажу тобі: Сьогодні будеш зо мною в раї.””
Галина -ebf7• 01 января 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Луки 23, 43 читаємо:
Я знаю про це. Але чистилище 100 % існує.
Чай не пью, только кофе• 01 января 2023
Ответ дляГалина -ebf7
Звідки?
Галина -ebf7• 02 января 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Звідки?
З різних сайтів. І я вам вже писала, маю книжечку душі з чистилища.
Чай не пью, только кофе• 02 января 2023
Ответ дляГалина -ebf7
Я читала, але це просто думки людей, Біблія більший авторитет.
Галина -ebf7• 02 января 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Я не маю бажання більше вам щось доказувати. Мені тато покійний часто снится, мама каже він страждає в чистилищі і якщо сниться покійник, то треба за нього, дати за його душу на службу Божу, щоб його душа швидше пішла в Рай.