Тасюня• 01 февраля 2014

Я хочу бути як усі. Соломійка Галовець. Збір до 1 березня

Соломійці вже десять років. На сьогоднішній день вона ще дуже погано розмовляє і значно відстає в розвитку від своїх ровесників. Сім’я буде дуже вдячна Вам за будь-яку допомогу. Збір майже стоїть на місці. Тема Соломійки у нас на форумі: https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=... Волонтер Софія: " Соломійка, дякувати Богу, не смертельно хвора. Вона не глуха, не сліпне. Вона рухається. Вона симпатична дівчинка у пристойному одязі. Тобто в порівнянні - у неї все не так уже й зле! Але для ЇЇ сім’ї, мами, тата, брата - це їхня трагедія особиста. В масштабі їхньої сім’ї. Немає страшних фото, страшних подробиць ...." Тетяна Новакова: " Я хочу звернутись до всіх, хто заходить на сторінку Соломійки, чомусь дорослим діткам не дуже хочуть помагати, мабуть вони не викликають скільки розчулення, але їх хвороба і їх страждання від цього не менші, а навіть більші - адже вони в додачу до хвороби страждають від того, що розуміють:вони не такі як всі, в них ніколи не буде безтурботного дитинства, на них будуть показувати пальцями, обертатись і навіть сміятись в слід. Ви знаєте як болить?" Мама Ірина: " Дякуємо за Вашу допомогу від мене і Соломійки. Дуже прошу допоможіть моїй донечці, так як допомогли б своїй дитині!"
28454 0
Roksolana_p• 03 марта 2016
28171
Усім-усім міцного здоров`я та гарного весняного настрою!
Radost_I• 03 марта 2016
28172
Как вычислить мошенников-«волонтеров» на улицах и в соцсетях http://zabeba.li/news/kak-vy-chislit-moshennikov-v...

У людей ничего святого нет...
olka_snegurka• 03 марта 2016
28173
Всем привет! С весной всех!
Roksolana_p• 04 марта 2016
28174
Доброї ночі
Roksolana_p• 05 марта 2016
28175
Усім чудових вихідних і гарного настрою!
Еленка32• 05 марта 2016
28176
Всем привет! Хорошего настроения!
Roksolana_p• 06 марта 2016
28177
Усім весняного настрою та побільше усмішок!
Roksolana_p• 07 марта 2016
28178
Доброї ночі
Roksolana_p• 08 марта 2016
28179
Дівчатка, усіх зі святом!
Нехай в душі завжди панує весна!
Еленка32• 08 марта 2016
28180
Ответ дляRoksolana_p
Дівчатка, усіх зі святом!
Нехай в душі завжди панує весна!

Дякую, Роксоланочко!
Еленка32• 08 марта 2016
28181
Всім привіт!
Еленка32• 08 марта 2016
28182
Дорогі мої дівчаточка, вітаю всіх з весною! Бажаю сонечка в душі, щасливих подій, віри в краще, здійснення усіх мрій і бажань. Будьте кохані, щасливі, єдині та неповторні!
Roksolana_p• 09 марта 2016
28183
Ответ дляЕленка32
Лєночка, дякуємо за чудове привітання
belnataha• 09 марта 2016
28184
Пчелки мои дорогие, всех с наступившей весной!
Здоровья всем и только позитива!
belnataha• 09 марта 2016
28185
Как вы жили-были? Что в стране? смотрю темы топовые, так же как и у нас всё
Roksolana_p• 10 марта 2016
28186
Ответ дляbelnataha
Здоровья всем и только позитива!
Наталочка, привіт!
Рада бачити
Roksolana_p• 11 марта 2016
28187
Доброї ночі! Гарного нового дня
Еленка32• 11 марта 2016
28188
Всім привіт!
Еленка32• 11 марта 2016
28189
Ответ дляbelnataha
Здоровья всем и только позитива!
Наталочко, як життя? Часто про тебе згадую)
Roksolana_p• 12 марта 2016
28190
Усім чудових вихідних
LadyLovе• 12 марта 2016
28191
Доброй ночи!
GalynaRo• 12 марта 2016
28192
всем привет! Как дела у наших пчелок?
Roksolana_p• 13 марта 2016
28193
Привіт усім-усім
Roksolana_p• 14 марта 2016
28194
Вдалого нового тижня та хороших новин!
Roksolana_p• 15 марта 2016
28195
Усім-усім міцного здоров`я!
Еленка32• 15 марта 2016
28196
Всім привіт! Добра і гарних новин!
belnataha• 15 марта 2016
28197
Привет, мои хорошие!
Не было ни одного дня, чтоб я про вас всех не вспоминала
Житие у нас...........ничего особо нового и выдающегося.
Выживают люди.

Я вот огород начала сажать, были очень теплые деньки у нас, сейчас опять дубарь, сегодня даже снег сыпал.

В школе Владу оч. тяжело, они же русские предметы проходят за год программу 8 и 9 класса, то, что при Украине не изучалось, а знать должны, в этом году сдают 4 экзамена.
belnataha• 15 марта 2016
28198
у нас тут в селе была типа облава, ментов куча, гаи, прям в каждый дом стучали, типа искали подозрительных непрописанных, особо татарской наружности. Просили показать документы всех проживающих, у нас спрашивали подробно про соседей, у них соотв про нас.
мы все дома были, стучат, муж пошел беседовать, заходит, говорит просят паспорта, а у меня-то нет российского, только укр-ий, я говорю, ну всё, сдавай бандеровку, пусть выселяют из Крыма :)
не сдал, сказал, что прописаны мы в городе, и документы жены там типа.
я думаю всеравно взяли меня на заметку, записали ФИО, дату рождения :(
чем это кончится, незнаю
yulia2911• 15 марта 2016
28199
Ответ дляbelnataha
чем это кончится, незнаю

Вот это да!
Roksolana_p• 16 марта 2016
28200
Ответ дляbelnataha
чем это кончится, незнаю

Це просто жах Куди котиться світ?

Наталочка, не хвилюйся, все буде добре