Техпаспорт на медузу• 30 декабря 2022

А можна пити залізо як профілактику анемії?

Поставили анемію (гемоглобин низький, феретин теж). Причина - хз. Тардіферон пропила, не пересдавала аналіз. Але тепер думаю час від часу пропивати залізо (тільки щось легше ніж тардиферон). Не буде погано від такої самодіяльності?
Я такая боевая• 30 декабря 2022
Смотрите двухвалентное железо- гемовое , лучше усваивается, но более типа агрессивное для ЖКТ- Это тардиферон.
3х валентное, мальтофер, негемовое, хуже усваивается, но более щадящее для ЖКТ.
Если норм Перенесли Тардиферон, то его.
Месяц минимум, лучше 2. чтобы создать ДЕПО. Потом можно реже , там, 2- 3 р в неделю. Лучше, конечно, контролировать анализами. Пропили курс - сделали анализ. Видите сколько.
Не пьете , смотрите через 3-6 мес , что получается, когда не пьете.
Но кушаете то, что железо имеет.
Как то так, автот.
Вот тоже после НГ буду пить..
автор Техпаспорт на медузу • 30 декабря 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Если норм Перенесли Тардиферон, то его.
Но кушаете то, что железо имеет.
Как то так, автот.
Вот тоже после НГ буду пить..
Огромное спасибо!!!
ГендиреХтор• 30 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Лікувати ШКТ і їсти багато м’яса з печінкою
А если не помогает мясо с печенкой? С жкх все ок.
КондуктЕр тролейбуса• 30 декабря 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Если норм Перенесли Тардиферон, то его.
Но кушаете то, что железо имеет.
Как то так, автот.
Вот тоже после НГ буду пить..
Меня тошнит и плохо от тардиферон , выписал врач , хотела снова его взять но сняли с производства , мне дали в аптеке мальтофер, не подойдет?
Ёшки_Матрёшки• 30 декабря 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Дякую! Бажаю вам знайти причину і ліквідувати її. Все ж таки причина має бути.
Дякую! І вам бажаю позбавитися цих проблем:)
Я такая боевая• 30 декабря 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Пробуйте, кто ж вам скажет подойдет или нет. Купите пластинку а не пачку попробуйте
Я такая боевая• 30 декабря 2022
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ну так врачу вы сказали , что вас тошнит?
Чтоб поменяли.
Да, мальтофер другой, может и подойти.
Мне тардиферон был норм.
Все индивидуально.
Не гавкаю- но охраняю• 30 декабря 2022
Я приймала Сідерал форте, дорогий, але дієвий. Гемоглубін був 68, через 3міс прийому піднявся до 110.
Йцфыяч• 30 декабря 2022
Ответ дляГендиреХтор
Не може бути все ок, бо чомусь же у вас виник дефіцит, або скриті кровотечі, язви ерозії, або не всмоктується належним чином з їжі. І поки ви не знайдете причину пити то залізо до сракидверці, ще й небезпечно
Йцфыяч• 30 декабря 2022
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Огромное спасибо!!!
Не взумайте
ГендиреХтор• 30 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Не усваивается, это не лечится, это моя особенность.
Nellinook• 31 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Ви часом не можете лікаря порадити?
Йцфыяч• 31 декабря 2022
Ответ дляNellinook
Ви часом не можете лікаря порадити?
https://instagram.com/dr.yuliia_vale?igshid=
Nellinook• 31 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Дякую дуже!!!
Nellinook• 31 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
А Ви у неї лікувалися?
Йцфыяч• 31 декабря 2022
Ответ дляNellinook
А Ви у неї лікувалися?
Я ні, дитина так
Nellinook• 31 декабря 2022
Результат лікування вдалося закріпити? Вона реально намагається знайти звідки ´´ноги ростуть´´?
Nellinook• 31 декабря 2022
І останнє питання) Багато разів до неї ходили?
Йцфыяч• 31 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Угу. Краще помирати лежачи тряпочкою.
Краще знайти причину і видалити її. А не черпати воду з дірявої лодки
Tammy21• 31 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Головна причина анемії у жінок -- менструація. Будемо видаляти?
Йцфыяч• 31 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Ні, менструація це фізіологічно. Ніякої анемії вона не викликає
Tammy21• 31 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Ні. Основна причина анемії -- низький рівень заліза, у жінок він обумовлений саме рясними кровотечами. Не все що фізіологічно, небезпечно. Роди теж фізіологічні і це не заважало роженецям століттями від них помирати.
Йцфыяч• 31 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Ну от розберіться чому у вам рясні кровотечі. Або ж поки у вас будуть серйозні кровотечі ви будете постійно пити залізо що є небезпечно.
Tammy21• 31 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Ви нащо вирішили перейти на особистості? З чого ви взяли, що ’рясні кровотечі’ -- не елемент норми у жінок, і що у мене були саме вони? До чого ці припущення? Та інформація, яку я озвучила у своїх коментах, знаходиться у вільному доступі та медично доказана.
Ви ж пишете про токсичність прийому препаратів заліза так, ніби це однозначне зло. Це зовсім не так.
Йцфыяч• 31 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Ну не так то не так, пийте, мені то що. Я написала, а то вже ваша справа, хочете пийте не хочете не пийте.
Tammy21• 31 декабря 2022
Ответ дляЙцфыяч
Я хіба питала у вас дозволу?)
З святами вас!
Йцфыяч• 31 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Я хіба питала у вас дозволу?)
З святами вас!
І вас зі святами, ви не питали, а казали що я кудись там переходжу. Та ні, мені байдуже, ви хочете пийте а хочете не пийте, я лише написала вам інформацію що залізо пити не треба.
Галина -ebf7• 01 января 2023
Мені тоже поставили залізодефіцитну анемію. І я тоже пила тардиферон, то на 3 день чуть Богу душу не віддала. В мене гемоглобін був - 98 в 2019 році. А зараз не знаю який та і знати не хочу , мені ніякі ліки не йдуть. Пила ще залізне вино, тоже дуже було погано. Мені їжа люба йде і класний алкоголь. Я свою анемію в дупі маю... Мої всі ці симптомиякі мене махають більше 6 років не від анемії. Це все психосоматика. Я би вам порадила гарно харчуватися, їсти таку їжу де є багато заліза. Телячу печінку, курагу, яблука, горіхи, кешью , фундук, мигдаль , халву. Можете собі в інтернеті прочитати яка їжа і які овочі і фрукти багаті на залізо.
автор Техпаспорт на медузу • 01 января 2023
Ответ дляГалина -ebf7
Дякую!