Тюрюнь_Тюнь• 31 декабря 2022
Хто вивозив собаку із України в США?
Дівчата, напишіть будь ласка, якщо хтось вивозив нещодавно собаку із України в США або Європу. У мого собаки є паспорт,чіп, вакцинацію робили в лютому 2022 року. Чи можу я зараз зробити аналіз крові на титри і почати готувати документи на виїзд, чи краще зробити нову вакцину у січні, а потім робити документи. Дайте будь ласка контакти, куди звертатись , щоб зробити ці титри і всі документи на виїзд. Мабуть можна звернутись до державної ветклініки у своєму місті і вони зможуть відправити аналіз крові до Києва?
Каяспер• 31 декабря 2022
Ви з тою собакою зможете житло знайти? Багато хто відмовляє через тварин.
Тюрюнь_Тюнь
• 31 декабря 2022
Ответ дляSectetlyYours
Можно стать вашей собакой?
Вы сделали мой день!
Тюрюнь_Тюнь
• 31 декабря 2022
Ответ дляКаяспер
Житло без проблем знайте, нам дозволяюсь , питания в сумі депозиту за собаку. Але ж і на вулиці я його не залишу, зараз він у моїх батьків, які майже рік його доглядають, пора забирати.
Тюрюнь_Тюнь
• 31 декабря 2022
Ответ дляdaryl
Кроме всего прочего, напишите запрос в CDC, укажите даты планируемого въезда, породу и заодно спросите, что еще нужно. Я ввозила кошака, к ним лояльнее правила ввоза, но запрос я также писала.
Напишу, спасибо