Не пью, не курю• 31 декабря 2022

Через декілька годин новий рік, а в моєму житті подовжується дурдом-веселка.

Я чомусь впевнена на 1000%, що 2023 рік буде для мене таким ж, вибачте, гімном, як і 2022. Цей рік був для мене дуже поганим. Зробила аборт. Шкодую дуже. Відразу напишу, раніше тут тем не створювала і я не троль, але краще була б. Дізналась, що людина, якій я так довіряла зрадужувала мені з проститутками і просто іншими дівчатами і жінками. Це дуже боляче. Цілий рік хворіла і я і дитина і далі з цього вилізти не можемо. Скоро вже колишній чоловік сьогодні заявив, що тепер вже остаточна крапка, я знаю, ми вже скоро будемо розлучені і я буду далі зраджувати. Мені байдуже на тебе зустрічай новий рік сама, хоч я і не планувала з ним. Боляче, що лбдина взагалі не усвідомила своїх помилок і все у його житті чудово. Хоч на вулиці війна, але його бізнес цвіте і пахне. Сьогодні ще гордий сказав, що 2023 буде точно його рік, він йде в спортзал починає нове життя і буде прибутковий рік для нього і прекрасний. А я себе почуваю дурочкою, якій зраджували, яку кинули. Яку іноді били. І ніде везіння мені нема. Грошей майже нема, а він не дає так само. Те що в нього хтось є інший і буде це очевидно. Я не така вже і сліпа. Але боляче, що так склалось моє життя. Шкода знати, що 2023 буде поганим роком для мене вже зазделегідь. Бо буду мати суди по розлученню з ним пл іншому ніяк. Майно поділити не зможемо, бо все на його родичів. А мені з дитиною бідувати і в нікуди. Зі здоров’ям все погано так само. Вибачте я трішки тут понити, накипіло…
Мені самотньо і сумно дуже. Бережіть ваших чоловіків, якщо вони до вас дійсно гарно ставляться дівчатка. І ніколи не ставайте коханками, бо комусь то може бути боляче…
Моє життя впало в прірву. Ні грошей, ні житла, ні гарного вигляду. Ні нічого. Ось так я щалишилась в дурнях. Але таке життя. Просто боляче усвідомлювати що попереду стільки чекає випробувань мене, страждань і то все…
Всіх з прийдешнім і будьте щасливі і мирного неба.
Помилуйте мадам• 31 декабря 2022
Ответ дляНе пью, не курю
в мене немає машини. немає дому
здоров’я в дитини погане і в мене
в мене з серцем проблеми..ні копійки за душою.. про що ви..
Автор,а муж такой фиговый,почему вы не ушли раньше,а второй раз беременели от него?и как это бил?почему не ухватили что то,и не шарадахнули в ответ,ну или заяву не написали хотя бы и не ушли?

Леннон_Жив!• 31 декабря 2022
Не так, 2023 це новий етап у вашому житті , без скотиняки який вас лупив і зраджував , прийшла пора для щастя для себе, а щастя можна побачити в різних дрібницях,якщо поруч немає такого гімна.

Не шкодуйте про аборт, хворіли ви і хворіла дитина +стреси і війна і у вашій сім´ї, це не є умови для благополучної вагітності і виношував здорової дитини,я про фінансові умови промовчу бо лише цього вистачає , тому перегортайте цю сторінку як завершення ваших бід і образ, ви у себе одна і дитинка -ваша душа заслуговує того щоб рости в здоровій обстановці,добра вам і миру ❤️
автор Не пью, не курю • 31 декабря 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!

Дякую Вам❤️
Санька-4b93• 31 декабря 2022
Ответ дляНе пью, не курю
в мене немає машини. немає дому
здоров’я в дитини погане і в мене
Сколько вам лет и почему оказалось, что у вас нет ничего, кроме ребенка, а у мужа все остальное?
Умничка-помощничка• 31 декабря 2022
Перший соловік , то як молочний зуб - випав і слава Богу , на його місці з´явиться постійний , міцний . І повірте бумерангу ніхто не відміняв , буде він ще назад до вас проситися , а ви будете щаслива з іншим ... Я знаю що кажу !
Кундалини• 31 декабря 2022
Такое впечатление что вас сильнее расстраивает что у вашего мужа все будет хорошо, а не то что у вас все усложниться. Подумайте о себе лучше, о планах на работу, иске на алименты...
Гербария• 31 декабря 2022
У вас в новому році станеться якесь диво. Забудьте чоловіка, нехай живе своїм життям, не мучте себе тими спогадами і образами, скоро диво!
emerald_88• 31 декабря 2022
Подумайте про те, що комусь ваш колишній дістається зараз У вас це вже пройдений етап, а хтось в це гівно тільки зараз вступає.
Директриссимо• 31 декабря 2022
От скажіть правду. Хто винен в тому, що Ви все життя провисіли у чоловіка на шиї? Чому не працювали? Чому не маєте ні заощаджень, ні житла? Хто винен, що дали змогу все майно записати на його родичів? Як можна бути такою безвідповідальною тоді, коли вже у вас були спільні діти? Ось тепер пожинаєте плоди.

МЕСТО_Встречи• 31 декабря 2022
Казав мій батько 2 речі:
1. Невідомо ще кому повнзло що розійшлися
2. У житті все можна змінити поки ти живий.

Обіймаю вас і бажаю щоб новий рік вам приніс нову Ви- сильну, впевнену, самодостатню жінку з богатирським здоров´ям, новою успішною роботою і щасливим новим коханням.
Якщо я шось бажаю- кажуть здійснюється.
сама себе прекрасная• 31 декабря 2022
Он вас бил,а вы терпели? Дальше и сказать нечего
Моя улюблена страшко• 31 декабря 2022
Ви позбуваєтеся нарциса, людину яка привчила вас критикувати себе, спричинила проблеми зі здоров´ям, а тут він сам відвалиться це джекпот
Я не на долго• 31 декабря 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Це правда… головний злодій йде а я ще страждаю(
Бо сказав плювати я на тебе хотів. І він плював. І бив. І зраджував
І зробив собі чудове майбутнє а я з нічим…
Чего вы так убиваетесь за ним, если от него одни минусы? Плохо, что некому будет унижать и бить вас в следующем году? Что нужно будет подписать документ, в котором вы отказыааетесь от присутствия его в вашей жизни? Прямо ужас-ужас. Серьезно? Это по вашему плохой год? Вы ничего не путаете?
Я не на долго• 31 декабря 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Не буде допомагати
Сказав мої проблеми
Для таких супер пап придумали алименты.
автор Не пью, не курю • 31 декабря 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Казав мій батько 2 речі:

Якщо я шось бажаю- кажуть здійснюється.
Дякую Вам❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
все по ГОСТу!• 31 декабря 2022
Дякую Вам дівчата за коментарі, це як ,,волшебный пендель,, для мене, сама опинилася в схожій ситуації.
Ситечко для мыслей• 31 декабря 2022
Ответ дляНе пью, не курю
никто никого не имеет права бить.
пришел с работы и давай вас бить?
или вы не могли вовремя попридержать свой язык и с мужиком наравне сражаетесь (уж сами знаете как)?
прекратить ссору и выйти в другое помещение,на улицу пройтись и т.д не считали нужным?
Ситечко для мыслей• 31 декабря 2022
Ответ дляНе пью, не курю
А я і відповідала він не допомагав ні по дому ні з дитиною..
а ви до нього лізли і вимагали, аж до мордобою...
Ситечко для мыслей• 31 декабря 2022
Ответ дляНе пью, не курю
в мене немає машини. немає дому
здоров’я в дитини погане і в мене
сходите и заработайте ту копейку,а не прикрываетесь здоровьем и ребенком.
в нашей стране работать надо до 60ти лет.
здоров ты или нет никого не волнует.

Ситечко для мыслей• 31 декабря 2022
Ответ дляНе пью, не курю
Не буде допомагати
Сказав мої проблеми
алименты для этого есть.