Бабушка-байкерша• 01 января 2023
Розкажіть про собаку породи хаскі, маламут
Брат вчора приніс додому маленьке 2х місячне цуценя.
Досвід з утримання є лиш з амстаффом, якій 8 років.
Що можете порадити?
Да будет так• 01 января 2023
Ответ дляil-mari
риє, курей уток душить своїх та сусідів, виє часто, в подруги була, це жесть..
И еще любят убегать прогулятся
Да будет так• 01 января 2023
Ответ дляУси-пуськи
Те, що ви описали - стосується всіх порід, це від того, що собакою не займаються і не виховують.
З собакою змалечку важливо встановити контакт і орієнтування на власника в будь-якій ситуації: без повідка, поряд з іншими собаками, в натовпі і т д. А не просто повідком утримувати, щоб без нього - клала вона на всіх і всі команди і бігла в світ за очі.
У собак на підкорці - служіння і це не про рабство і знущання, а в хорошому сенсі. Собаки реально кайфують, виконуючи команди, для них це і гра, і час з «другом» і т д.
У собак один вигул на день має бути довгим і саме кінологічним, там дати команду перепригнути, там зробити коло, і т д, а не просто тупо вивести під найближчий кущ і одразу додому, як багато хто робить.
З виттям вдома те саме.
Хаски трудно поддаются дрессировке т.к. у них нет понятия хозяина как у других собак, поэтому с ними надо заниматся гораздо больше и просто дрессировка им не подходит.
Бабушка-байкерша
• 01 января 2023
Ответ дляДа будет так
Ох-ох
Цикавенная• 01 января 2023
В нашому будинку живе бабуся божий одуванчик. Гуля завжди зі стафом. Так кумедно виглядают вдвох. Я її спитала як так сталось, що в неї така серьозна собака, а виявилось все просто - онук завів собі собаку, але часу і бажання,не було займатись, бабуся дуже не любила цю собаку, але була найвідповідальніша у сім´ї, кормила собачку, вигулювала. Згодом собака полюбила бабусю, а бабуся її. Вони сплять разом, бабуся залюбки з наю гуляє, розмовляє. Бачу іноді і онук виходить, але бабусю майже щавжди бачу.
Вибачте не дуже в тему, але ну прикольно )))
Бабушка-байкерша
• 01 января 2023
Ответ дляЦикавенная
Саме так у нас з стаффом, компаньйонка моїй мамі, я вище писала, що коли над містом літали ракети, а за містом рвала арта, собака виводила маму у двір, ховала її, реакція охоронця. Коли у мами після перелому суглоба в лікті боліло, треба була реабілітація , а вона теж була болюча, Белла наче брала всю біль на себе, готова була зробити все, щоб мамі не боліла рука.
З Беллою можна розмовляти, вона все розуміє, лиш не відповідає, вона чує в телефон з ким мама розмовляє, і іноді нвіть зустрічає у дверей подружок, що приносять їй регулярно ласощі.
Вчора як приніс це нове цуценя брат, Беллу наче підмінили, місця собі не знаходила, ходила по хаті, не знала де лягти полежати/спати, зазвичай спить у мами в ногах. я ледве Беллу запросила на диван, щоб попестити, вона дуже напружена була. Зараз я розумію причину, бо різна філософія в поведінці, Белла дуже’правильна’, їй вчора було боляче дивитися на нове непорозуміння, яке за раховані хвилини перестрибало по всіх столах, потім знайшло в кутку гарбуза і стало його гризти, бо іграшки не цікаві, а от стиглий гарбуз цікавий, Белла нічого ніколи не псувала, навіть маленькою.
Зараз мама каже, що Белла слідкує по трошку за цуценям, щоб ходило на двір пісяти (поїло, мама відчиняє двері, Белла супроводжує на двір, справилися, Белла стукає в вікно, щоб впустили в будинок). сусідський на дворі пес нагавкав на цуценя, те трошки злякалося, Бела відгавкала, сусідський пес замовк Побачимо як далі.
Цикавенная• 01 января 2023
Ответ дляБабушка-байкерша
Все буде добре! Прислухайтесь до порад, що вам давали і все буде ОК.
Бабушка-байкерша
• 01 января 2023
Ответ дляЦикавенная
Звичайно. Дякую за розуміння і підтримку!