Этожзвяздаяегообожаю• 01 января 2023
Ну что все рады вашим подаркам? А что вам подарили?
Дядя Жора• 01 января 2023
первый новый год с мужчиной, в этом году начали жить вместе. Даже не знаю, как реагировать. Знала, что он не любит НГ. За несколько дней до НГ спросила, что на НГ будем делать. Мне ответили - денег нет . Ну ок, я купила продукты, приготовила, готовила еще и на общий стол (сейчас на съёме живем, тут много людей и праздновали вместе). в итоге меня устно поздравили с Нг, даже не предложив открыть шампанское, весь вечер ходил с кислым лицом. Я подарила подарок, он мне нет. И моему ребенку тоже. Короче , в очередной раз поняла, какие мы с ним разные. И я не пойму, как можно работать почти без выходных, а денег постоянно нет. Я б сформулировала, что именно на это у него нет. Короче , я расстроена и понимаю, что устала от этих отношений
Карапулька• 01 января 2023
Ответ дляДядя Жора
А кто съем оплачивает и продукты покупает?
Пи Пи Пилюля• 01 января 2023
Мужу подарила водолазку и толстовку . Он нас вдвоём отвез в Буковель на 3 дня)
Себе купила еще запас косметики уходовой, джинсы , пару кофточек на распродаже
Cocomamzel• 01 января 2023
Бывший подарил 500 евро, нам на двоих с дочкой дочка бомбу для ванны
С подружками ещё не встречалась
Антонина матушка• 01 января 2023
Мужу серьги подарила - доволен как слон, давно хотел, уже прокололи уши.
Мне наушники и шапочку)
Значит надо• 01 января 2023
Я дитині від санти зробила подарунок і від мене, маленький.
Обидва в точку)
Вже мабуть останній рік, коли він буде вірити.
Підготувала ще іншим подарунки, але ще ми не бачились.
А один подарунок може і до весни прочекати, поки вийде віддати.
Тож я поки нічого не отримала)
Обидва в точку)
Тож я поки нічого не отримала)
Ростки жимолости• 01 января 2023
Дитині був подарунок під ялинку. Мені чоловік привіз і встановив посудомийку, хай не нова, але то не важливо. Я так давно її хотіла. Дитині ще перепав великий 40 телевізор, підключили т2. Радості не має меж.
Хочу собі ще телефон, мій вже ніякий і побитий. Приват підвищив ліміт, то напевно візьму в оплату частинами. Собі майже нічого не дозволяю(((
Рік важкий, працює один чоловік. Навіть не так, паше як віл.
Иванка Бур• 01 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Мне наушники и шапочку)
Дядя Жора• 01 января 2023
Ответ дляКарапулька
съем -он, продукты -я
Антонина матушка• 01 января 2023
Ответ дляRocka Rolla
Дітям лего дупло) ми з чоловіком нічого один одному.. мама мені сережки-пусети золоті подарувала, неочікувано і дуууже приємно
Вот я тоже мужу сюрприз с серьгам устроила, давно хотел, но не решался)
Иванка Бур• 01 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Что не так?)
Не розумію проколотих вух у чоловіків. Вже нехай спідничку одягає. Боженьки, доколи мої дівчата виростуть, чоловіків взагалі не залишиться. Нащо ті війни.
Антонина матушка• 01 января 2023
Ответ дляИванка Бур
Если бы не его желание я бы не дарила.
Пусть лучше закроет гештальт чем потом жалеть будет.
Налетчица Муся• 01 января 2023
Молодшому сину (2р,) іграшку. Радий чи ні не знаю) але сидить грається. Старший у бабусі. Повернеться за тиждень і чекає на мурашник, але ще не купили. Сподіваємось вийде
Цього разу даруємо лише дітям.
Иванка Бур• 01 января 2023
Ответ дляstarlink
А мы в этом году ничего не дарили друг другу (первый раз такое)
Только конфеты.
На Николая дарили подарки.
И скажу,что без подарки вообще вышло не празднично.больше так не будем делать
Только конфеты.
На Николая дарили подарки.
Багато факторів цього року «несвяткових». Нехай це буде тільки вчора, а далі буде багато радощів і без свят
Иванка Бур• 01 января 2023
Ответ дляАнтонина матушка
Если бы не его желание я бы не дарила.
Може ви і праві. Я тому своїм дівчатам зараз дозволяю такі усілякі дивні речі, нехай краще це буде в 10-15 років, ніж в 40)
Для драки• 01 января 2023
Все рады. Мне браслет, мужу часы
Но это были не сюрпризы под елкой, а запланированные подарки . Вручили за пару дней до НГ как только с НП забрали)
Накрыло-не отпускает• 01 января 2023
Подарувала чоловіку годинник який він хотів. Зрадів, я дуже рада)
Мені подарував стайлер дайсон, я раніше хотіла, зараз немає настрою на це, але сподіваюсь ще буде) та й двоє дівчат.
Дітям також їх подарунки сподобались, вони в цілому раді всьому.
ГугелП@лАмался• 01 января 2023
Ответ дляИванка Бур
А ви так не переймайтесь, не все повинно підлягати вашому розумінню, світ, він ширше, ніж ваша точка зору, яка звужує погляд до однієї точки на цілому горизонті.
Вірші на замовлення• 01 января 2023
Перший рік без ялинки і без подарунків, але я не сумую. Який рік, таке і святкування. Після перемоги відсвяткуємо краще.
Бабушка мороз• 01 января 2023
Мені діти під ялинку пляшку і цукерки поставили,сміюся.Я не святкувала,а вони ходили в гості.
Персонаж Аноним• 01 января 2023
Чоловiк - самсунг флiп 4, донька чашки з подвiйним склом, дiтям - iграшки
Одни_мысли• 01 января 2023
Так, дуже рада.
Чоловік подарив олійні фарби, пензлі, холст.
Я звичайно ж, сказала що хочу саме це.
Teacher Dary• 01 января 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Дети сделали сладкий подарок, с учётом моих предпочтений. Так приятно! А муж, как всегда, ничего. Не могу привыкнуть, всегда ему дарила, хоть и намекала, потом говорила прямо. И сама уже перестала ему дарить.
У меня тоже самое