Ладно отдает приказ этот маразмат, типа ослушаться нельзя, тюрьма, но вот это же никто не заставляет их писать. Как так можно? 😩
Oksana-f9a3• 01 января 2023
Пообщайтесь с ними в соц сетях все поймете, у меня родная сестра в России считает что Путин все делает правильно. Я один раз попала в чат с русскими столько всего мне написали просто из-за того что я с Украины и написала что у нас нет нацистов
Юлия_Юлия-2175• 01 января 2023
А я от переконана, що після смерті пуйла в рашці не зміниться абсолютно нічого. Цікаво кого тоді ’хороші руські’ звинувачувати будуть, коли не буде режиму пуйла.
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Будет очередной виток истории, который повторится один в один, как это было уже не раз: депутинизация, как и десталинизация была. Будет пуйло виноват, они себя виновными не будут считать. Там нет никого достойного, придет просто следующий с другой фамилией.
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
А я переконана, що зміниться. Це як смерть Сталіна. Історія йде по колу. То ж поживемо, побачимо...
Юлия_Юлия-2175• 01 января 2023
Ответ дляsunholder
Звісно не один путін, тому русофобія наших дітей на відміну від деяких батьків точно буде достатньою
А мені страшно, що через 10-30 років знову скажуть, що все було неоднозначно.
’Хороші руські’ вже зараз світом розповзлися, як таргани, в Україні прихильників ’руського міра’ теж трохи було.
А скількох українців, які постраждали найбільше і могли б багато розказати рашисти вбили.
Русофобія буде однознозначно і покоління дітей будуть патріотами, але їх знову бандерівцями називатимуть і чужі злочини припишуть. Історія іде по колу, хоча зараз важче приховати правду.
Спілкуюся з родичами, які вже років 20 тому мігрували з України в Європу, то в них проскакують фрази, що не все однозначно і для чого наші родичі добровільно зголосилися піти в ЗСУ та ТРО. Вони вже не патріоти, з промитими мізками і без духу єдності. Можливо тому, що колись виїхали на заробітки з бідної України і не прожили всі етапи становлення держави. Хоча війну рашки засуджують, за Україну вболівають.
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Саме тому важливо не тільки виграти війну, а потім не програти мир і нічого не забути
Апель-синка• 01 января 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Мне еще в 2014 в ОК писали, увидев, что я из Киева, что я фашистская подстилка, бандеровка и кастрюлеголовая
После этого ничему не удивляюсь.
Клементина• 01 января 2023
Тю!
Звісно, там майже вся країна придурків.
Моя двоюрідна сестра живе в тому самому Енгельсі, звідки до нас їх срані літаки літають. Коли почалась війна, вона дзвонила зі словами ’потерпите мы вас скоро асвабадим’ Була дуже здивована моєю реакцією, чому я не радію. Сказала, що це в нас ’мозги промыты американскими пиндосами, а путин - мудрый’
Я тепер кожному вибуху в Енгельсі радію наче це моя особиста перемога.
Звісно, там майже вся країна придурків.
Ответ дляOksana-f9a3
Я теж встигла написати лише це, на що мені відповіли, що людина, яка не бачить нацистів в Україні, це вже апріорі і є нацист, і далі говорити ні про що, і мене забанили. Тому і я зрозуміла, що і щ ними ні про що говорити.
Ответ дляLyudaT
Я не переконана, але ж сподіваюсь.
Є приклад Німеччини. Теж були настільки зазомбовані, що творили страшні речі. А зараз миліші люди, вилікувалися від свого фашизму й примарної величі.