Пупс• 01 января 2023

Посоветуйте, где заказать кровать в Киеве

Добрый вечер! Решили заказать кровать себе. Подскажите, где заказывали и сориентируйте по цене. Спасибо 🙏🏻
Фрекен бок• 01 января 2023
Ми купували в Матрасоні на Глубочицькій і собі і малому. Гляньте у них на сайті Матрасон.юаУ нас тм лев Токіо з м’якою спинкою у малого м’яке ліжко з підйомником. Але в них там різні є.

nubrey• 01 января 2023
Ось якраз 25 грудня отримали ліжко за 2500 з доставкою знайшли в магазині румдепот чи румпепот .. якось так
Подмигашка• 01 января 2023
Вудсофт
Подмигашка• 01 января 2023
Замовляла собі і дитині, 15-17 тис в залежності від вибраної тканини
Скоро_вчера• 02 января 2023
Ми також в матрасоні замовляли, тм Лев, задоволені
Кнопус• 06 января 2023
Ответ дляnubrey
А що за ліжко? Як якість?