Посудомойка• 01 января 2023

Як вчинити? Неадекват від сусіда

Ми ВПО, знімаєм будинок на Прикарпатті. Сьогодні сталась неприємна річ, потребую поради.
Якийсь чоловік, особисто його не знаю, але знаю , що живе недалеко, висів на нашому паркані, кидав каміння в мою собаку і кричав, що вб´є. Коли Я вийшла і попросила піти (без агресії), то почав кричати, що ми всі сєпари і нас треба вбивати. Пішов лише, коли Я витягла телефон і сказала, шо зніму відео.
Я розумію, що ми з херсонщини і не дуже бажані тут. Але ми знімаємо, за все платимо, нічого ні в кого не просимо. І тепер Я трошки боюсь. В мене діти. Чоловіків вдома нема. Собака вже дуже стара і хвора.
На будинку є відеоспостереження, написала власнику з проханням дати мені запис, часові рамки надала.
Мені краще піти в поліцію? Плз, порадьте, бо ніколи в такій халепу не була. Дякую
Кудряшка Сью• 01 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Вам знайома авторка цієї «чудової» теми?
майже
Mira29-c3c3• 01 января 2023
Ответ дляПосудомойка
Всім дякую.
Адміни, закрийте, будь-ласка, тему.
Не можу знайти як)
А чому закривати тему,авторко?
автор Посудомойка • 01 января 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А чому закривати тему,авторко?
Бо вже почався регіоносрач.
Mira29-c3c3• 01 января 2023
Ответ дляКудряшка Сью
майже
Чудово. Я б дуже хотіла щоб ви пролили світ на цю ситуацію .
Кудряшка Сью• 01 января 2023
Ответ дляПосудомойка
Бо вже почався регіоносрач.
Ви його самі почали. Жаль, була про Вас кращої думки. Ждіть завтра Петришина в гості, заодно йому і відео покажете
harchushyn• 01 января 2023
Ответ дляКудряшка Сью
майже
Ой як цікаво.
Моє ’нічого не цікаво,нічого не хочеться’ десь пропало. І з´явилася зацікавленість.
Mira29-c3c3• 01 января 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Ну вже поділіться на форумі історією ,а то кусалочка вже свій гнів праведний на ЗУ почала лити .
harchushyn• 01 января 2023
Ответ дляКудряшка Сью
майже
Ну напишіть свою історію. Ніби то не про автора, а просто схожу. Вашу
Дама с заначкой• 01 января 2023
В поліцію , село чи не село - неважливо. Ви споачуєте за житло, а не вкрали його в когось
автор Посудомойка • 01 января 2023
Ответ дляКудряшка Сью
та ні. не інше)
Ви полюєте на відьом не там