Посудомойка• 01 января 2023
Як вчинити? Неадекват від сусіда
Ми ВПО, знімаєм будинок на Прикарпатті. Сьогодні сталась неприємна річ, потребую поради.
Якийсь чоловік, особисто його не знаю, але знаю , що живе недалеко, висів на нашому паркані, кидав каміння в мою собаку і кричав, що вб´є. Коли Я вийшла і попросила піти (без агресії), то почав кричати, що ми всі сєпари і нас треба вбивати. Пішов лише, коли Я витягла телефон і сказала, шо зніму відео.
Я розумію, що ми з херсонщини і не дуже бажані тут. Але ми знімаємо, за все платимо, нічого ні в кого не просимо. І тепер Я трошки боюсь. В мене діти. Чоловіків вдома нема. Собака вже дуже стара і хвора.
На будинку є відеоспостереження, написала власнику з проханням дати мені запис, часові рамки надала.
Мені краще піти в поліцію? Плз, порадьте, бо ніколи в такій халепу не була. Дякую
Mira29-c3c3• 01 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
А автор то злився. Тема щоб посварити схід та захід?
Та й тема без анонімів.Все як завжди .
harchushyn• 01 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
Як на мене, ситуація цілком реальна.
Ні?
Люблю порядок• 01 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
Автор з півдня, схід і захід сварити не треба, вони і так посварені, нажаль. Захід не потрібно ідеалізувати, неадекватів, алкоголіків там теж вистачає.
Брынза• 01 января 2023
Ответ дляМиледи
До этого автор никому не мешала? Или она только вчера заехала?
Я откуда знаю время ее заезда? И какая разница? Вы оправдываете из серии а что ты сделала, чтоб тебя не били. Не автор у него на заборе висела
Зам. зав. Анонима• 01 января 2023
Ответ дляТут надолго
Може ваша собака йому заважала, гавкає чи виє?
І автор заодно.
Миледи• 01 января 2023
Ответ дляБрынза
Мня.....нет слов.
Японский Городовой• 01 января 2023
Ответ дляПосудомойка
Ну тоді вже південь, нє?) я звідти. Ні, не посварити.
Почему по одному пьяному дебилу вы сделали вывод что вам там нерады?
Mira29-c3c3• 01 января 2023
Ответ дляЛюблю порядок
А яким чином вони «посварені»?
Тут надолго• 01 января 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
І автор заодно.
В автора каміння, ще не кидав
Посудомойка
• 01 января 2023
Давайте без срача, плз. Ну правда. Собака не виє, я не вию. Собака не гавкає взагалі ніколи, така порода.
Kusalochka• 01 января 2023
Ответ дляМиледи
Что пьяный мелет что попало. Неужели непонятно.
Нет, непонятно. Говно должно быть наказано.
Посудомойка
• 01 января 2023
Люблю порядок• 01 января 2023
Ответ дляПосудомойка
Пишіть заяву. Хай би і вила собака, це не дає права нікому погрожувати Вам.
Kusalochka• 01 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
Почему? На меня на ЗУ тоже раз быдло наехало. Но намного более лайтово, чем на автора. Быдло было наказано. Такое спускать нельзя.
harchushyn• 01 января 2023
Ответ дляПосудомойка
Автор, швидше за все, перепив.
Але ...заяву напишіть.
Заява пишеться по ФАКТУ, незалежно повториться-не повториться.
Факт є, зафіксуйте.
Лишнім не буде.
Але ...заяву напишіть.
Факт є, зафіксуйте.
Лишнім не буде.
harchushyn• 01 января 2023
Ответ дляKusalochka
Бидло є всюди, як на заході України,так на її Півночі чи Центрі.
Бессмертный пони• 01 января 2023
Ответ дляЛень гуглить
Якщо це село, то в поліцію буде не зовсім відповідно ситуації. Сприйміть це як факт, несправедливий, але такий, що має місце.
Той чоловік напився і був в неадекваті. Скоріш за все інцидент не повториться.
Почему это полиция ’буде не зовсім відповідно ситуації’ ? Завтра он напьется и автора ( не дай Бог ) подкараулит и треснет камнем по голове . Надо писать заявление в полицию . Очень отрезвляет и приводит в адекватное состояние .
Бессмертный пони• 01 января 2023
Ответ дляПечальки.нет
Херсон - это схід или захід ?
Kusalochka• 01 января 2023
Ответ дляharchushyn
100% но только воспринимается по разному. В Киеве я бы на такое и внимания не обратила. А вот когда ты временно переехал в пределах своей страны и тебе и так плохо, а какая-то тварь тебе говорит, что тут тебя не ждали, хотя вне частной собственности я могу жить где хочу. Меня это очень взбесило.
harchushyn• 01 января 2023
Ответ дляМиледи
Боже, словил человек пьяную белку. Завтра и не вспомнит ничего. Неприятно, но поймите и простите
Така приходить до вас дочка, перелякана,чоловік прийшов п´яний, почав кидати в неї чашками,погрожувати ,що вб´є.
Ваша порада тут сама єбєйша:’неприятеля, но пойми и прости’
harchushyn• 01 января 2023
Ответ дляKusalochka
Вірю.
Кудряшка Сью• 01 января 2023
Це в Старих Богородчанах Вам ’не раді’, а до того - в Скобичівці? Завтра зранку задзвоню Петришину, сільському голові, хай вияснить ситуацію.
Посудомойка
• 01 января 2023
Всім дякую.
Адміни, закрийте, будь-ласка, тему.
Не можу знайти як)
Адміни, закрийте, будь-ласка, тему.
Не можу знайти як)
Посудомойка
• 01 января 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Ні, інше містечко.
Кудряшка Сью• 01 января 2023
Ответ дляПосудомойка
Всім дякую.
Адміни, закрийте, будь-ласка, тему.
Не можу знайти як)
Адміни, закрийте, будь-ласка, тему.
Не можу знайти як)
А що так раптом?
Mira29-c3c3• 01 января 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Вам знайома авторка цієї «чудової» теми?
Посудомойка
• 01 января 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А що так раптом?
Я просила пораду. Я її отримала. Що вас дивує?