В наших каналах нічого не бачила, може пропустила щось?
alenka3108• 01 января 2023
Ответ дляРойЛеля
Де ви Стерненка дивитеся?
В телеграмі його канал. Але будьте обережні, там їх декілька, вибирайте підтверджений.
nabludatel• 01 января 2023
Пишуть, що в підвалі зруйнувано училища був іще і склад БК. Просто БІНГО!
Angelika93• 01 января 2023
Ответ дляTasya-Natusya
’Никто такой подлости от хохлов не ожидал’, как я ржу))) а чего они думали, их с караваем встречать будут.
Шикарная новость!
Ну, есстесна)) если эти придурки хотели Украину за три дня взять и ехали с парадной формой. Вы ещё сомневаетесь? )) Редкие дибилы
alenka3108• 01 января 2023
Ответ дляnabludatel
Ох і феєрверки там були у новорічну ніч! За нашим часом святкували)😂
Чудо в камуфляже• 01 января 2023
Печаль ( ні), здоров´я загиблим, хрєново що не по мацкві,але ладно,хай хоч так.
Dark_Yasna• 01 января 2023
Ответ дляalenka3108
не, в их новый год, прям под конец речи ихнего гада.
freedom_2015• 01 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Як сказав їх шеф Пригожин, ’ их контракт закончился, с новым годом’)))
’Контракт закінчився’: Пригожин у новорічну ніч відвідав морг із тілами окупантів (відео)
боже яке кончене (с)
він би їм ще по шкарпетці подарував )))раби вільні
alenka3108• 01 января 2023
Ответ дляDark_Yasna
Наче в 00:01 прилетіло.
Snow bunny• 01 января 2023
Ответ дляalenka3108
600 мальчіков в трусіках задвохсотилось) З Новим Гойдом!
А вы злюка