Натрапила сьогодні на підбірку фото "Люди, які надихали. І історії, які не забудеш" 2022 рік.
Майже 70 фото. Знаю історію майже кожної фотографії.
Але одна так вразила... я не знаю нічого про це фото.
Малюк. На фото його мама? Хіба могла вона воювати, маючи таку крихітку?
Чи ця жінка не мати дитини?
Ответ дляYula-art
Я так ревіла, поки дивилась цю підбору. Але там ще ж дівчинка та з Вінниці повинна бути.
І рука мертвого чоловіка, на якій жовто-блакитний браслет.
У меня вчера такое настроение плохое было, какая-то апатия, много проблем навалилось.
Стояла на светофоре и проезжала машина с флагами и сиреной в сторону кладбища
За ней целая колона машин и автобус с людьми, все с черными повязками женщины.
Подумала: я жива здорова, родные живы, есть свое жилье целое, деньги можно заработать при желании.
Какие мои проблемы мелочные по сравнению с тем, что в канун Нового года какая-то мама похоронит своего сына, жена мужа, сестра брата, а дети отца
Ответ дляМурнетка
Так і є, треба цінувати те, що маємо. Життя-найголовніше.