Соседушка• 01 января 2023
Собака чихуахуа, начал метить в доме(
Собаке в декабре был год, мы были в семье где есть кот, и вот с того момента он начал метить диван и обувь в коридоре. На пеленку тоже ходит. На улице гуляет. Как изменить ситуацию без кастрации?
SectetlyYours• 01 января 2023
Кастрация чихуа это новенькое
Перерастет
Закрывать двери перед уходом
Наказывать
Перерастет
Закрывать двери перед уходом
Наказывать
Пацелуйнитуда• 01 января 2023
В нас така проблема з котом. Кастрований та все одно мітить. Сцить задираючи хвоста на все що вважає ха потрібне. Приватний будинок, купа запахів з вулиці, чужі коти ходять, він казиться. Не можемо поки що вирішити цю проблему, варіант поки що один - цілий день тусить надворі, забираю в хату пізно ввечері, він стомлений спить, а рано зранку знов на двір
Электричка• 02 января 2023
Ответ дляSectetlyYours
Кастрация чихуа это новенькое
Перерастет
Закрывать двери перед уходом
Наказывать
Перерастет
Закрывать двери перед уходом
Наказывать
Не переросте. Це вже звичка. І кастрація не допоможе.