Княгиня пітьми• сегодня в 09:07

Для чого люди ходять На перегляд квартири, оренда і торгуються

В мене зазначена сума оренди, я ріелтор про це сказала що без торгу
Вона перевела людей і вони сказали ну давайте на 2000 дешевше і тоді ми заїдемо
А який смисл було взагалі приходити на перегляд якщо вони не могли потягнути 12000 грн в місяць як заявлено в обяві
Бабайко• сегодня в 09:34
Я при сдаче сперва видео отсылаю на 2 минуты где подробно описываю что есть вид из из окон и прочее
Чтобы не водили экскурсии
Печальки.нет• сегодня в 09:36
Ответ дляMs. Похвала
Вам бы фантастику писать, фантазерка.
Это не я, это вы. вонь? Снизьте цену я с вонью поживу. Если цена не устроила, нормально торговаться, но для вас ’а что удивительного’ жить в вони, зато дешевле.
Дама с заначкой• сегодня в 09:37
Ответ дляКаваЗМолоком
В мене золоте правило- Якщо починають збивати ціну,або спеціально знаходити недоліки ,щоб знецінити, я тут же прощаюсь і далі розмов не веду і не заселю, навіть якщо заплатять повну суму. З такими вже будуть проблеми. Я здаю 20 років, отож таких вже знаю.
останній раз прийшла вчителька заселятись,все ок. але вона каже,син буде платити.....Приїхав він.Хамло страшнюче. Почав принижувати,знецінювати,мовляв,давайте знижуйте ціну. І з таким наскоком,якесь мурло бикувате. . Я вигнала обох під три чорти і сказала мені не дзвонити більше. знайшла прекрасних людей і заселила через 2 дні. В мене квартира біл яметро з вікнами на озеро,отож,черга завжди.
От и правильно. Если с вами изначально нельзя договориться, то и потом будет сложно. Но вы наверно хозяйка, не риэлтор
Кусюче сонечко• сегодня в 09:38
Ответ дляКнягиня пітьми
Немає воні
Клінінг прибирав
Все чудово
Просто 15 поверх
Я же не вам писала)
Дружная семейка• сегодня в 09:42
Ответ дляКусюче сонечко
Поэтому надо всё тщательно проверять, подписали договор, значит согласились принять квартиру в таком состоянии
Она ж выше написала что сразу выгоняет тех кто начинает смотреть мелочевки и придираться по ее понятиям.хотя по сути просто смотрят объект и просят торг если нужно что-то ремонтировать
Ms. Похвала• сегодня в 09:38
Ответ дляПечальки.нет
Дружочек, я ни разу в жизни не жила на съеме. Я сдаю две квартиры, версаль и неверсаль. И еще домик у моря посуточно. Так что со своей вонью сами разбирайтесь.
Дружная семейка• сегодня в 09:39
Ответ дляКаваЗМолоком
у мене нема такого.все робоче. ви коли заселяєтесь,то бачите куди?
У всіх на словах все робоче, а по факту ви можете і не перевіряти таке після попередніх орендарів. Але ж вам типу і слова сказати не можна,бо виганяєте
Добрая свекровь• сегодня в 09:40
Пришли посмотрели, поторговаться. Может, вы уступите, а может, люди подумают и арендуют без торга.
Дружная семейка• сегодня в 09:40
Ответ дляКаваЗМолоком
так, а то сам не додивився,а хтось винен
Типу самі лохи? Що ти коза я зразу зрозуміла
булоТАЙминуло• сегодня в 09:40
А що ви думали,будете спати і гроші заробляти? Відпрацьовуйте
Аноним Советчик• сегодня в 09:41
Ответ дляУпругая попка
А как по другому ?
Мне 3 квартиры не подошли из за запаха
А за мінус 2000 ви б принюхались чи як?
Дружная семейка• сегодня в 09:42
Ответ дляПечальки.нет
Тоже считаю что если вонь есть ,просто клининг не поможет
ПуГоФФка• сегодня в 09:48
Ответ дляЩастя-здоровля
Смотреть фото в объявлении и смотреть реальную квартиру - это две большие разницы. И да, на месте можно торговаться. И вообще, я считаю, что торговаться можно всегда. За спрос не ударят в нос
100%. У мене подруга вчора пішла дивитись квартиру, яка по фото сподобалась. Вийшла в шоці аід того, яка жахлива квартира в двйсності. Бомжатник.
А щодо торгу, то я взагалі за пряму комунікацію без ріелтерів, які завжди мутять воду.
КаваЗМолоком• сегодня в 09:52
Ответ дляДружная семейка
в мене все робоче-від розетки до пралки. тому коли ходять і починають висмоктувати з пальця аби збити ціну-виганяю.
КаваЗМолоком• сегодня в 10:00
Ответ дляДама с заначкой
я хазяйка. Всі розетки і вся техніка робоча, бо я то перевіряю. але коли починають висмоктувати з пальця недоліки,аби збити ціну- розмови завершую. квартира біля метро(4 хв).вікна на озеро. Вся техніка нова. Бойлера нема,про що одразу вказано в оголошенні.Бо постійно є гаряча вода. Ремонт звичайний косметичний ,не новий. І коли починають казати,у вас нема бойлера,скидайте ціну. Ви оголошення читали?Ціну бачили? Фото напевно шт 15. і вид з вікна і т.д. а то нам у вас подобається зручно,бо поруч метро,але нам треба дешевше...Ну то не за мій рахунок.
Украиночка• сегодня в 09:58
Ответ дляКнягиня пітьми
Немає воні
Клінінг прибирав
Все чудово
Просто 15 поверх
Просто? Я в нинішніх обставинах вище 7 поверху навіть не розглядаю.
Так це мені важко з сумками підійматися, а в кого маленькі діти, візок, це треш. Ні зайти, ні вийти. Сидить самі кукурікайте там на 15-м.
Ці 2000 грн можлива компенсація на доставку або послуги няні, яка буде допомогати зайти-вийти.
Джонсонюк• сегодня в 10:01
Скоріше за все , їм , якраз , саме ріелтор пообіцяв торг .
В нас була ситуація . Шукали квартиру (не Київ і це давно було ) , ріелтор назвав ціну 24тис у.о і можливий торг , а коли на огляді ми запитали у хазяйки на скільки вона готова торгуватися , то вона була дуже здивована і відповіла , що ціна 25тис. без торгу . От на що розраховував цей ріелтор : що хазяйка на рівному місці поступиться тисячі на три , чи що у нас вони от так запросто є переплатити ?
Дама с заначкой• сегодня в 10:03
Ответ дляУкраиночка
Та зараз різне буває і ДБЖ, генератори. Але якщо в людини питання торгу викликає таку агресію на самому початку спілкування.
Дружная семейка• 2 часа назад
Ответ дляДжонсонюк
Просто люди не очень хотят жить на 15этаже без удобств во время отключения света, и найдут вариант пониже за эту цену или с газом
Дружная семейка• 2 часа назад
Ответ дляКаваЗМолоком
Постійно гаряча вода навіть на щорічну профілактику на місяць не відключають? Брехло. Маленький бойлер потрібен.
Несу добро людям• 2 часа назад
Ответ дляМаю сечі
Ну есть такой тип людей, хитрожопых
Торгуватися це нормально просто автору треба було сказати ’Ні’ без зайвих питань типу ’Навіщо приходити?’
Несу добро людям• 2 часа назад
Ответ дляКаваЗМолоком
Так бачать, але ж вам не можна нічого казати
Несу добро людям• 2 часа назад
Ответ дляПуГоФФка
Часто буває так - зробили ремонт, пофотографували) пройшло 10 років і змінилося 5 орендарів, а фото виставляють ті самі)))
Мадам Подлинник• 2 часа назад
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Потому что риелторы бесполезные создания. Дом продавали. Сорвали меня ехать через весь город, чтоб показать. Риелтор привела людей и стоит в сторонке. А люди в шоке - где гараж? Оказалось, что они чётко озвучили риелтору, что им гараж принципиально обязательно нужен. Эта коза видела дом ранее, не первый раз. Знала, что нет гаража. Но притащила людей, на авось. Потратила моё и их время. Злые были все!
Та да, иногда такие риэлторы попадаются, что на голову не натянешь. У меня маленькая хрущевка. Звонит риэлтор, говорит клиенты семья мама, папа и дочь школьница из Николаевской области. У меня там мало места, но говорю ОК, пусть посмотрят. Приходят люди и оказывается, что кроме девочки у них еще годовалый ребенок и собака. Я, чтобы поддержать какой-то смолл толк, говорю, что у меня вот тоже родственники в Николаевской области. А они смотрят в непонятках, оказалось, они из Донецкой. Мне все равно откуда они, но немного идиоткой себя почувствовала. Они не сняли, сами поняли, что им там тесно будет.
ПуГоФФка• 1 час назад
Ответ дляМадам Подлинник
У мене так ´дівчина з ІT’ з Коломиї зняла через брокера, хоча я розмістила оголошення на олх сама. А виявилась скрипалька з Ворохти. Не знаю, чим тто закінчиться, бо з’ясувалось то вже після заселення...
КаваЗМолоком• 1 час назад
Ответ дляДружная семейка
14 днів нема влітку гарячої води. Бойлерів ставити не збираюсь. І так черга на поселення. Ти сама брехло.
КаваЗМолоком• 1 час назад
Ответ дляНесу добро людям
а я тут до чого? у мене все справне. починають придумувати щось,або казати те,про що написано в оголошенні.я нічого не приховую. Не подобається- шукайте далі. а то місце гарне,зручно, але нам треба дешевше. за мій рахунок. Он поселились через 2 дні люди-платять справно день в день. все влаштовує. Бо дійсно квартира суха,тепла дуже навіть коли нема опалення, постійно є гаряча вода(крім 2 тижнів влітку),прохолодно влітку від озера...вся техніка нова. Пралка куплена новісінька з магазину весною.
Несу добро людям• 1 час назад
Ответ дляКаваЗМолоком
Я багато бачила нерухомості і на продаж, і під оренду, тож розумію, що ’у мене все справне’ це дуже суб´єктивно Як подивишся, бабушатник якийсь з меблями з 70тих, а та власниця теж себе в груди б´є, що в неї все справне і ще 100 років прослужить))) на тому дивані вже вмерли п´ятеро, але ж це совєцька якість
КаваЗМолоком• 1 час назад
Ответ дляНесу добро людям
меблів 70_х нема. в мене чолвоік рукастий,технарь,отож все дійсно справне. Це позор мати несправні розетки-такого нііколи не було. праска,пралка вірпул куплена цьогоріч. нові. холодильнику і новій індукційній плиті 4-5 років. все купувалось з магазину. пилосос віддали свій,бо купили собі новий через кота,але він працює. все чисте, кухня старенька 2000 хроків,стінка в кімнаті нова. коли хочуть збити ціну- починяють чіплятися до всього- у вас поверх високий - 10. у вас кондиціонера нема. У вас штори не в тон, у вас палас на підлозі( так його можна прибрати,там цикльований паркет,не облуплений).І про все написано. Якщо ви хочете краще,то ціна за квартиру в києві біля метро і озера буде коштувати в рази дорожче. а то все підходить,зараз будемо заселятися,але скидайте.ага))зараз же))) було таке що по три перегляди один за одним. Поки перші думали,то другі до вечора заселились.
Moon shine• 1 час назад
Ответ дляДружная семейка
Як вам потрібен, то ставте) У мене теж нема. Все здається прекрасно без бойлера