❗️Імовірна траєкторія заходу «Шахідів» на Київ та область.
Ответ дляsevenplanet
Так это же стрелковое оружие и прожекторы
Все разве нельзя по периметру расставить ?
ну ви так пишете, наче прямо спеціально не збивають, я думаю, що як би можна було, то зробили б, це скільки треба патрулів і навчених людей, які вміють це робити, а не просто витрачати боєприпаси, ви не думаєте про це? а їх ще змінювати потрібно кимось
Ответ дляЧитака
Так, дівчата так і пишуть, що спеціально допускають в Київ, щоб нам дали ППО і ще якість інші думки, за які можуть забанити
sevenplanet• 02 января 2023
Ответ дляЧитака
Та не знаю
Летят по 4-5 часов и допускать их в город , чтоб сбивать над домами , это прям капец
sevenplanet• 02 января 2023
Ответ дляLilianna_
Я сьогодні щось не в ту тему зайшла… тут забагато наїздів на військових, які, роблять максимум. Але це тільки моя думка тут схоже
Не на военных уж точно
Они делают больше , чем возможно
А на недолугое руководство
Они делают больше , чем возможно
А на недолугое руководство
sevenplanet• 02 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Как вам легко живётся такой наивной ) это не оскорбление ни в каком случае . завидую просто
Та да
Ответ дляИрина 789
Откуда сразу знают что летят на Киев.
Потому что знают предполагаемые цели. Может ещё написать откуда знают?
Ну блин, сели клухи на диване и рассуждают как бы они дроны сбивали и пАчиму никто перед ними не отчитался откуда известна траектория полета и предполагаемая цель
Ответ дляlisulya
Я це вище написала. Але таке пояснення не підходить під їх модель сприйняття. Тут тільки спеціально допустити дрони, щоб більше руйнувань було. То тоді чого взагалі паритися і збивали? Хай би попали всі 40 штук туди, куди летять. Ні?
Ответ дляlisulya
всі хто пишуть ,що це просто,хай допоможуть військовим їх сбивати,ще на підльоті до кордону України
Ответ дляnata.ant
Та це капець. Кожен день ниття як важко за дітьми дивитись, в хаті прибирати і звіти на роботі робити. А дрон збити посеред ночі, то значить як два пальця об асфальт. Пачиму ни сбивают?
Ответ дляlisulya
Не убейтесь ) Какие цели ? вчера по области их ловили 3 часа . Знакомые в Вышгороде в высотке , недели 2 назад один летал по городу час и никто не сбивал , говорит думал с балкона тапками уже бросать . В итоге упал в энергообьект .