SectetlyYours• 01 января 2023

Шахиды в направлении Киева

❗️Імовірна траєкторія заходу «Шахідів» на Київ та область.
Lilianna_• 02 января 2023
Ответ дляsevenplanet
Тогда почему сбивают над домами ?
Я не знаю, чого над вами збивають. Спитайте це військових. Я можу сказати, щоб в нашому периметрі збивають, бо задовбалася вже від цих гупів. А я не в Києві, а біля

lussi8888• 02 января 2023
Ответ дляInna_A
Не можу знайти. А можете дати посилання, будь ласка?
Заходите в ’БЕЗПЕЧНИЙ РЕГІОН’ в Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQAIuwGqMzqnvEgpIiS8z...
Попробуйте
Читака• 02 января 2023
Ответ дляsevenplanet
Так это же стрелковое оружие и прожекторы
Все разве нельзя по периметру расставить ?
ну ви так пишете, наче прямо спеціально не збивають, я думаю, що як би можна було, то зробили б, це скільки треба патрулів і навчених людей, які вміють це робити, а не просто витрачати боєприпаси, ви не думаєте про це? а їх ще змінювати потрібно кимось
nata.ant• 02 января 2023
Чітаю новини,пишуть що і в Полтаві і,в Дніпрі збивають,я думаю роблять все можливе.
Inna_A• 02 января 2023
Ответ дляlussi8888
Попробуйте
Дуже дякую! Вийшло
Lilianna_• 02 января 2023
Ответ дляЧитака
Так, дівчата так і пишуть, що спеціально допускають в Київ, щоб нам дали ППО і ще якість інші думки, за які можуть забанити
Читака• 02 января 2023
Ответ дляLilianna_
ніхто б життями людей не ризикував

Lilianna_• 02 января 2023
Я сьогодні щось не в ту тему зайшла… тут забагато наїздів на військових, які, роблять максимум. Але це тільки моя думка тут схоже
sevenplanet• 02 января 2023
Ответ дляЧитака
Та не знаю
Летят по 4-5 часов и допускать их в город , чтоб сбивать над домами , это прям капец
lisulya• 02 января 2023
Ответ дляИрина 789
Я давно задаюсь этим вопросом. Но ответить, обьяснить, никто толком не может.
А каких Вы ждёте объяснений, мне интересно?
sevenplanet• 02 января 2023
Ответ дляLilianna_
Не на военных уж точно
Они делают больше , чем возможно
А на недолугое руководство
_MadonnA_• 02 января 2023
Ответ дляЧитака
ніхто б життями людей не ризикував
Как вам легко живётся такой наивной ) это не оскорбление ни в каком случае . завидую просто
Ирина 789• 02 января 2023
Ответ дляlisulya
Откуда сразу знают что летят на Киев.
sevenplanet• 02 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Та да
Читака• 02 января 2023
Ответ для_MadonnA_
ну як на мене, це було б занадто цинічно
lussi8888• 02 января 2023
Ответ дляInna_A
Дуже дякую! Вийшло
Будь ласка!
_MadonnA_• 02 января 2023
Ответ дляЧитака
Добра ви людина мабуть
sevenplanet• 02 января 2023
Ответ для_MadonnA_
Добра ви людина мабуть
И наивная очень)
lisulya• 02 января 2023
Ответ дляИрина 789
Откуда сразу знают что летят на Киев.
Потому что знают предполагаемые цели. Может ещё написать откуда знают?
Ну блин, сели клухи на диване и рассуждают как бы они дроны сбивали и пАчиму никто перед ними не отчитался откуда известна траектория полета и предполагаемая цель

Lilianna_• 02 января 2023
Ответ дляlisulya
Я це вище написала. Але таке пояснення не підходить під їх модель сприйняття. Тут тільки спеціально допустити дрони, щоб більше руйнувань було. То тоді чого взагалі паритися і збивали? Хай би попали всі 40 штук туди, куди летять. Ні?
Читака• 02 января 2023
Ответ дляsevenplanet
И наивная очень)
ну якщо нікому не вірити і скрізь шукати подвійне дно, то можливо поїхати кукушкою)) якось скидали схему розміщення ппо, то Київ був захищений найкраще
nata.ant• 02 января 2023
Ответ дляlisulya
всі хто пишуть ,що це просто,хай допоможуть військовим їх сбивати,ще на підльоті до кордону України
sunholder• 02 января 2023
Довго ще ці таргани будуть лізти?
Спать хочеться
lisulya• 02 января 2023
Ответ дляnata.ant
Та це капець. Кожен день ниття як важко за дітьми дивитись, в хаті прибирати і звіти на роботі робити. А дрон збити посеред ночі, то значить як два пальця об асфальт. Пачиму ни сбивают?
_MadonnA_• 02 января 2023
Ответ дляlisulya
Не убейтесь ) Какие цели ? вчера по области их ловили 3 часа . Знакомые в Вышгороде в высотке , недели 2 назад один летал по городу час и никто не сбивал , говорит думал с балкона тапками уже бросать . В итоге упал в энергообьект .
Читака• 02 января 2023
Ответ дляnata.ant
язиком все просто робити, але дівчат виправдовує що вони налякані
lisulya• 02 января 2023
Ответ дляЧитака
Але ж таким трьопом підривають довіру до військових
Майя15• 02 января 2023
Ответ дляnata.ant
Віримо в це .
Але вчора 32 із 45 збили над Київщиною
Читака• 02 января 2023
Ответ дляlisulya
вони налякані, це дійсно страшно і вже не першу ніч таке
Lilianna_• 02 января 2023
Ответ дляЧитака
Я теж налякана. І не тільки сьогодні і вчора.. а ще всі 11 ракетних атак , бо біля мене були влучання, ППО, бо зовсім близько ОКІ.. Але я такого не пишу…