Дівчата, що сьогодні готували? Доїдали?
БрЮнЕтОчКа77777• 02 января 2023
Ответ дляЯ моя
Зазвичай пишуть скільки летить , сьогодні не бачу щоб десь була така інформація
Да и вчера не было информации. Только после отбоя написали, что 32 штуки сбили из 45 выпущенных.
BusinkaKiev• 02 января 2023
Ответ дляЯ моя
Подивилася я на ваш торт і несподівано спекла якийсь швидкий медовик
, щоб даремно не ’ тривожитись’, ще кремом перемажу і завтра буде до чаю
Выходите за меня замуж
BusinkaKiev• 02 января 2023
Ответ дляЯ моя
Ок, только сначала надо развестись😄 , надеюсь муж не будет против
Ничего не знаю , договариваетесь
Я со своим тоже договорюсь ))
Rosa Blanca• 02 января 2023
Уїхали з Києва. Відпочиваю дуже від генераторів. 2 доби сплю, де голову притулю, прокидаюсь від звуків холодильника, потягів і ще якихось незрозумілих звуків. Нерви розхитались... Щойно виходила на вулицю, бо зараз не можу заснути поки триває тривога, - тихо і ясно, гарно збивати блядін, подумала. Якесь притрушене потягло мене гуляти - подумала моя собаня. Символ незламності вдався смачний, як сльоза прозорий, приймаю, як заспокійливе до, після і замість, алергії взагалі не викликає, тільки приємну залежність. ¡No pasaran!
BusinkaKiev• 02 января 2023
Ответ дляЯ моя
Придётся, раз вы так настаиваете)
Новый год - новая жизнь!
И куча кексов и тортов ))
Леди на мопеде• 02 января 2023
Пару дней назад останавливали тец, не было несколько часов отопления и горячей воды, через пару часов после тревоги опять запустили
BusinkaKiev• 02 января 2023
Ответ дляjabubu
Капець, щойно над нами пролітав, я вперше почула. Охрініти які вони голосні, сам себе не чуєш
В полицию позвоните или в приложение скиньте
БрЮнЕтОчКа77777• 02 января 2023
Ответ дляAksamitka
А что, есть влучання? Не вижу нигде информации 🤔
Вроде нет. Пишут что сбито 12 дронов.