Друзі, вітаю! Мене звати Ірина, я журналістка. Зараз я разом з організацією «Свій дім» збираю історії українців з деокупованих територій, в будинках або квартирах яких проживали рашисти. Наша мета – створити справжню картину того, ким насправді є росіяни, та зібрати реальні свідчення для майбутніх міжнародних судових процесів. Статистика – це класно, але справжні історії справжніх людей з фотодоказами є найкращими свідченням того, як насправді виглядає «русский мир». Якщо тут є ті, хто згоден розказати свою історію та надати фото, напишіть, будь ласка, мені! Це забере лише трохи вашого часу, але разом ми зробимо спільний внесок у те, щоби росія після перемоги була покарана. Всім дякую!
alenka3108• 02 января 2023
Жили, 3 км від Макарова. Танком зламали ворота, стояли у дворі, порались у хаті і погрібі. Але ми потім поїхали і навели там лад, після того, як їх вигнали, а літом заселили сім´ю з Херсона.
alenka3108• 02 января 2023
Дуже б хотіла допомогти, але ми все прибрали. Були розстріляні всі замки і двері у хаті, погребі і по дворі. Все було засрано коробками від їх пайків і мівіни. Але більше всього ми офігіли від забутого диску порнухи. Чи то вони з собою привезли із раші, чи вже тут в нас десь стирили, не знаю.
Ответ дляalenka3108
скажіть, будь ласка, а фото до жодних не залишилося?
Бачила фото пограбованої квартири десь з під Києва. Показувала родичка біженка з Києва, жила в мене декілька перших місяці війни. Квартира була її друзів, двері розстріляли, все в хаті перерили... І ще тоді вже розказували про страшні злочини, насильства. Пізніше розкрилось все.
Valentyinka• 02 января 2023
Странно... Вы не знаете, где они были в области и куда ехать? В Брусилове, в Макаровском районе, под Броварами жили и живут люди, пережившие оккупацию.
alenka3108• 02 января 2023
Ответ дляDenira
Пару штук є. Коли приїхали, то фоткали все, але то надто боляче було...було враження сплюндрованого всього, то багато їх я видалила (
alenka3108• 02 января 2023
В нас мама там жила( свекруха). Вона перед війною померла, ще то не загоїлось, а потім ще й гівно там те стояло(( користувалось усім. Консервацію повитягало з погріба, по всьому дворі розтягли. Коли вони тікали, то залишили ввімкненим газ. Сусід потім виліз з підвалу і перекрив. Ми прибирали в рукавичках по лікоть, бо було противно🤢🤢🤢