Курочка• 03 января 2023
Таке плаття можна замість вишиванки?
Іноді в школу треба вишиванку:
На перший і останній дзвінок, і ще коли патріотичні вірші на відео записуємо, чи фотографуємо з малюнками про Україну.
Можна таке плаття замість вишиванки?
Вишиванка є, але така дешева, машинна вишивка.
На дорогу ручну шкода грошей, бо дитина ростиме.
Брати?
Можна таке плаття замість вишиванки?
Брати?
Результат:
вже голосів:
154 (79.79%)
Можна
29 (15.03%)
Ні, це не вишиванка
10 (5.18%)
Результат
Борисфенка• 03 января 2023
Покажіть ту дешеву вишиванку з машинною вишивкою.
Бо це дуже дешева китайська вишивка і виглядає жахливо.
Не брати.
Курочка
• 03 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Не брати.
Курочка
• 03 января 2023
Ответ для__Jane__
Мені дуже подобається але ви краще в дочки своєї запитайте їй же носити
Дякую, дочці подобається)
А_мій_самий_самий• 03 января 2023
Ответ дляПримарочка
це шароварщина
Яка це шароварщина, якщо вона до вишиванки не має відношення? Чи ви про то так це слово застосували?
Борисфенка• 03 января 2023
Ответ дляКурочка
фото
Спідничка печальна, поміняйте, а сама вишиванка зійде, якщо треба на пару раз і розмір ще годиться.
Червоний колір, ткані узори значно вдаліші.
Отже синеньке платтячко нічого спільного з українськими вишиванками не має.
Саме по собі воно непогано виглядає, але не для того, що ви плануєте.
Мамулька• 03 января 2023
як на мене, то це звичайна сукня з нейтральною вишивкою. гарна, так, але що тут українське?
сенс української вишиванки у символах, знаках, прадавніх орнаментах. це не просто одяг, на якому щось там вишито, будь-що.
мені вже більше на вишиванку схоже те друге Ваше фото. До неї гарну спідничку типа плахти і пасок інший - і буде більш-менш.
це моя думка.
Курочка
• 03 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Але деякі взагалі не дотримуються «дрес коду» і приходять у гарних сукнях, а моя вже два роки в цій вишинці. Не хоче більше.
Якщо конкретно «день вишиванки» то надіну, а коли 1 вересня/віршик, то одягла б синеньке
Ответ дляКурочка
Дякую, дочці подобається)
Якщо подобається дівчинці,- беріть. Я так розумію, то муслінова сукня? Якщо вона з натуральної тканини і виглядає ’ вживу’ так само- беріть і не слухайте цих ’ експертів’. Їм треба,щоб з пайєтками була і з полієстру, а у Вас не той варіант
Курочка
• 03 января 2023
Ответ дляDianichka
Білі колготи, біле взуття... прикрасу в волосся (жовті соняшники)...
Ой, про соняшники не додумалася б!
Це буде круто!
Борисфенка• 03 января 2023
Ответ дляКурочка
Просто гарна сукня їй треба - то знайдіть саме таку і не заморочуйтеся з вишивкою.
Бо ця синя - і не гарна, і не вишиванка.
А_мій_самий_самий• 03 января 2023
Ответ дляКурочка
Не думаю, що комусь є велика різниця у якій вишиванці ваша дочка. Якщо їй подобається, то беріть. Звісно, це не вишиванка, але думаю можна не паритись.
ТрубоДурочка• 03 января 2023
Автор, не знущайтеся з дитини, купіть нормальну вишиту сорочку. Якраз зараз є вибір не дорогих і пристойних.
Примарочка• 03 января 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
вы значение слова шароварщина вообще знаете?
это платье - псевдоэтническая одежда = шароварщина
Курочка
• 03 января 2023
Ответ дляDianichka
Синя чукня цікавіша
І мені. Бо червоні вишиванки у всіх (хто взагалі обирає вишиванку, а не приходить у сукні)
То ж таке платячко дитині б пасувало більше)
Набридла вже ця наша вишиванка.
Хоча я дуже ЗА українське. Он платок купила колядувати традиційний з квітами) Так гарно їй!
А от в цій червоній вишиванці так собі
Набридла вже ця наша вишиванка.
А от в цій червоній вишиванці так собі
Укуси меня• 03 января 2023
Ответ дляКурочка
ахах))
купила ребенку вышиванку-платье в старшей группе сада. так она ее надевала аж до 8 класса - сначала платье было чуть великовато, потом по мере роста оно стало как туника, потом как рубашка...
там резинки в рукавах были и узор - ну как у вас на фото (которое с плахтой).
ТрубоДурочка• 03 января 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Можна тоді надіти кімоно і не паритися
Курочка
• 03 января 2023
Ответ дляБорисфенка
Вона гарна, як то ні?
МощныйШива• 03 января 2023
Ответ дляКурочка
А мені подобається ця сукенка, якщо додати якісь бусики жовто-блакитні та поясок, або квіти у волосся- буде клас)
Курочка
• 03 января 2023
Ответ для__Jane__
Муслінова)
Я купила одну і вже закохалася в цю тканину!
Ніби нічого особливого, але дитину так прикрашає)
Курочка
• 03 января 2023
Ответ дляТрубоДурочка