Курочка• 03 января 2023
Таке плаття можна замість вишиванки?
Іноді в школу треба вишиванку:
На перший і останній дзвінок, і ще коли патріотичні вірші на відео записуємо, чи фотографуємо з малюнками про Україну.
Можна таке плаття замість вишиванки?
Вишиванка є, але така дешева, машинна вишивка.
На дорогу ручну шкода грошей, бо дитина ростиме.
Брати?
Можна таке плаття замість вишиванки?
Брати?
Результат:
вже голосів:
154 (79.79%)
Можна
29 (15.03%)
Ні, це не вишиванка
10 (5.18%)
Результат
А_мій_самий_самий• 03 января 2023
Ответ дляПримарочка
вы значение слова шароварщина вообще знаете?
это платье - псевдоэтническая одежда = шароварщина
Можливо, ми по різному бачимо плаття, бо я там навіть псевдовишиванки не бачу) просто плаття.
Борисфенка• 03 января 2023
Ответ дляКурочка
Вона гарна, як то ні?
Не знаю, мені негарна. Китайці так вишивають що попало на чому попало.
Або купіть з гарною вишивкою, або взагалі без вишивки.
Примарочка• 03 января 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
автор его рассматривает как альтернативу национальному костюму)) и опрос строится именно вокруг этой возможности. и посмотрите,что отвечают люди.
А_мій_самий_самий• 03 января 2023
Ответ дляТрубоДурочка
Можна тоді надіти кімоно і не паритися
Можна. Син декілька разів к дні, коли просили прийти у вишиванках забував. Був у звичайному одязі, ніхто з класу не вигнав.
Борисфенка• 03 января 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
А я бачу - це якраз псевдо-вишиванка. І саме тому воно виглядає дешево, бо підробка.
Волшебная палочка• 03 января 2023
Мені подобається. Моя блондинка с блакитними очима і такі кольори йдуть. Я б ще докупила сріблястого кольору балетки.
ТрубоДурочка• 03 января 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Правильно, це всього лише рекомендація школи, а не вимога.
Курочка
• 03 января 2023
Ответ для__Jane__
Автор,а оце плаття- страшне
Це костюм. Дитина носила «шкіряну» чорну спідницю з цією блузкою. Але всеодно не можу сказати що подобається.
Спідницю червону не носила.
a.ostroverh• 03 января 2023
Платье красивое, но к нашей вышиванкe отношения не имеет
Посмотрите сайт мережка, там от 104 и до 158 см
Вот первое попавшееся, и все до 800 грн, по цене платья zara
Астоновитесь!• 03 января 2023
А мені подобається, хоч і не люблю синій/блакитний. Додати прикраси і буде чудово!
a.ostroverh• 03 января 2023
Ответ для__Jane__
’ бабушкины’ мотивы
Логично)
Но это хоть ближе к вышиванка,чем платье автора
Тут же вопрос в том, что можно поискать, а не брать псевдоукраинское
a.ostroverh• 03 января 2023
Ответ для__Jane__
Это модели сорочек для взрослых женщин. А вот то голубое муслиновое платье- то вышиванка для принцессы
Голубое муслиновые платье не вышиванка вообще
Ответ дляa.ostroverh
Оно с вышивкой. Значит- вышиванка, почему нет? Девочкам родители не покупают платья- футляры или мини в обтяжку на тонких бретельках. Есть одежда для взрослых( как те сорочки,что Вы показали) и есть для детей( как то платье)
a.ostroverh• 03 января 2023
Ответ для__Jane__
Вот так оно у нас и получилось, что образ украинской одежды скатился в шароварщину
Если рубашку вышитую заменять непойми чем...
Сорочки были у детей)
Ответ дляa.ostroverh
Сорочки были у детей)
Девчонки красивые,но уже взрослые))) а у Автора ещё маленькая дочка.
P.S. Не знаю,что значит ’ шароварщина’, точнее впервые читаю такое слово))
Курочка
• 03 января 2023
Ответ дляa.ostroverh
Сорочки были у детей)
Подобається перше фото. Для дітей такого не бачила
Курочка
• 03 января 2023
Ответ для__Jane__
І я не знаю такого слова.
Тільки слово «шаровари» 🤣
Треба йти в гугл і розбиратися, поповняти словник)))
Тільки слово «шаровари» 🤣
a.ostroverh• 03 января 2023
Ответ для__Jane__
А поинтересуйтесь)
Это то, что досталось нам в наследство от СССР
Оте венки и красные сапоги) а наша одежда значительно богаче и интереснее! Что для взрослых, что для детей)
Одни кораллы, венецианка, в бусах чего стоят)
Но это так, если в будущем захочется правильный месседж нести в массы, а не продолжать способствовать уничтожению наших традиций и ТД, покупая то, что к нам, украинцам, отношения не имеет вообше
Я не знаю какого возраста дочка у автора, а фотки на девочках поменьше совсем мелкие, там не рассмотреть
a.ostroverh• 03 января 2023
Ответ дляКурочка
Это аккаунт krapka.krapka)
Девочке 26, и она всеми силами несёт в массы наше родное)
Ответ дляa.ostroverh
А поинтересуйтесь)
Венецианское( муранское) стекло в бусах украинки времен Запорожской Сечи? Вы правда в это верите? )))
a.ostroverh• 03 января 2023
Ответ для__Jane__
Я?
возможно позже появилось
Их и на картинах изображали,кажется и 17-18 столетья
Но опять же, Вам оно не надо точно
Не заморачивайтесь)
возможно позже появилось
Но опять же, Вам оно не надо точно
Не заморачивайтесь)
Нога на ногу• 03 января 2023
Чудова сукня! І цілком підходить для випадків, коли треба бути у вишиванці. Ті, хто кажуть, що це не українська вишивка і т.д. - а що на вашу думку саме українські узори? Червоно- чорні квіти? Чи знаєте ви, що вишивка різниться не те що за областями, а може навіть бути різною у сусідніх районах! Лише видів швів у нас більше сотні! Цих українських взорів безліч, і вони різноманітні, як за кольорами, так і за формою ( можуть бути рослинні орнаменти, геометричні різних форм і поєднань). Ця сукня цілком вписується у стиль української вишивки, і це головне.
Борисфенка• 03 января 2023
Ответ для__Jane__
Правда віримо. І корали в Україні не ростуть, з Єгипту, мабуть, привозили, кожна українка носила
Борисфенка• 03 января 2023
Ответ дляНога на ногу
Не вписується. Швів сотні, але це ні один з них.