культУра• 03 января 2023
чи можуть з таким набором виключити з війсьового обліку?
навіть не знали, що є spina bifida occulta, вперше прочитала про таку хворобу.
дівчата, може в когось є така ж картина +/- або лікар, що розбирається, побачить цю тему.
Роза завяла• 03 января 2023
Зараз з обліку майже не знімають. І порівняно з початком літа змінили перелік хвороб по непридатності або обмеженій придатності. Звісно не на користь призовника.
Майор Медуза• 03 января 2023
С таким диагнозом мобилизуют с вероятностью 99% . Даже на обмежено придатный не тянет совершенно
муха в кедах• 03 января 2023
Ответ длякультУра
там дві грижі. шморля і звичайна.
Шморля то вообще ни о чем... знаю кучу людей с такими...
Оно жить не мешает вообще .
Ну а такая мелкая грыжа.. скорее протрузия..
Друга с 3 протрузиями большего размера - посчитали годным.
Оно жить не мешает вообще .
Пацелуйнитуда• 03 января 2023
Ответ длякультУра
якщо ви не бачите, то там не тільки шморля. і це тільки поперековий відділ. вище я писала, що через спину віддіє ще в кінцівки, суглоби.
давайте ви не будете знецінювати чужі проблеми? ваші копіпасти з гугла безкорисні в цій темі. наче ясно дала зрозуміти, що цікавлять мене саме аналогічні випадки. ідіть зі своїми смайликами самостверджуйтесь десь в іншому місці. скопіпастити багато розуму не треба.
Автор, а шлунок не перевіряли? Родич лікував спину, не міг ходити, не міг встати з кроваті, боліло все тіло, німіли руки, спина боліла дуже. На МРТ теж показувало що спина (в нього з юності проблеми). В результаті по швидкій прооперували язву. Я деталей не знаю, але добре що встигли.
культУра
• 03 января 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
ого. ні, не перевіряли. дякую, що поділились.
Бабушка-байкерша• 03 января 2023
Чоловік сьогодні був у військкоматі. В анамнезі 3 інфаркти (встановлено 7 стентів), цукровий діабет типу Б, зір -6,5.
Сказали ставати на облік і викличуть на комісію.
Одна фраза мене прибила: Звідки ми знаємо, може ви вже вилікувались?
культУра
• 03 января 2023
Ответ дляБабушка-байкерша
ппц
Бабушка-байкерша• 03 января 2023
Ответ длякультУра
ппц
Ага. Самі в шоці. Це Івано-Франківськ. Чоловіку 42. На початку війни хотів іти добровольцем, сказали: Кому ти там потрібен, ще за тобою слідкувати. Але то було інше місто. Тут сказали: Хочеш відкосити?
Я в шоці з цих людей. Ще й додали: У вас дуже погана мова.
Чоловік відповів: Мова дуже гарна, це я погано нею володію.
Що у них в головах? Дивуюсь щодня.
культУра
• 03 января 2023
Ответ дляБабушка-байкерша
Що у них в головах? Дивуюсь щодня.
вкотре доказ що багато ще залежить від людського фактору в тих військкоматах. попались скоти вам раз такі коментарі собі дозволяють.
Бабушка-байкерша• 03 января 2023
Ответ длякультУра
Сказала чоловіку, щоб їхав за місцем реєстрації і знімався з обліку, щоб не терпіти тут ці приниження.
Замість того, щоб сказати: Чувак, шкода що в таких роках стільки всього, знімаємо з обліку - іди працюй, донать і займайся родиною, - так ні, вони навмисно принижують, знаючи що він нічого різкого відповісти не може. Бо буде розцінено як захочуть.
От такі справи. Сподіваюсь, що справедливість переможе.
культУра
• 03 января 2023
Ответ дляБабушка-байкерша
> Сподіваюсь, що справедливість переможе.
бажаю вам цього!
Бабушка-байкерша• 03 января 2023
Ответ длякультУра
бажаю вам цього!
Дякую щиро
ЖаннаНеАгузарова• 03 января 2023
100% не виключать, але і на передову не відправлять. Треба йти до невролога і нейрохірурга, щоб дали своє заключення.
Девальвация• 03 января 2023
Ответ длякультУра
не вгадали, не судіть по собі.
Я не гадаю,я дивлюся навколо.
культУра
• 03 января 2023
Ответ дляДевальвация
Я не гадаю,я дивлюся навколо.
ну то ваші висновки не стосуються ніяк мене і моєї сімʼї.