Топтунша• 03 января 2023
Якщо не поїм все трощу. Можу зламати щось, стіну ударити зі злості
Народила рік тому. Аіт, гіпотиреоз, але п’ю гормони. Це просто психіка чи може щось треба перевірити? Це ж ненормальна така ярість… останнього разу ревіла, кричала на дитину майже носом в себе не всадила. Але таке тільки місяць як стало проявлятись… раніше не було, то думаю може проблеми зі здоров’ям? У кого ще так?
Люблю Поумничать• 03 января 2023
У мене донька коли голодна, то зла шо капець. Проблем з гормонами немає, просто так організм реагує на голод.
Тоска в носках• 03 января 2023
У меня и муж, и сын когда голодные - очень агрессивные. Муж даже предупреждает - я начинаю хотеть кушать) я уже знаю, что нужно быстро его накормить, бо буде горе
Белая котичка• 03 января 2023
І я стаю агресивна коли хочу їсти. Мені здається це всеж чоловікам більше поитаманно
дамаАмстердама• 03 января 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
Тоже хотела про дочку написать. Ей 5 лет. И злится и разносит все, если голодная. Съест пару ложек и лезет обниматься тут же. Проверяли уже все, что можно. В общем, вовремя кормить и все ок
Вашей сколько?
Люблю Поумничать• 03 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
Вашей сколько?
Зараз 11. Вже голод трохи спокійніше переносить. Особливо коли сама довго гуляла і тому голодна. Але я стараюся їй нагадувати, щоб хоч слойку яку купляла на перекус. Та що там донька, я сама була такою. Просто так організм реагував. Зараз звісно не псіхую, але як голодна, то все одно нерви дають себе знати.
дамаАмстердама• 03 января 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
А когда примерно стало легче? Наша лет с 2х бушевала страшно, пока дошло до нас. Ну, и вроде, сейчас не такие ярые психи, но бывает.
Надеюсь, к 7 годам пройдет более -менее.
Да уж, главное напоминать, чтоб ела.
Пусть ваша дочь будет здорова и это пройдет в подростковом возрасте.
Да уж, главное напоминать, чтоб ела.
Люблю Поумничать• 03 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
Да уж, главное напоминать, чтоб ела.
Пройшло ближче до 10 років. Але вона в нас і без голоду дуже емоційна. Характер такий. Якщо ваша в цілому спокійніша, то може раніше пройде. Але за вчасним харчуванням краще слідкувати. Будь-який перекус краще ніж взагалі нічого. Її не можна вести голодну додому, бо там є суп, наприклад. Краще купити булочку по дорозі і хай вона того супу менше з´їсть потім, ніж буде псіхувати.
дамаАмстердама• 03 января 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
Ого. Была надежда, что раньше проходит это... Ну что ж, будем надеяться. Тоже забили уже на супер здоровое питание. Лучше булка, чем психи.
Не, наша не спокойная. Бегает по потолку, говорит громко, и в компании самая шумная... + Ещё и агрессия от голода. Но потихоньку адаптировались все ..
Люблю Поумничать• 03 января 2023
Ответ длядамаАмстердама
Які б вони не були, вони наші найкращі в світі діти. Любіть її. Вони так швидко ростуть.
дамаАмстердама• 03 января 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
Конечно. Это в первую очередь )))
Они и сами у нас - сама чистая любовь
Люблю Поумничать• 03 января 2023
Ответ дляsky-labs
Глюкозу измеряли в этот период? Очень похоже что у ребенка гипогликемия.
Всі аналізи в нормі. Думаю, що таки характер
Люблю Поумничать• 03 января 2023
Ответ дляsky-labs
Анализы в норме когда? Нужно замерять глюкозу именно в период голода когда есть агрессия
Так глюкозу й здавали на голодний шлунок. Останній раз зовсім недавно і якраз довго стояли в черзі, вона вже й зголодніла. Й раніше здавали так, що вона голодна вже була. Аналізи в нормі.
Люблю Поумничать• 04 января 2023
Ответ дляsky-labs
Проверяйте дофамин
А якщо вона в принципі психована, це теж може бути з дофаміном пов´язано?
Люблю Поумничать• 04 января 2023
Ответ дляsky-labs
Конечно.
И еще нужно проверить нет ли нейровоспаления - ФНО, Интерлейкин-6, NSE, S-100.
Дякую. Займусь цим питанням