Н@Диете• 03 января 2023

А ви багато працюєте на роботі?)))

Ким працюєте? В якому темпі? Чи дуже стомлюєтеся? Чи є час пошаритися в телефоні, чи поговорити з колегами? Чи багато від вас вимагають? Просто цікаво...
Вытворунка• 03 января 2023
Ответ дляН@Диете
А де працюєте?
Металургійне підприємство, Кривий Ріг.
Детектор лжи• 03 января 2023
Ответ дляН@Диете
Так, є вже коронки, проблем немає з ними. А з цим мучуся. Перший тиждень дико боліло на нього кусати, ніби вже легше, але це ясно....
Ясно
Тогда нужно решать вопрос, чтобы не было последствий хуже, это и рецессия десны может быть (как бы десна вверх уходит, оголяя корень зуба) и гингивит, пародонтит.
В норме после установки коронок десна не должна беспокоить больше 5ти дней.
Это время, когда десна привыкает к новой конструкции.
Вытворунка• 03 января 2023
Ответ дляН@Диете
Жінка-слюсар?)
Слюсар-інструментальник. Так, чоловіки на цю ’посаду’ не претендують, зважаючи на заробіток, то ж у нас в більшості інструментальщиці.
Ло Шарик• 03 января 2023
Прибиральниця багато і важко
автор Н@Диете • 03 января 2023
Ответ дляДетектор лжи
Ясно
Купу грошей вбабахала, і доведеться ще. Поруч щей живий зуб(((
Женщинас• 03 января 2023
Ответ дляБаба на горошине
По різному. Залежить від замовлень. Працюю інженером-технологом. Іноді голову підняти вгору нема коли. Іноді повна розслабуха.
Какая технология? Вы проектировщик? Или на заводе технолог?
Залізна пані• 04 января 2023
Ответ дляН@Диете
Що входить у ваші обов´язки?
Пошук замовників (спочатку, зараз вже сформована база), підписання договорів, надання вантажного автотранспорту згідно замовлень (свій автопарк+при необхідності пошук сторонніх перевізників), ведення обліку рейсів в 1с, робота з дебіторкою.