Feel good• 03 января 2023

Бачили відповідь Поворознюка Гордону за "миротворець"?

Відповідь Гордону за внесення ним у списки сайту "Миротворець" за 500 дол. Поворознюка.
Це все за словами Поворознюка.

Я не слідкую, що між ними відбувається, але за назвами інших відео, бачу , що конфлікт давній.

автор Feel good • 03 января 2023
Там з матами, звичайно.

Solnet• 03 января 2023
Гордон після своїх пірамідок взагалі б мовчав
Аферист недодєланий
Olga Zelenyak• 03 января 2023
Вот людям заняться нечем
Mrs.Ochmonek• 03 января 2023
Зараз не слідкувала, але місяць тому Поворознюк назвав Гордона агентом фсб, і той дуже сильно обурився. Так, що обзивав і жабою, в свинею, прямо поперло Гордона.
Але якщо проаналізувати все що Гордон казав до лютого, про сильного путіна, слабкого Зеленського, і що хто він такий щоб сам путін з ним зустрічався, то ясно хто такий Гордон. Якби справді була сво за три дні, то гордон би дуже знадобився московським господарям -’свой чєловєк’. Але хитрий, добре перевзувається на льоту
Mrs.Ochmonek• 03 января 2023
Ответ дляSolnet
Аферист недодєланий
І ще й мав наглість брехати, що нічого не заробив на цьому
lus_so• 03 января 2023
Мені більше подобається розповідь миротворця про перебіг цієї епічної битви. Слухати тих двох дятлів то зайве.
Чашечка чая• 03 января 2023
А сколько можно пиарить это быдло?
Анечка1979• 03 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
А сколько можно пиарить это быдло?
але для свого села він дуже багато зробив як голова, який би він не був
Layka• 03 января 2023
Ответ дляSolnet
Аферист недодєланий
Як би то тільки пірамідок) Він на м. Дружба народів багато років збирав всяку несіть, типу ясновідящих, магов та за їх допомогою викачував купу грошей з людей, які опинились в біді. Не знаю, чи ще працює ця контора?

kuskus• 03 января 2023
Це якась супер новина?
Mrs.Ochmonek• 03 января 2023
Ответ дляАнечка1979
Просто матюкливий дуже, тому неприємний
rudko1992• 03 января 2023
Кстати Гордон вчера выпустил видео кто и почему сдал Крым. 5 час видео.смотрю второй день, интересно кстати. Там многие люди на эту тему дали ему интервью
lekon-lekon• 03 января 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я довго дивилась інтерв´ю, які брав Гордон і от якось він признався, що совок - то був крутий час, крута країна, після цього зрозуміло, що це є гнида, яка рядиться в українця, так що хай залишається у своєму минулому срср. Хитрий щур, ось такі відчуття
Чашечка чая• 03 января 2023
Ответ дляrudko1992
Звиздец....Азаров, Бондаренко, Гриценко and
rudko1992• 03 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Ага, там список огромный
автор Feel good • 03 января 2023
Ответ дляrudko1992
И кто и почему?
автор Feel good • 03 января 2023
Ответ дляlekon-lekon
Ооооо...
rudko1992• 03 января 2023
Ответ дляFeel good
И кто и почему?
Я ещё до конца не досмотрела. Многие говорят, что не было приказа, военные ждали приказ, но его никто так и не дал.
Турчинов и ещё некоторые говорят, что мы были не готовы, армии фактически не было, многие военные предали, перешли на сторону рашки ... Плюс от раши были угрозы, если окажем сопротивление, введут войска на территорию Украины и фактически будет война...
Плюс запад давал понять, чтоб мы не рыпались и не злили рашку... Так что всё сложно.
lekon-lekon• 03 января 2023
Ответ дляrudko1992
Тоді ніхто не захотів взяти відповідальність, у Турчинова кишка тонка, збирали раду безпеки, де всі з піджатими хвостами сиділи, втратили час. У військових навіть не було зброї в доступі. Погано, що армію не виставили на східних кордонах, а дочекалися поки ці паскуди захопили Луганську і Донецьку область і зробили підґрунтя для 24.02

Реверанс• 03 января 2023
Ответ дляSolnet
Аферист недодєланий
Цей Поворознюк новий Пшонка і кримінальна особистість.Обидва гівнюки
Реверанс• 03 января 2023
Ответ дляАнечка1979
його там звуть бандитом і проклинають жителі
Анечка1979• 04 января 2023
Ответ дляРеверанс
не знаю, в сусідніх Жовтих водах мер взагалі нічого не робить.
І дуже багато лікарів потікало туди в лікарню працювати
Реверанс• 04 января 2023
Ответ дляАнечка1979
4 уголовних справи на нього,ви знаете?