Ms. Сама прямота• 03 января 2023

Про вот эти надписи рашистами

Можу писати різними мовами, а можу трохи викривлення мовою, шоб не казали шо з рашки я. Так от. Я про тії картиночки, які вже майстерить бот у телеграмі , у візочку, як то перекладає онлайн перекладач. Так от , просто цікаво, запитаю. Особисто мене аж нудить від тих картинок, може в мене зір не окей, я не бачу чітко, що то росіяни, а якщо й так, я розумію скільки гине наших, зразу про це думаю. Мені боляче і страшно, шо там смішного? Зараз у коментарях знайду кину приклад картинки, якщо хтось не в темі
Результат:
вже голосів: 199
76 (38.19%) Класно придумали, регочу
39 (19.6%) Мені не смішно, аж нудить
35 (17.59%) Бувають смішні картинки
27 (13.57%) Мені не смішно, все одно
22 (11.06%) Про що це?
-Инга-• 03 января 2023
автор, какие времена такой и юмор. Дай бог чтобы мы выдержали, и психика не сломалась. Для этого нам и ужен такой черный стеб
_Анна_83• 03 января 2023
Ответ дляE-ducate
Не уявляю українця, якого нудить від мертвих рашистів
Мене нудить.
Моя мати загинула 8 квітня на залізничному вокзалі в Краматорську.
І мені не смішно.
Pavelolka• 03 января 2023
Ответ дляKissen
На який змінити перекладач? Я спецом пишу такі словця, та помилки, шо не один перекладач так не зробе. Андестенд?
Началось с фейковой новости. Учитывая тупость русни, распятых мальчиков в трусиках и прочую ахинею было смешно. А дальше народ подхватил.
Zelenkа• 03 января 2023
Ответ дляKissen
Удалено администрацией...
Перемога 2022• 03 января 2023
Ответ дляKissen
А, ну нє, не в курсі. Але смішніше не стало
Я не поняла, вы реально думали, что наши тягали по полю трупы и складывали их в портрет?
автор Kissen • 03 января 2023
Ответ дляZelenkа
Скиглити за тим можуть тільки рашистки. Вже останні профілі вигрібають по поштам😂
Подивіться на дату мого акаунта. По впшому ну дууууже довго готувалася? Ні, правда не розумію
Ta-Ki• 03 января 2023
А я не бачила) дякую хіхікнула)))))
E-ducate• 03 января 2023
Ответ для_Анна_83
Мене нудить.
І мені не смішно.
Уявіть, що серед тих на снігу, труп вбивці вашої мами, стане світліше
lus_so• 03 января 2023
Мені норм. Мертві кацапи не зроблять нікому шкоди, тому мертві кацапи це норм. Ці картинки це не про сміх, це про інше.
@ альонка@• 03 января 2023
Ответ дляZelenkа
Удалено администрацией...
-Инга-• 03 января 2023
ого, а как это у автора получилось? Профилю 10 лет! А первые две темы написаны в течении последней недели
Перемога 2022• 03 января 2023
Ответ дляE-ducate
Нет там трупов, да и картинки никакой на снегу не было.
-Инга-• 03 января 2023
Ответ для_Анна_83
Мене нудить.
І мені не смішно.
вам не хочется отомстить рашистам за ее гибель?(
E-ducate• 03 января 2023
Ответ дляПеремога 2022
Дякую, що пояснили
Ключове слово - ’уявіть’
Устименко29• 03 января 2023
Перемога 2022• 03 января 2023
Ответ дляE-ducate
Дякую, що пояснили
Ключове слово - ’уявіть’
Вона, бідна, уявила якусь хрень і їй стало світліше?
a.ostroverh• 03 января 2023
Ну отлично, что не так?
Если бы за донат выкладывали по заказу, как на пакетах пожелания, вообще супер было бы
mamarama• 03 января 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Скачала, но удалю из галереи, портит настроение
А мне нравится
Себе заскринила тоже
Renesmeе 16• 03 января 2023
Татьяна-bfd8• 03 января 2023
Ответ дляKissen
Ну розкажіть мені, ну що смішно, може до мене дойде. Ну трупи. Ну хіба ви не розумієте, що вони не з однієї сторони, це як нагадування
Это не трупы. Даже в оригинале картинки это был фотошоп. Нет там трупов
Filomena• 03 января 2023
Ответ дляKissen
Ну вам же сказали, оригінал не наш. Наші лиш показали спосіб виготовлення.
Чого ви переживаєте?
agata116• 03 января 2023
Мені нормально, чорний юмор.
Смішно.
Хотілося б більше мертвих тварюк, що б їх було сотні тисяч у купах...
Папоротник• 03 января 2023
Ответ дляПеремога 2022
Один з вертольота в бінокль дерижирував, майна, віра, керував, інші знизу слухали і складали пазл. Кажуть навіть перші півгодини чмобіки були альденте, тому одним оком Бандера підморгував.
Trink• 03 января 2023
Ответ дляЗапретный фрукт
Вообще пофиг на эти картинки, они уже не свежие)))
Получилось очень, неоднозначно кстати
Trink• 03 января 2023
Несвежие это факт
Aspire_01• 03 января 2023
Ответ для-Инга-
Русня купляє у адмінів старі, мертві акаунти.
bolidd• 03 января 2023
Мені нравицця як воно лежить
Устименко29• 03 января 2023
rudko1992• 03 января 2023
Ой, а я видела, не могла понять, что это. Это трупы рашистов? Тогда мне нравится
Карина_я• 03 января 2023
Рашисты в новостях рассказывают, что украинские нацисты русскими трупаками выложили портрет Бандеры. Люди сделали множество картинок с различными надписями, чтобы показать абсурдность данных заявлений. Что вас так бомбит то? Вы реально думаете, что нашим военным нечем заняться, как русских трупаков в надписи складывать? 🤦