❗️Навесні Україна планує серйозний наступ, — Кирило Буданов в інтерв´ю ABC News
«Бойові дії в березні будуть «найспекотнішими» — це звільнення територій і завдання остаточної поразки рф», — сказав голова ГУР
І не слухайте Арестовича))
Безимени890123• 04 января 2023
Ответ дляОльга_1301
Ви в собі?
Це державна таємниця)
Ця дамочка точно алоха.
Гитаристка• 04 января 2023
Ответ дляОльга_1301
Ще читала і тут вже писала, що нам дають Patriot саме зараз, тому що впевнені, що Україну вже не захоплять і він не стане трофеями кацапів.
Але не знаю на скільки це правда.
ну кажуть, що всі процедури пройде не раніше травня. нам і про лендліз хвалились, спочатку травень, тоді серпень, тоді листопад, а тоді вирішили інші поставки зробить,а лендліз поки чекає. Так що невідомо, що з цим патріотом буде. Але якби його поставили хоч до літа було б добре.
Kolibri_18• 04 января 2023
Ответ дляОльга_1301
Але не знаю на скільки це правда.
просто всі все поставили на кон (хоча тоді невідомо, чому літаки не дають)
якщо рашка захопить Україну, то в ейфорії свого тріумфу одразу посуне або на Литву, або на Польшу. Китай подивиться на оце все, що тиранічний режим виграє, і піде захоплювати Тайвань. і така ланцюгова реакція тригерне усі тиранічні режими світу.
І ще, кажуть, якісь ракети Іран поставить рашці, які наше ППО не може збивати, проти них тільки Патріот. от його й дають.
aleksey.bo• 04 января 2023
Ответ дляKolibri_18
перед звільненням Харківщини не було оголошення, і як ефектно в результаті вийшло
я особисто вам оцінок не давала, і ви себе стримуйте. щоб потім не вибачатись
Так це було ІПСО і дуже грамотно складене.
Ответ дляГитаристка
Підготовка до передачі ЗРК «Patriot» Україні розпочалась, — Дмитро Кулеба.
💬 «Очікуємо на розгортання Patriot у максимально стислі терміни. Підготовка до передачі цих систем уже розпочалась».
Це сьогодні написали.
Гитаристка• 04 января 2023
Ответ дляОльга_1301
Це сьогодні написали.
підготовка - це ще не передача.
Безимени890123• 04 января 2023
Ответ дляГитаристка
по телемарафону показали перед самим новим роком
Ви вірите в телемарафон
Ніде, серед адекватних, я нічого про нові танки не бачила
Думаю, таку інфу розповсюдили б тг канали, особливо такі мерзенні, як труха
Ответ дляГитаристка
підготовка - це ще не передача.
Чому всі такі песимісти? Як Ви живете в такому сірому?
Підготовка до передачі - це точно не квітень і не травень, в моєму розумінні)
Це як стакан з половиною води) Вам буде майже пустий, а мені майже повний)
Безимени890123• 04 января 2023
Ответ дляГитаристка
Люди, ви хоч знаєте, що таке ленд-ліз? Процедуру і що це означатиме для України? Блін, ну хоч трохи цікавтеся.
Гитаристка• 04 января 2023
Ответ дляБезимени890123
тобто патріот поставлять швидше?
Kolibri_18• 04 января 2023
Ответ дляБезимени890123
так просвітіть.
спочатку писали про ленд ліз, який почне діяти з новим фінансовим роком в США, що починається щожовтня. але з жовтня нічого про ленд ліз не чути. то що зупиняє процес?
Безимени890123• 04 января 2023
Ответ дляГитаристка
підготовка - це ще не передача.
Ви знаєте, що цю систему обслуговує 90 чоловік? Уявили, що це за система? Може, підете і швиденько навчите всіх, як за тиждень таку систему освоїти.
Гитаристка• 04 января 2023
Ответ дляОльга_1301
до чого тут песимізм? я реально дивлюсь на речі. ПО вашій логіці, всі хто казав, що війна таки буде - теж песимісти :)
Гитаристка• 04 января 2023
Ответ дляБезимени890123
про це й мова, що швидко нічого не буде.
Kolibri_18• 04 января 2023
Ответ дляБезимени890123
наші військові вже місяцями вчаться за кордоном. план навчання ніхто не розголошує
Безимени890123• 04 января 2023
Ответ дляГитаристка
тобто патріот поставлять швидше?
Просто, для себе, з´ясуйте, що таке ленд-ліз і в чому відмінність від військової допомоги,яку ми отримуємо зараз.
Ответ дляKatrinkaSh
Навіть після перемоги, ми залишимося військовою державою. Невже, ви думаєте, що з таким сусідом під боком нам тепер спокійно буде.. Будемо як Ізраїль - завжди готові.Тому і рішення такі.
Высшее руководство Израиля - это армейская элита, так было всегда. Они не допускают нелепых ошибок (милых шалостей), как то сдать Крым без сопротивления в 2014 году или оставить открытый Юг в феврале 2022 года.
К слову, площадь Крыма заметно больше, чем площадь Израиля. Равно как и площадь Херсонской области.
Гитаристка• 04 января 2023
Ответ дляБезимени890123
ви втрутились в розмову, перечитали про що саме мова? Що до травня патріота не буде, якщо взагалі буде. Все.
Ответ дляБезимени890123
aleksey.bo• 04 января 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
І якого типу зброю у нас пустили в серійне виробництво? (Не розробляють в проектах, а виготовляють) Здивуйте мене.
Ви серйозно? Ви рахуєте, що десь хтось вам скаже чи в ТГ каналах напишуть, що щось десь виробляють?
Безимени890123• 04 января 2023
Ответ дляKolibri_18
так просвітіть.
Ленд-ліз - це те, що дають у користування, те, що треба буде повернути, те, що по суті, не належить Україні. Тоді прийняли, бо не були впевнені, що зможуть протягти через сенат такий бюджет оборонний і такі кошти на допомогу, яку прийняли. То все було на передні виборів у США і могло бути по всякому. Ну, це ж елементарно. Прийняття ленд-лізу тоді по-перше, давало гарантії, що в разі чого, зброю нам все одно даватимуть, а по-друге, давало сигнал іншим країнам, що США налаштовані рішуче
Wendy Rhoades• 04 января 2023
Ответ для crystal
Вам понравился сериал «Миллиарды»? :)
да, очень)
один из моих любимых
Ответ дляAlexandra
Дивилася відео про Мелітополь, там людям вже треба перереєстровувати авто на російські номери, гривню вилучають, до березня довго чекати(
І що це означає?
Авто не можна буде потім повернути на нашу реєстрацію?
Ні одна цивілізована держава світу не визнає цей тероризм.
У Херсоні референдум про приєднання був і що? Бігли кацапи як срані віники)
Безимени890123• 04 января 2023
Ответ дляKolibri_18
Як з і з іншим високоточним. Дещо вже по факту виконання завдань на нулі ставало відомим.
aleksey.bo• 04 января 2023
Ответ дляГитаристка
тобто патріот поставлять швидше?
Навіть якщо він цього місяця вже буде в Україні, ми це одразу не дізнаємось. Бо це інформаційна таємниця. Впевнена, наші військові вже давно навчені працювати на ній, не дарма ж вони місяцями навчаються закордоном.