Ольга_1301• 04 января 2023

Навесні Україна планує контрнаступ

❗️Навесні Україна планує серйозний наступ, — Кирило Буданов в інтерв´ю ABC News
«Бойові дії в березні будуть «найспекотнішими» — це звільнення територій і завдання остаточної поразки рф», — сказав голова ГУР

І не слухайте Арестовича))
YAINNA• 04 января 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Я не понимаю,зачем делать такие громкие заявления,для кого они?Для нас или для русских?Разве такая информация не должна держаться в тайне?
Значит,не должна.Значит это было важно озвучить,если озвучивают.Или вы думаете,там идиоты и не просчитывают,что можно сказать и нужно,а что нет?

Kvitkaliliia• 04 января 2023
Ответ дляaleksey.bo
Почекайте, може вже дали. Хто нам скаже
’туман війни’)) ніхто не скаже
автор Ольга_1301 • 04 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
До чого навчання, якщо вище розмова йшла про терміни поставок?
Пост 104
natallochka• 04 января 2023
Наши втихаря разработали дроны и я уверена на подходе ракеты с ядерными боеголовками и тогда кацапью хана
Пусть собирают хоть всех солдат как раз проведем испытания
IanxMickey• 04 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Ви вже перекручуєте, як можете. Почитайте зміни до закону про трансплантацію, там вказали, що згоду можна давати в ел вигляді. А міністерсво охорони здоров´я каже, що це зроблять через додаток в дії.
Когда сделают - тогда и поговорим. Вчера ’гитаристка’ писала, что этот раздел УЖЕ есть в Дие. Как потом выяснилось, у самой ’гитаристки’ Дия даже не установлена.
И в чем я перекрутила? Всё написала как есть, даже скрины могу сбросить.
Вкусныйпончик• 04 января 2023
Ответ дляIanxMickey
Так коли зроблять, то буде вже пізно про це говорити. Хоча вже пізно, згода в елвигляді вже зроблена.
чаревна• 04 января 2023
Ответ дляKristal2013
У Буданова, доречі, сьогодні день народження.

IanxMickey• 04 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Раздела в Дие, как утверждала ’гитаристка’ - нет.
Kolibri_18• 04 января 2023
Ответ дляaleksey.bo
Почекайте, може вже дали. Хто нам скаже
та най буде, якщо ВЖЕ дали :)) я шо, я тільки за )
нехай виліт цього літака в переможний бій буде одразу і анонсом його передачі )
Вкусныйпончик• 04 января 2023
Ответ дляIanxMickey
Навіть не сумеівайтеся він скоро буде, просто війна внесла свої корективи в розробку
https://www.google.com/amp/s/hromadske.ua/ru/amp/p...
IanxMickey• 04 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Да, да, ус не забудьте приклеить (с).
чаревна• 04 января 2023
Будем надеятся, что с этим разберутся и Ирану не с чего будет их собирать и передавать раше
.
В одном из сбитых в Украине иранских беспилотников обнаружили технологии более 10 американских и западных компаний, — CNN

Согласно оценке украинской разведки, из 52 компонентов, изъятых из беспилотника Shahed-136, 40 из них были разработаны 13 разными американскими компаниями. Остальные компоненты производятся компаниями из Канады, Швейцарии, Японии, Тайваня и Китая.

Пока нет доказательств, что компании умышленно нарушают законы о санкциях и сознательно экспортируют технологии для их использования в беспилотниках. Но этот вариант не исключается.
Kvitkaliliia• 04 января 2023
Ответ дляIanxMickey
Не намагайтеся щось довести особам, які взагалі не розуміють ЯК це працює. Я вчора в ту тему зайшла і вийшла. Не дано, значить не дано (с)
Вкусныйпончик• 04 января 2023
Ответ дляIanxMickey
Да, да, ус не забудьте приклеить (с).
Дуже смішно, от тут завжди так, коли кінчаються аргументи перкходять на шо попало. Топво завтра приїде, то в крим літом і головне світло завжди є.
IanxMickey• 04 января 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Удалено администрацией...
Вкусныйпончик• 04 января 2023
Ответ дляIanxMickey
Удалено администрацией...
земляника7• 04 января 2023
Ответ дляИрина 789
Раньше слушала, и как-то верила. А теперь мне он на одной чаше весов с Арестовичем.
У меня такие же ассоциации
Очень хочу верить ему, но как то его много стало
I_am_Ukrainian• 04 января 2023
Ответ дляWendy Rhoades
да, очень)
один из моих любимых
До того как оттуда ушёл Дэмиан Льюис (( так хотела чтоб у них с Венди наконец-то
VA 11• 04 января 2023
Ответ дляAdvoco
І зараз б… не спекотні? М’ясорубка в Бахмуті вже тисячі наших перемолола… стільки хлопців втратили, скільки пропало безвісти… тепер б піаряться на крові всі прямо експерди… де ж ви раніше були зі своїми прогнозами
Яйценюх же стіну яку збудував! І сидить падла тепер за кордоном. А повинен за гратами. Як і всі інші .

Dark_Yasna• 04 января 2023
Ответ дляГитаристка
арестович кстати сейчас вообще не успокаивает, вчера фейгину сказал: война для нас будет затяжной и кровавой
кто им разрешает такое ляпать? у всех бункеры видимо, в отличии от обычных людей.
VA 11• 04 января 2023
Ответ дляГитаристка
Люся ніяк не визначиться .
mamarama• 04 января 2023
Ответ дляВкусныйпончик
И что, эту згоду надо обязательно давать, иначе на фронт не возьмут?
Вкусныйпончик• 04 января 2023
Ответ дляmamarama
все простіше, тепер цю згоду і без згоди можна отримати.
Leeloo_aloha• 04 января 2023
Ответ дляБезимени890123

Ви дійсно таке питаєте? Вам що, і заводи виробники вказати? І номер цеху?
Ні, лише тип зброї вкажіть. Що наш оборонпром може зробити? Коли все, що було збудовано ще за дідів, успішно валилося, укрспецекспорт все з військових частин продавав. У нас є підприємства, що можуть щось серйозне виготовляти? А звідки матеріали брати, сталь?
Нащо тішити себе іллюзіями.
boringmovie• 04 января 2023
Ответ дляaleksey.bo
І ще ну дуже багато інформації скрито від загалу, воєнкорів, журналістів. Я впевнена, є така інформація, яку під страхом страти заборонено разголошувати. Ми знаємо тільки те, що хтось щось сказав, не більше.
А ще зараз працює рашистське ІПСО, за яке теж він попереджав. Мета - розхитати населення.
я думаю як і ви. зараз таке іпсо і з нашої сторони і з руської, шо треба менш новин читати. теж думаю, шо є в нас шось таке таємне, шо ми взнаємо вже потім по факту)
Вкусныйпончик• 04 января 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Нащо тішити себе іллюзіями.
Ну дрони ж долітають на росію. Наші ж, бо закордонною зброєю ми не можемо туди гатить. Мабуть по запчастинах купуємо, а тут просто збираємо.
JulliK_• 04 января 2023
Ответ дляРозбійник
Це той самий який казав що до Нового року вже не буде інтенсивних боїв? Тріпло🤮
То осень, то весна, то весна, то осень
АРИЯ• 04 января 2023
Ответ дляAlexandra
Дивилася відео про Мелітополь, там людям вже треба перереєстровувати авто на російські номери, гривню вилучають, до березня довго чекати(
Дітям зробили вже свідоцтво про народження в днр. Хоча діти народилися в Україні. Тупі
Чаюри• 04 января 2023
Ответ дляРозбійник
Підтримую(( тим більше всі західні говорять про затяжну війну.
Як шкода хлопців(((
А що, якийсь є вихід?
РойЛеля• 04 января 2023
Ответ дляРешка7777
Буданов катится к Арестовичу
На його місці я б не різала так явно дати, підриває довіру вразі іншого ходу.
Або в нього завдання саме зараз говорити говорити говорити скрізь