❗️Навесні Україна планує серйозний наступ, — Кирило Буданов в інтерв´ю ABC News
«Бойові дії в березні будуть «найспекотнішими» — це звільнення територій і завдання остаточної поразки рф», — сказав голова ГУР
І не слухайте Арестовича))
KatrinkaSh• 04 января 2023
Ответ дляJimson
Высшее руководство Израиля - это армейская элита, так было всегда. Они не допускают нелепых ошибок (милых шалостей), как то сдать Крым без сопротивления в 2014 году или оставить открытый Юг в феврале 2022 года.
К слову, площадь Крыма заметно больше, чем площадь Израиля. Равно как и площадь Херсонской области.
История Израиля достаточно непростая. Но, они смогли и мы сможем. И у нас больше такого не будет. То, что Украина уже год держится о чём то да говорит.
Ответ дляОльга_1301
І що це означає?
Авто не можна буде потім повернути на нашу реєстрацію?
Ні одна цивілізована держава світу не визнає цей тероризм.
У Херсоні референдум про приєднання був і що? Бігли кацапи як срані віники)
Довго чекати ще. Багато хто поставить в гараж.
Гитаристка• 04 января 2023
Ответ дляmamarama
А они и не соберут
казали і 300 не зберуть, а зібрали
Ответ дляaleksey.bo
І ще ну дуже багато інформації скрито від загалу, воєнкорів, журналістів. Я впевнена, є така інформація, яку під страхом страти заборонено разголошувати. Ми знаємо тільки те, що хтось щось сказав, не більше.
А ще зараз працює рашистське ІПСО, за яке теж він попереджав. Мета - розхитати населення.
А я так люблю это их ипсо здесь.
Как только надо вбросы делать, что раша непобедима - они тут как тут.
Но ни в одной теме об успехах нашей армии их никогда нет
Ответ дляaleksey.bo
Навіть якщо він цього місяця вже буде в Україні, ми це одразу не дізнаємось. Бо це інформаційна таємниця. Впевнена, наші військові вже давно навчені працювати на ній, не дарма ж вони місяцями навчаються закордоном.
Тут дехто думає, що навчання почнуться по факту прибуття Patriot в Україну.
Але для таких людей перемога буде більш не очікуванною і тому радіснішою))
IanxMickey• 04 января 2023
Ответ дляОльга_1301
Эти же ’некоторые’ в других темах писали, что через Дию органы продают. О чем можно с ними после этого вести диалог?
Ответ дляAlexandra
А які ще варіанти?
aleksey.bo• 04 января 2023
Ответ дляmamarama
А я так люблю это их ипсо здесь.
Так, дуже легко вичислити. Тут на порадниці нам давно пора зрозуміти, на що ті вкиди розраховані.
Ответ дляappareils
Я взагалі перестала слухати. Буданов каже одне, Залужний інше. Вибачте,але задовбали. Вони за цей треп гроші отримують,а люди вже не знають куди пояса затягувати.
а зачем тогда росее нужны будут разведчики, если Залужный с Будановым им все на блюдечке выложат? Залужный за треп получает деньги? вы хоть в курсе, кто ОН? не извиняем, з..олбанная.
aleksey.bo• 04 января 2023
Ответ дляKolibri_18
просто всі все поставили на кон (хоча тоді невідомо, чому літаки не дають)
якщо рашка захопить Україну, то в ейфорії свого тріумфу одразу посуне або на Литву, або на Польшу. Китай подивиться на оце все, що тиранічний режим виграє, і піде захоплювати Тайвань. і така ланцюгова реакція тригерне усі тиранічні режими світу.
І ще, кажуть, якісь ракети Іран поставить рашці, які наше ППО не може збивати, проти них тільки Патріот. от його й дають.
Жодної ракети, мабуть ви маєте на увазі балістичні, іран не передав. Бо на іран теж тиснуть. Пригадайте, місяці два тому була мова про ці ракети. Така паніка. І нічого. Я впевнена, на нашому дипломатичному фронті робится неможливе, щоб це не відбулося.
KrupinkaSs• 04 января 2023
Ответ дляБезимени890123
Люди, ви хоч знаєте, що таке ленд-ліз? Процедуру і що це означатиме для України? Блін, ну хоч трохи цікавтеся.
Все що я чула,то це те,що він мав запрацювати восени,а тепер є якійсь інший термін
Ответ дляKrupinkaSs
.
Ответ дляLeeloo_aloha
Будемо воювати поки нам даватимуть зброю та гроші.
Але рф закидує нас шахедами, котрі ми збиваємо ракетами ппо, які в 10 раз дорожчі. На скільки в нас вистачить цих ракет? Як довго нас фінансуватимуть? От тоді і буде фінал. Від нас мало що залежить.
правда??? ОЙ, ОЙ, ОЙ? долго будут финансировать, не переживайте, матрешки. какая разница, во сколько раз дороже ракетами? и эти шахеды сбивают и пулеметами...но, человеческие жизни дороже! и, да! из 1750 уже 660 сбито, и 86 только за 1-2 число.
aleksey.bo• 04 января 2023
Ответ дляZaviriuha
На лівому березі Херсону теж саме
Ну так, в моєму місті так само, аптеки та більшість відкритих рашистами магазинів працюють тільки за рублі. Їм треба створювати картинку, що в них все ок, щоб йшов обіг грошей, вони складають їх в свої кишені, але в якусь хвилину все це скінчиться і вони здриснуть, забувши і рублі, і награбоване, і колаборантів.
KrupinkaSs• 04 января 2023
Я не понимаю,зачем делать такие громкие заявления,для кого они?Для нас или для русских?Разве такая информация не должна держаться в тайне?
Wendy Rhoades• 04 января 2023
Ответ дляГитаристка
казали і 300 не зберуть, а зібрали
так они и миллион собрать могут, вопрос чем их вооружить и экипировать. Уже скоро в пластиковых касках наступать будут.
Kvitkaliliia• 04 января 2023
Ответ дляviika65
І стогнуть, до речі, що більше не буде
Kolibri_18• 04 января 2023
Ответ дляaleksey.bo
може ЩЕ не передав. ХЗ. Іран і від дронів відхрещується, але продають і пофіг їм на погрози.
дають патріот - добре, хай там які причини.
але чому хоча б старі МіГи не дають, я цього не можу зрозуміти
Wendy Rhoades• 04 января 2023
Ответ дляKrupinkaSs
ленд-ліз - це лише спрощення процедури.
А ще має бути намір надати те озброєння.
KrupinkaSs• 04 января 2023
Ответ дляОльга_1301
.
Я чего-то не понимаю,какой план Б?Разве у нас сейчас переизбыток оружия?Люди гибнут, разве это не самый ценный ресурс?А если бы его дали в достаточном количестве?Нами воюют и играют свои партии сильные мира сего ,и пофиг им на человеческие жизни!
Ответ дляKrupinkaSs
Прямо над Вами відповідь 142.
Дуже стисло і максимально зрозуміло.
Вкусныйпончик• 04 января 2023
Ответ дляОльга_1301
До чого навчання, якщо вище розмова йшла про терміни поставок?
Kvitkaliliia• 04 января 2023
Ответ дляviika65
так, может и не будет, поставлено не все количество дронов, ожидается еще 200- 300 шт, но? поставят ли? прижали иран знатно. могут и не поставить!
Дивлячись на виття матрьошок та інших ждух, більше схоже, що ваше припущення правильне)
aleksey.bo• 04 января 2023
Ответ дляKolibri_18
Почекайте, може вже дали. Хто нам скаже
Вкусныйпончик• 04 января 2023
Ответ дляIanxMickey
Ви вже перекручуєте, як можете. Почитайте зміни до закону про трансплантацію, там вказали, що згоду можна давати в ел вигляді. А міністерсво охорони здоров´я каже, що це зроблять через додаток в дії.