❗️Навесні Україна планує серйозний наступ, — Кирило Буданов в інтерв´ю ABC News
«Бойові дії в березні будуть «найспекотнішими» — це звільнення територій і завдання остаточної поразки рф», — сказав голова ГУР
І не слухайте Арестовича))
bella-mafia• 04 января 2023
Ответ дляKolibri_18
Удалено администрацией...
Не соромно так писати про нього? Що значить триндіти? Повірте, він добре знає, що робить. На відміну від Вас, вибачте
Kolibri_18• 04 января 2023
Ответ дляbella-mafia
перед звільненням Харківщини не було оголошення, і як ефектно в результаті вийшло
я особисто вам оцінок не давала, і ви себе стримуйте. щоб потім не вибачатись
bella-mafia• 04 января 2023
Ответ дляKolibri_18
Так я і не пишу такий брєд. Ми на форумі, якщо Ви забули. Пишу що хочу
Wendy Rhoades• 04 января 2023
Ответ дляKolibri_18
Удалено администрацией...
може це елемент інфомаційної війни, яку росія також програє?
Туди ж мобілізація 5 січня і наступ 16 лютого 2022.
Wendy Rhoades• 04 января 2023
Ответ дляKolibri_18
але перед звільненням Харківщини з усіх усюд повідомляли, що Зеленський наказав звільнити Херсонську область)
Гитаристка• 04 января 2023
Ответ дляРозбійник
Це той самий який казав що до Нового року вже не буде інтенсивних боїв? Тріпло🤮
це той, що казав в росії ракет на 4 удари
Ответ дляРозбійник
Він казав, що майже не буде.
Особисто я знаю про пекло в Бахмуті.
Де ще? Я без сарказму.
Наче слідкую за новинами, але не знаю.
Під Харковом боїв немає, погнали.
За Херсон немає.
Київщина вільна.
Обстріли цивільного населення, то не бої.
Особисто я знаю про пекло в Бахмуті.
Де ще? Я без сарказму.
Наче слідкую за новинами, але не знаю.
Під Харковом боїв немає, погнали.
За Херсон немає.
Київщина вільна.
Leeloo_aloha• 04 января 2023
Якось не в´яжеться із новими постановами кабміну, щодо військового обліку. Виглядає наче мы готуємось воювати роками. А масляні слова Буданова - аби моральний дух народу підтримувати.
Ответ дляKolibri_18
Удалено администрацией...
Може, каже про березень, а підуть в січні
KatrinkaSh• 04 января 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Навіть після перемоги, ми залишимося військовою державою. Невже, ви думаєте, що з таким сусідом під боком нам тепер спокійно буде.. Будемо як Ізраїль - завжди готові.Тому і рішення такі.
Ответ дляKolibri_18
Звільнення Харківщини, то була спецоперація про яку будуть писати у навчальних посібниках.
Але повторювати саме такі спецоперації раз за разом не вийде.
Viktoria_St• 04 января 2023
Ответ дляKolibri_18
Трошки не так) перед звільнення Харківщини розповідали що будуть звільняти Херсон. Кацапи почали перекидати війська туди. Так що наші знають що роблять
KatrinkaSh• 04 января 2023
Ответ дляОльга_1301
Такі самі і не треба. Кожна операція- нова схема і все вийде)
Ответ дляLeeloo_aloha
Нам жити з двома ворогами під боком. Ми повинні завжди бути готові до будь якого сценарію, навіть після повного звільнення територій.
Чи Ви думаєте, що закінчиться війна і все, армія більше не потрібна?
Leeloo_aloha• 04 января 2023
Будемо воювати поки нам даватимуть зброю та гроші.
Але рф закидує нас шахедами, котрі ми збиваємо ракетами ппо, які в 10 раз дорожчі. На скільки в нас вистачить цих ракет? Як довго нас фінансуватимуть? От тоді і буде фінал. Від нас мало що залежить.
Ответ дляViktoria_St
+++
Ответ дляОльга_1301
Після перемоги армію треба і далі розвивати, тим паче в нас такі гарні чоловіки, статні,сміливі
Ответ дляLeeloo_aloha
Наша оборона промисловість теж працює. Нам не все розповідають.
Гитаристка• 04 января 2023
Ответ дляИрина 789
Раньше слушала, и как-то верила. А теперь мне он на одной чаше весов с Арестовичем.
арестович кстати сейчас вообще не успокаивает, вчера фейгину сказал: война для нас будет затяжной и кровавой