МеняАЖтрусит• 04 января 2023
Розшифруйте результат гістології.
Інтраканалікулярна фіброаденома з легкими дистрофічно дегенеративними змінами.
Що це за зміни, це погано?
Чебурастик• 04 января 2023
Розшифровати розшифровку?) Ви хоч би написали орган. Фіброаденома - не онко і це саме головне.
МеняАЖтрусит
• 04 января 2023
Ответ дляЧебурастик
Молочна залоза. Та те, що фіброаденома я розумію. Ось ці зміни не розумію.
Чебурастик• 04 января 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Я не думаю, що це щось значить. Фіброаденома- це вже якісь зміни клітин. Поганих слів тут точно немає. А більше вже лікар скаже.