Бутылка с банками• 04 января 2023
Дівчата, хочу платтячко і не платити за комунальні
Платтячко ось це, тут якось дівчинка викладала
А комунальні в мене не оплачені вже рік, а сьогодні власник житла оклимався і забрався порахувати скільки я йому винна.
Невже я так багато хочу? 😥😥😥
Підтримайте мене
Невже я так багато хочу? 😥😥😥
Підтримайте мене
Бутылка с банками
• 04 января 2023
Ответ дляБолеИменее
А отдавать сразу 30 тысяч грн есть за коммунальные?
Є
Але ж так не хочеться (
Легше раз в місяць заплатити, аніж раз у рік
Але ж так не хочеться (
Язвочка• 04 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
Короче, я все зрозуміла
Регулярно тут допомагаю дівчатам у скруті, тепер не буду
Хто ж знає хто зараз мені під анонімом пише всі ці гадості
Фуфуфу
Каким боков ваша благотворительность к оплате коммуналки? Благотворительностью занимаются от чистого сердца, ничего не ожидая в ответ. Так что, фу это исключительно вы. Обязательно записывайте кому и сколько помогаете, потом затребуете назад. Ну и мерзкая вы личность
Пасти Ла• 04 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
Ось на майбутнє так і буду робити
Була на картку власнику скидати на 1,5 тищі більше
Очень странно что вы так изначально не делали....
Язвочка• 04 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
От невже не можна ось так мило спілкуватися?
А потрібно одразу полити автора помиями
Те, що я хочу платтячко ні в якому разі не означає зо я не планую оплатити комунальні
Мені здається одне одному не заважає
А потрібно одразу полити автора помиями
Мені здається одне одному не заважає
Название вашей темы: Дівчата, хочу платтячко і не платити за комунальні.
У вас краткосрочная память?
Анютины ласки• 04 января 2023
Оцей мішок за такі гроші ???
Вибачте мене Автор
Ну я б 100гривень не дала за нього
Дуже дивне
Як для художниці
Гасіть потроху борги
Сукню схожу і в секі підібрати можно
Вибачте мене Автор
Ну я б 100гривень не дала за нього
Дуже дивне
Як для художниці
Гасіть потроху борги
Сукню схожу і в секі підібрати можно
Бутылка с банками
• 04 января 2023
Ответ дляЯзвочка
Та ні, я не з цим сенсом писала
Просто неприємно, прийшла поспілкуватися, а мене тут помиями облили
І я ж не знаю, хто саме, усі під анонімами
Ось ви так люб’язно мене обзиваєте, хоча я нічого поганого вам не робила. Напишете без аноніму? Зоб знати своїх героїв у лице і мати змогу заблокувати?
Язвочка• 04 января 2023
Ответ дляПасти Ла
Потому что платить не планировала, надеялась, что и так пойдет.
Бутылка с банками
• 04 января 2023
Ответ дляЯзвочка
У вас краткосрочная память?
Те що я не хочу їх оплачувати - означає що я не буду?
Вам не здається, зо це трохи різне?
Пасти Ла• 04 января 2023
Ответ дляЯзвочка
Для меня вообще сама ситуация в голове не укладывается....
Никогда такого не слышала, чтоб арендатор не поинтересовался прежде чем снимать жилье сколько будут примерно коммунальные и не платил их....
Язвочка• 04 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
Та ні, я не з цим сенсом писала
Спочатку ви відкрийтесь. А пишу я лише те, на що ви заслуговуєте. От і все. Це моє ставлення до вас і моя думка, і вона має право бути.
Бутылка с банками
• 04 января 2023
Ответ дляЯзвочка
Успіхів вам, і добра
КвартираЧья• 04 января 2023
я помню тему) мне оно там понравилось) сейчас все равно не время в нем ходить, вот ближе к маю)
КвартираЧья• 04 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
Так ось у цьому і проблема ((
Вже передивилася весь олх
воно буде ще)) не переймайтесь, вони повторюють моделі ходові неоднократно
ПоэтеСССа• 04 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
Я щось купила собі курточку у кінці року, така коротка, зимова
Дивлюсь на неї і думаю для чого
Звісно ч довго не гуляю, і пересуваюся машиною, але ж остання така коротка у мене була в 15 рочків
Дивлюсь на неї і думаю для чого
То довга
Бутылка с банками
• 04 января 2023
Ответ дляПоэтеСССа
То довга
На мені коротша, не розумію чого на моделі виглядає довшою
Борода• 04 января 2023
А я хочу тепленькое, молочного цвета или кэмел. Я уже заплатила за коммуналку.
Борода• 04 января 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Давайте закопаємо сокиру війни, в придачу сотню москалів і будемо обирати платтячка
Ой, як хочеться простого жіночого щастя!
Одягнути платтячко, нафарбувати губки, задушити путіна, спалити Москву...
А потім - шампанського !🍸🍸🍸
МояХатаЗкраю• 04 января 2023
Ответ дляБорода
А потім - шампанського !🍸🍸🍸
Боже, як же я хочу повернутися в 23 лютого. Стабільна хороша робота, у дітей навчання, у чоловіка теж все ок. Ввечері всі збираємося на вечерею або до 21.00 десь катаємося містом каву випити.
Маша хороша• 04 января 2023
Конечно покупайте платьишко. И бусики. Их и покажете хозяину, ну или в банке вместо оплаты. Ну не могут же люди вокруг быть такими чёрствым и не понимать желания девочек.
Ms. Android• 04 января 2023
Ответ дляБутылка с банками
Перестаньте
Оренду я плачу чітко, а комунальні - якщо не маж змоги порахувати, то що мені робити
А ви одразу ж засудили, фу
Ну Вы хоть откладывали на коммуналку деньги?
Потому что сразу за год оплатить коммуналку не всем под силу. Помню Вашу тему.
Ms. Android• 04 января 2023
Ответ дляТочный сантиметр
Так ціни жесть
Я собі пригледіла ще дорожче((
Боргів но комуналці немаю, квартира моя))
Я собі пригледіла ще дорожче((
Вырез сверху маловат, надо до трусов
Точный сантиметр• 04 января 2023
Ответ дляMs. Android
Вырез сверху маловат, надо до трусов
Там кнопки потайні зверху до низу є
Ms. Android• 04 января 2023
Ответ дляТочный сантиметр
Там кнопки потайні зверху до низу є
Платье красивое, но подача... модель явно перепутала подиум с панелью.