Мне интересно если ракетные удары будут продолжатся, если мы не выйдем на границы 1991 года, понесут ли наказание эти вещатели?
Color never seen before• 04 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Тут есть лучше
Недавно Чебуравлика искали, вещих, какие то ведуний.
Им верят
Я все ждала когда после Арестовича еще кого-то возведут на пьедестал, Буданов еще долго держался.
Cherry12358• 04 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Я считаю работу в инет пространстве тоже и ипсо и информ провокациями, войной такой.
Поэтому, сильно все спичи по полочкам разбирать не советую.
А вот тезу , что будет рашке прилетать глубже и глубже поддерживаю, и выделяю мин 5 времени, чтоб разнести в рашке бывшим знакомым.
Все мы бойцы информ фронта, так что давайте их кошмарить, чем чубитися тут непонятно зачем.
Некоторые знакомые с родичами с крыма, говорят - там реально бояться интервью всяких будановых.
Пусть писяют , че не
Зато путька нас уже не пугает, помните темы после его спича - перед войной.
Наша очередь

Пусть писяют , че не
Наша очередь

Підтримую.
А стосовно віри - я, наприклад, вибрала вірити Буданову, бо це не лише його слова - це і об‘єктивні факти: наша армія просувається, кількість озброєння хоч і повільно, але наростає. Занадто багато поставили на Україну провідні держави світу, щоб тепер легко відмовитися.
Ответ дляCherry12358
Підтримую.
Так
Тяжко, але позитивна дінаміка
boringmovie• 04 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Но ’года ’ ускоренно
За счет новитнего вооружения
Никто не ждал за осень - харьковскую и Херсон, не ожидал бавовны в самом центре их ядерных носителей - аэродроме. В 43 германию союзники не бомбили , и фронт быстро не двигался
Поэтому и не 43..,
За счет новитнего вооружения
Поэтому и не 43..,
звісно шо ускорено
але то я так умовно поділяю, бо ця війна не є 2 світова, порівнювати їх важко.
мені здається, шо ото за осінь-зиму скільки всього було, шо зараз візуальне зниження темпів подій на фронті (ну карта довго не міняється) багато кому здається ’зрадою’.
але то я так умовно поділяю, бо ця війна не є 2 світова, порівнювати їх важко. мені здається, шо ото за осінь-зиму скільки всього було, шо зараз візуальне зниження темпів подій на фронті (ну карта довго не міняється) багато кому здається ’зрадою’.
Cherry12358• 04 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Значит такова роль
По теме -
Багато хто хейтив, коли «на весь світ» Зеленський і Рєзніков оголошували наступ на Херсон. І що? Після того було блискавичне звільнення харківщини, а потім - і Херсон звільнили.
Так що я б не сильно сміялася ні з питання, ні з відповіді.
Ответ дляboringmovie
звісно шо ускорено
По темі допис.
?
Ответ дляCherry12358
Гумор наше все)
там є подвійне дно
Скопіюю
Постачання броньованої техніки неминуче
Отже, французи, здається, обігнали німців та американців у питанні постачання броньованої техніки. Якщо поєднати повідомлення Зеленського та Макрона, то Україні передадуть легкі танки AMX-10 RC та бронетранспортери ACMAT Bastion.
AMX-10 RC - згідно з Договором про звичайні збройні сили в Європі це ’бойова машина з важким озброєнням’. Вже не БТР/БМП, але ще не танк. Хоча калібр гармати 105мм як у німецького танка Leopard 1, який нам (ще) не передають. Цікава думка експертів, чи це той саме 105-калібр, на який вже поступово переходить українська дивізіонна артилерія. Хм... експерти в коменти - ю а велкам.
Ці 200+ штук, що досі на озброєнні французів, могли б поступово передати якимось союзникам в Африку, але війна зараз у нас, тому нам потрібніше. До речі, про Африку - ви точно її бачили на кадрах хроніки, бо ця гармата на колесах частенько виринала там.
До речі, про колеса. Вона на колесах. Тобто як вона буде працювати по весняному чорнозему - не ясно. Скоріше за все головна ідея цієї гармати на колесах була їздити грунтовими дорогами Африки та по віддалених колоніях, та своїм великим калібром супроводжувати Іноземний французький легіон.
Так, це (знову) не танки. Так, зоопарк техніки ЗСУ збільшується ще на дві нові марки. Але поки або так, або ніяк.
Чомусь всі чекають красивого українського контрнаступу 💥☄️☄️☄️☄️☄️ як у книжках, в результаті якого за допомогою ’двох-трьох танкових переходів’ ми раптом і до Мелітополя вийдемо, і в Крим зайдемо.
Насправді у нас на це може банально не вистачати бронетехніки.💥🧐🧐🧐🧐 Кожного дня ЗСУ втрачає техніку. Ми слідкуємо за російськими втратами, але той же Oryx документує українські втрати. В середньому вони за день знаходять 5-20 одиниць знищеної чи пошкодженої техніки української техніки. Там тобі й ЗІЛ/КрАЗ-и, Спартани, МТЛБ/БТР/БМП, іноді танки та навіть західні Краб-и чи щось 155-мм калібр. І це тільки те, що потрапило на чиїсь відео, не зламалось в полі в тилу чи щось таке.
Тому коли нам передають техніку під час чергового раунду допомоги від західних партнерів, то я в голові приблизно рахую на скільки нам її вистачить, щоб залишитись на поточному і вище рівні озброєння ЗСУ. Але війна йде - втрати є.
Так, якусь частину бронетехніки іноді можемо поповнити через трофеї, щось відновлюють з запасів, щось передають непублічно, щось ’знаходять’ волонтери, щось ставлять на ноги святі ремонтні бригади. Але бронетехніку ми втрачаємо, тому її постійно треба поповнювати.
Подякуємо французам та чекаємо на німців (Marder, Leo2) та американців (M2 Bradley, M1 Abrams).
Без достатньої кількості броні залишається поки працювати по російських базах в близькому російському тилу, палити макіївські збіговиська росіян та філігранно працювати артилерією. І ЗСУ це робить прекрасно.
✨✨✨✨✨🔥П.С. Як тільки дописав пост, то паралельно на Reuters написали, що Байден розглядає можливість передачі Україні Bradley. Круть!
Павлущенко
Постачання броньованої техніки неминуче
Павлущенко
Ответ дляHelgushk@
Я вот смотрела сеодня 3 интервью, яковина рос аналитик и еще кто то не помню- собираются они призывать 1.5 млн, ресурсов есть на 3 года войны, ну и киев им нужен будет поход зимой на нас. И залужный просил в последней статье оружие танки что б отбиться, а не пугалки про будущие атаки что б дали оружие. Так что какой крым летом, это мне кажется из области фантастики, тут бы хоть что то от нас осталось.
Буданов еще сказал что пуйло сдохнет скоро, это моя единственная надежда на окончание войны, а силовым путем я уже не верю.
та да пуйлоособисто буданову про свої наміри померти повідомив
boringmovie• 04 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
По темі допис.
?
всьо шо дають, всьо нам треба) там ше скоро рамштайн новий. шось буде!
Ответ дляboringmovie
Да плюс Рамштайн
Какой путь прошли.
Как ждали хаймерс
Ирисы для неба
Как ждали Насамс ( и вот уже в Киеве куча фото насамс остатки ракет, спасает наше небо прямо сейчас)
Патриот ближайшие недели! Казалось - невозможно и не дадут.
Это было невозможно еще летом, сколько прошли , какой путь.
Теперь вот техника, техника для наступления! Ждем
Также верю в f-16
Какой путь прошли.
Как ждали хаймерс
Ирисы для неба
Также верю в f-16
Anjutka-Anjuta• 04 января 2023
Ответ дляАвокада
Арестович у пеклі лизатиме сковорідки за свою брехню.
2-3 недели...
жду до цих пір.
2-3 недели...
жду до цих пір.
Поверьте, если бы сбылись 2-3 недели Арестовича, то мы бы тут сейчас не общались. Он же не обещал победу за 2-3 недели, верно? Он обещал окончание военных действий. А теперь сверяем это с уже озвученными прогнозами всех без исключения мировых военных институтов и разведок, все они э как раз давали эти 2-3 недели до нашей полной капитуляции. И понимаем, что тогда недоговаривал нам Арестович.
boringmovie• 04 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Да плюс Рамштайн
Какой путь прошли.
Как ждали хаймерс
Ирисы для неба
Также верю в f-16
Какой путь прошли.
Как ждали хаймерс
Ирисы для неба
Также верю в f-16
я оці 2 ночі прифігєла від звуків, ще кажу рідним, шо це якесь нове ппо, бо звук взагалі інший. потім були фотки уламків насамс у нашому районі)
о я теж так хочу, шоб нам дали винищувачі!!
Ответ дляboringmovie
Я думала літак.
Свистить
Тут пугали искандерами, ( вкиди про іранські ракети були )
а потім фото ракет насамс
100 % збиття
Всі, по чому випускаои - всі цілі збили.
Свистить
а потім фото ракет насамс 100 % збиття
Ответ дляiroman
Верю только Залужному: он говорит редко, но трезво и по существу, без розовых очков и победобесия. Всех остальных вещателей воспринимаю только как ИПСО и моральную поддержку населения.
Так и есть, часть ипсо наравлена нк население. как инструмент для сохранения боевого духа граждан.
boringmovie• 04 января 2023
Ответ дляLudaSHOPSale
Я думала літак.
Свистить
а потім фото ракет насамс
100 % збиття
Свистить
а потім фото ракет насамс 100 % збиття
так так! саме свистить!! гарні насамс)