Интимная• 05 января 2023
ЛЬВІВ: Порадьте лікаря-стоматолога та КТ
То є жах - шукати лікарів в місті, де недовго живеш)) Я впо, в своєму місті - знаю все найкраще)) у Львові тикаюся, як сліпе кошеня) словом, потрібен добрий лікар, щоб діагностувати наявність запалення в яснах, бо рентген нічого не показує, а біль під зубом з коронкою є. Тільки поставила(( Можливо, це щелепно-лицеве відділення чи шось таке.
Борщец• 05 января 2023
Пародент на Личаківській, там є відразу можливість обстеження. Здоров‘я Вам!
Манька Галченок• 05 января 2023
Якщо помірні ціни, хороший спеціаліст, то Венгерак Леся. Стоматполіклініка на проспекті Шевченка.
Баба_Воля• 05 января 2023
Якщо шукаєте найкращого лікаря - клініка Dental Court, лікар Заза Зіад. Але ціни не дешеві
Интимная
• 05 января 2023
Дякую дуже! Може ще підкажете саме хірурга, щоб допоміг зуб врятувати 🙏
Интимная
• 05 января 2023
Ответ дляБаба_Воля
А де він приймає? Не можу знайти шось(
Баба_Воля• 05 января 2023
Ответ дляИнтимная
А де він приймає? Не можу знайти шось(
Клініку вказала, вул. Карпінського 7, Львів