Лапка• 05 января 2023

З завтрашнього дня починаю нове життя

Ну як нове. Старе по новим правилам) написала план на завтра. Бо запустила по всим фронтах. Нарешті взяти себе в руки. Харчування, водний баланс, догляд за шкірою, вакуум знов робити почну. Знайшла поряд танці,зумба.
Читати книги почну . Ну хоч одну в місяць
По роботі знову продуктивно працювати . Бо $$$$ треба.

Я не знаю, на стільки мене вистачить. Але як мінімум почну. А там видно буде
Написала тут, бо зі мною працює принцип : раз озвучила на публіку - треба виконувати. Планую до 31 січня це робити. По принципу "3 молодець". 31го січня напишу стільки протрималася та що з того вийшло
Стильная штучка• 05 января 2023
Ответ дляЛапка
Я декілька разів перечитала. Як можна саме хліб замінити овочами?
Хлібці ок. Але сам хліб? Це вже не заміна, а просто звикли і не їмо.

І чому саме повітряні , а не цільнозернові хлібці? Є багато протиріч. Одні включають ці повітряні в раціон, а інші дієтологи говорять що нічого в них корисного немає
Специально для вас

Чумачечая_• 05 января 2023
А чого не з сьогодні? Вже втомилися?
автор Лапка • 05 января 2023
Ответ дляЧумачечая_
А чого не з сьогодні? Вже втомилися?
10 раз написала, що в мене на момент написання поста вечір, і все рівно задають це питання