Доброго дня. Дівчата чи є хто з м‘. Рівне, хто б міг викупити мені книгу в книгарніЄ ( фізичний магазин)?
Книга є лиш в офлайн магазині на Короленка 2. Просила надіслати мені по повній пепедоплаті в Луцьк- не погодилися.
Там 1 книжка лишилась, якщо б вам було зручно вислати мені іі в понеділок, то мене б влаштувало, бо ж розумію , що в Різдво не до посилок.