БЦАшка• 05 января 2023
Мені терміново потрібна встряска.
Відчуваю себе на останньому здиханні, не можу спілкуватися з людьми нормально - зриваюсь.
Раніше завжди їхла до моря в такому стані, зарз як не знаю.
Війна важко далась мені морально, багато друзів воюють.
Ще й розлучення відбулося в тому році (з моєї ініціативи).
Зараз стосунків немає, але є людина приємна мені - віртуальне спілкування, якою марю, але в нас нічого не має, він теж служить.
Сусідка наче запрошувала в Єгіпет разом, але на 14+ днів я не можу вирватися через роботу і взагалі сумніви, як я це сприйму морально, чи допоможе мені розслабитися чи буду гризти себе, бо раньше подорожувала лише разом з чоловіком, дуже любили плавати разом в морі. Плюс дорога важка, виліт з Молодови, туди-назад автобус...
От думаю що робити:
1) поїхати в той же час в Єгипет, що сусідка, але на менше днів сінглом (вона вже знайшла напарницю на 14 днів, але не проти такого варіанту)
2) поїхати в якусь не сильно довгу екскусію автобусну по Європі самій - ніколи не була
3) нікуди не їхати
4) ваші пропозиції
От думаю що робити:
3) нікуди не їхати
4) ваші пропозиції
Результат:
вже голосів:
14 (43.75%)
поїхати в той же час в Єгипет
10 (31.25%)
поїхати в автобусний тур
5 (15.63%)
нікуди не їхати
3 (9.38%)
свою пропозицію напишу
Копуша• 05 января 2023
Египет лучше, там найдете собеседников
Автобусный тур это мрак, там ноги и спина так затекают что не до экскурсий уже
А в какую цену сейчас Египет?
АБВГДейка• 05 января 2023
До Молдови на автобусі вам важко, а по Європі на автобусі гасать нє?))) я б поїхала в Єгипет.
БЦАшка
• 05 января 2023
Ответ дляКопуша
Египет лучше, там найдете собеседников
А в какую цену сейчас Египет?
Єгипет дорого зараз, розглядала тури десь 30 тис сінгл + 2000 + до Кишеньова та назад
БЦАшка
• 05 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Та десь однаково. Просто вже як їхати автобусом, то може є сенс їхати в більш насичену подорож.
Я в принципі буду сама відпочивати, виходить. Боюсь, що в Єгипті накриє і буде сумно..
Чёрти Шо• 05 января 2023
Гарно відпочити вам, на мою думку краще полінитись в теплому Єгипті в такій ситуації
Пополняю_Карму• 05 января 2023
я бы в автобусный тур хотела, но меня держит мч. а Вас ничего не держит, так дерзайте)
сЛАдКОежКА• 05 января 2023
Летіти їхати обов’язково
Від своїх бажань відштовхуйтесь
Я і літала вже
І їздила по Європі
Бо з ума зійти можна в депресіях
Від своїх бажань відштовхуйтесь
Я і літала вже
І їздила по Європі
Бо з ума зійти можна в депресіях
АБВГДейка• 05 января 2023
Ответ дляБЦАшка
Як це однаково???? Це ви рахуйте до кордону доїхали (до Молдови)
Я, яка проїхала через всю Європу 4 рази туди назад не вважаю, що це однаково))
БЦАшка
• 05 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Ну я б такий тур брала, де не сильно багато тих переїздів. Просто з якого боку дивлюся - там буде програма насичена, екскурсії, ніколи буде рефлексувати...
Може, і не права.
Копуша• 05 января 2023
Ответ дляБЦАшка
Ну одному всегда не выгодно, зато там тепло и море. Куча экскурсий на яхтах , дайвинг тот же
Я бы в Египет поехала, там просто с книжкой валяться на море смотреть уже кайфец
А еще позагораете, перезагрузится. Море так успокаивает, для меня лучше море/океана нет перезагрузки.
Копуша• 05 января 2023
Ответ дляБЦАшка
Може, і не права.
Экскурсии вы везде возьмёте себе, главное деньги были б.
Да и автобусные туры это такая беготня вечно на этих экскурсиях или жди пока все 100 фоток наделают.
АБВГДейка• 05 января 2023
Ответ дляБЦАшка
Може, і не права.
А в Єгипті скільки екскурсій! Але це я перенасичена цією Європою, робіть як хочете ви.
Бесконечность-не предел• 05 января 2023
В Египте сейчас холодно, я бы не ехала. Европа - да, вам точно понравится
Акукарача• 05 января 2023
Ви що прикалуєтесь? Пишите, що нерви вже ніякі і замість того, щоб зробити так, як ХОЧЕТЬСЯ ВАМ, ви соц.опити проводите. Якщо ми порадимо їхати в Європу автобусом, думаєте ваш стан покращиться?
Ви сама чого саме хочете?
Плекаю думи• 05 января 2023
Была на Рождество и НГ на отдыхе, так и не смогла расслабиться из запланированных 10 дней, уехала на 8.
Особенно тяжело стало, когда на НГ позвонил друг поздравить, который сейчас под Соледаром. Уехала на следующий день домой.
БЦАшка
• 05 января 2023
Ответ дляАкукарача
Ви сама чого саме хочете?
Знала б що хочу, не питала б )
БЦАшка
• 05 января 2023
Ответ дляПлекаю думи
От і я боюся подібного.
Що не зможу розслабится, і буду смикатися ще більше.
Плекаю думи• 05 января 2023
Ответ дляБЦАшка
От і я боюся подібного.
Не попробуете, не поймете.
Я для себя решила, пока максимум на день за город, на природу. Приехала после ’отдыха’ и села на препараты.
Акукарача• 05 января 2023
Ответ дляБЦАшка
Знала б що хочу, не питала б )
Як я завжди кажу, насправді, ми всі завжди знаємо, що хочемо, але приховуємо під купою ,,але,,.
Он як ви типу гризти себе будете, чи доречно це і т.д.
АБВГДейка• 05 января 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
А в Європі жара
Стильная штучка• 05 января 2023
Ответ дляБЦАшка
Едьте в Кишинев поездом. Не дешевле, но легче.
БЦАшка
• 05 января 2023
Ответ дляСтильная штучка
Як варіант розглядаю теж.