дЫнька• 05 января 2023
Ціна брекетів на Заході України
Тільки 1 ряд зубів - верхні. Хтось ставив недавно?
Бесконечность-не предел• 05 января 2023
я ставила дитині але не брекети, а знімні пластини. Якщо виправлять - то брекетів не треба. Самі брекети ,лікар скзала, коштують від тисячі євро
БеллаДонна• 05 января 2023
Ответ дляoksa...
500 євро один ряд, але окремо кожен місяць ше 1000 грн Івано-франківськ
Я в Києві ставила, думала кожен місяць тисячі півтори, але піднялись ціни на обслуговування ( дуги, лігатури)+ кожен місяць якісь кнопки , пружини, ланцюжки, і замки на 7 зуби оплачуються окремо. Так от витрати за три місяці від 2 тис до 6.5 тис були. Я в шоці.