Парасюха• Изменено 05 января 2023
Ті, кому шкода їсти тварин, яке м’ясо ви їсте?
Кролятину не їм, свинину також
Яловичину дуже рідко
Зараз інколи курятину та рибу
Раніше їла багато м’яса, тепер завдяки тому, що більше їм риби - у цілому виходить, що тваринної продукції споживаю менше
А ви як вирішуєте цю проблему?
Яловичину дуже рідко
Зараз інколи курятину та рибу
А ви як вирішуєте цю проблему?
Царевна Лягушка• 05 января 2023
Я взагілі тільки м´ясо та морепродукти їм з салатами, не уявляю як можна харчуватись без м´яса, на пирогах і лавашах з сулугуні мене б вже рознесло.
Морская свинка• 05 января 2023
Ответ дляМексиканочка
Сомневаюсь. Вы же пользуетесь благами цивилизации? Каким был задуман мир? Видно, он сильно отличается от задумки. Никто не живёт так как было задумано.
Да, всем пользуюсь и природой и прогрессом.
Одно не исключает другое.
Морская свинка• 05 января 2023
Ответ дляЛень гуглить
Причем здесь сила воли? Вегетарианцы не едят мясо потому, что оно для них отвратительно. Я даже сознание могу потерять при виде сырого мяса. А в магазине, проходя мимо мясных отделов, мне плохо становится. Стараюсь не смотреть даже туда.
И 50 кг - это вес ’в теле’, а не худая.
Ага вы тут в темах про похудение напишите что 50 кг это ’в теле’
У нее ничего такого нет.
Она веганка по убеждениям а не потому что ей плохо от вида мяса.
Она мясо и покупает и готовит. Только сама не ест.
Морская свинка• 05 января 2023
Ответ дляЛень гуглить
Кто-кто создал?

Кто то. Бог или природа или инопланетяне или эволюция. Кому какая версия удобна для верования.
Парасюха
• 05 января 2023
Ответ дляМорская свинка
А ваше зачем?
Мене не вирощують, щоб потім з’їсти
Я не в теме• 05 января 2023
Ответ дляБоевая
Сьогодні наприклад: суп с нуту та помідорів, лаваш запекла с сулугуні та зеленню, пиріг з яблуками.
Напишіть рецепт супу, будь ласка
Ответ дляЛень гуглить
И 50 кг - это вес ’в теле’, а не худая.
При росте 150 может 50 и в теле. Выше это уже вариации анорексии)
Морская свинка• 06 января 2023
Ответ дляПарасюха
Мене не вирощують, щоб потім з’їсти
Причем здесь это. Ваша жизнь зачем?
Парасюха
• 06 января 2023
Ответ дляМорская свинка
Причем здесь это. Ваша жизнь зачем?
Це не має відношення до моєї теми
Морская свинка• 06 января 2023
Ответ дляПарасюха
Це не має відношення до моєї теми
Имеет . Возможно по мнению тигров к примеру ваша жизнь нужна только для того чтоб насыщать их желудки, но все равно ж нужна.
Боевая• 07 января 2023
Ответ дляЯ не в теме
Напишіть рецепт супу, будь ласка
Замочити склянку нуту на декілька годин, відварити до готовності, приблизно хвилин 30. Окремо на олії протушкувати терту морквину та 2 нарізані помідори, можна також вялені використати. Додати у бульон разом с сіллю, лавровим листом, перцем, куркумою. Також дуже смачно с копченою паприкою. Варити 2 хвилини. Можна і з картоплею варити. В кінці приготування додати нарізану зелень