Жена_КотораяСтена• 05 января 2023
Фен-щітка в кого є?
Задоволені? Зробила каре, тепер думаю як його вкладати…волосся густе. Думаю просто щітку брашинг придбати чи цей фен. Поки дивлюсь на ровенту, бо потужна наче. Але може якусь іншу порадите? Є по 500 грн в інстаграмі, то те саме чи гроші на вітер?
Розавенная• 05 января 2023
у меня Ровента, что крутится. из первых еще... вот моя красавица. ей уже почти 16 лет. шикарная штука. очень хочу как вы выбираете. там покрытие насадки классное, йонизация есть. мощная. но моя старушка ни как не сломается. а покупать новую как-то не к спеху... вот. кручу..
Айболитная• 05 января 2023
У мене така, нормальна для каре буде. У мене волосся трохи нижче плечей, іноді користуюся, але частіше просто феном сушу
мадам Везувий• 06 января 2023
Автор, я залишала відгук на розетці з фото про цю щітку. В мене теж волосся густе і кучеряве. Без фен-щітки я не можу. В мене вже 4-та по рахунку. З приводу цієї, то спочатку дуже подобалося, що нема зубчиків пластмасових, а тільки щитина. Але з часом ця щитина злягла в різні боки і мені здається, що гірше витягує. Маю ще Ремінгтон, з зубцями, але вже нагрівається сильно і коли вимикаю, щоб змінити пасма волосся, то він вимикається і не вмикається, поки не остине. Саме тому у мене вже четверта по рахунку. Усі попередні з часом мали ж таку проблему.
Жена_КотораяСтена
• 07 января 2023
Ответ длямадам Везувий
Дякую! А яку б ви порадили модель, якщо б зараз купували?
мадам Везувий• 08 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Вони всі більш менш одинакові. Я б зараз купила таки з зубчиками між щитиною і потужність від 800 ват. І напевно Бебіліс(чи як там правильно)