Леся Українка• 05 января 2023
Уколола ботокс... не задоволена... пройшло менше 2 місяців, гляньте фото
Будь ласка. Результат впеннено і швидко сходить на 0. В чому може буть причина?
Леся Українка
• 05 января 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
тут не ботокс надо,а похудение.
Ну треба, не спорю. Хіба вага впливпє на результат?
Леся Українка
• 05 января 2023
Ответ дляСhanelKa
Ой
Вибачте. Я трохи злякалась …
Вибачте, не хотіла показувать лице повністю і показать, що видно зморшки
ЯсноВидящая• 05 января 2023
Автор, я вчера создавала тему, только про ксеомин. Меня он плохо взял.
А вот ботокс держал около 5 месяцев, только межбровку им колола. Не могла вообще брови нахмурить.
А с ксеомином могу.
Леся Українка
• 05 января 2023
Ответ дляKROX@
Так ботокс и держит от 2 до 6 месяцев, вас косметолог не предупредил?
Зморшки на 0 не схолили.. стали менші, колола 2
10.11, ще і 2 місяці не пройшло
Леся Українка
• 05 января 2023
Ответ дляЯсноВидящая
А с ксеомином могу.
Що таке лоток?
Леся Українка
• 05 января 2023
Ответ дляСhanelKa
Смайлик би поставили )
А скільки років ?
KROX@• 05 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
10.11, ще і 2 місяці не пройшло
Ну у вас борозды от глубоких морщин на лбу, их заполняют гилауронкой а ботов просто обездвиживает лоб
ЯсноВидящая• 05 января 2023
Ответ дляKROX@
Ну я так поняла, что Автор жалуется, что плохо обездвижил.
рукиЖимолости• 05 января 2023
У меня так же ботокс стоит,поэтому Колю диспор. Стоит 5-6мес стабильно
Леся Українка
• 05 января 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Так, зморшки складаються при мімічних рухах
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 января 2023
это анекдот есть про лицо и жопу. всем известный. это все объяснит
ЯсноВидящая• 05 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
А ходили на коррекцию через 2 недели?
Зам. зав. Анонима• 05 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
Корекцію робили?
люблю_тортики• 05 января 2023
У меня ботокс тоже не держит, только диспорт. А диспорт сейчас перестали завозить(( хожу с морщинами((
Леся Українка
• 05 января 2023
Ответ дляЯсноВидящая
А ходили на коррекцию через 2 недели?
Ні, косметолог сказала що не потрібно
Леся Українка
• 05 января 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Корекцію робили?
Ні, косметолог сказала, що взагалі корекцій не робить. Я вперше колола і не знаю, як правильно
Оцененная• 05 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
10.11, ще і 2 місяці не пройшло
Ви розумієте, що саме робить ботокс? Він ніяк не впливає на зморшки. Він паралізує м´язи, а зморшка - це складка на шкірі. Якщо м´яз тривалий час не скорочується, він не смикає за собою шкіру, і вона без постійного впливу може повернутися в попередній стан. Але щоб шкіра відновилася, потрібно більше 2 місяців, якщо там взагалі залом не такий, що відновленню не підлягає
руки_Крюги• 05 января 2023
Блін, і воно того варте? Колоти всяку фігню в організм. Ну, буде менше зморшок на лобі. Від цього молодшою виглядати не будете.
Зі всього, найефективніше блефаропластика. От вона реально робить молодшими.
Леся Українка
• 05 января 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я того не знаю. Там суть, що в мене лице як жопа? Да мабуть?
Зам. зав. Анонима• 05 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
Вона мала подивитися і доколоти через 2 тижні в разі потреби ( Міняйте косметолога і, можливо, препарат наступного разу
Леся Українка
• 05 января 2023
Ответ дляОцененная
Ок, я розумію. Мязи не паралізовані, при їх русі складаються зморшки. Не в стані спокою, а при русі
Молчунья• 05 января 2023
я жалкую,що поставила ботокс,верхні повіки тепер набрякають дуже неприємно(( лікар попередила,що в мене є грижі і невеликі набряки і що воно може трохи всугубити проблему на деякий час, але ж так хотілося бути з рівним чолом без заломів. авторе,у вас очі як,не набрякають?
Молчунья• 05 января 2023
Ответ дляЛеся Українка
дивно,мене призначали повторний візит, щоб лікар побачила результати і подивилась,чи не потрібна корекція
Однозначно• 05 января 2023
Ответ дляруки_Крюги
Блефаропластика чего? Лба?