Єдина Країна• 05 января 2023

Що за дивина? Нащо так робити? У когось був схожий досвід?

Короче була на масажі нещодавно. І там гарненький молоденький масажист. Але я знаю що у нього є дівчина, це точно. Вперше прийшла короче...лежу. Топчиться Топчиться навколо кушетки і на тобі - руки ж обабіч тіла лежать, кушетка на рівні ...поясу. і торкається ТИМ самим місцем просто до моєї руки! В районі трохи нижче ліктя. Торкнувся і тримає так. Це ж капець якийсь ....все чудово відчувається, якщо що. Я в шоці! Нащо таке робити...ну пздц. І це лише перший раз прийшла, на хвилиночку. Чи є серед них взагалі нормальні люди???? Які розділяють роботу і особисте хай йому грець! Дівчата ж також не залізні...терпіти таке. Вони всі поголовно бабники . Не інакше...бо це вже не перший випадок подібного роду у моєму житті.
Муууумие• 05 января 2023
Ходіть до жінки.
Kapitoshka-4fe1• 05 января 2023
Може він поклав і забув, а ви переживаєте
harchushyn• 05 января 2023
Автор, ну х..й не живіт, його не можливо втягнути,коли тобі потрібно бути максимально близько до тіла клієнтки.
ksusha1155• 05 января 2023
Ходіть до жінок. Мені всі масажисти-чоловіки попадались сексуально збочені
serebro16-72be• 05 января 2023
Капець. Іноді ще в транспорті таке буває. Фу
Брыкалка• 05 января 2023
Автор, ви така смішна! Що за дивина, їй богу
Сыро_Ежка• 05 января 2023
У автора недо..ах
Брыкалка• 05 января 2023
Ответ дляharchushyn
А тим паче, коли ти весь день на ногах, то вже й спертися не можна до кушетки
boringmovie• 05 января 2023
через можливість отакого хожу до жінки і не маю проблем.
Бокс-орун• 05 января 2023
Ото,не треба бути такою звабливою та сексуальною Я три роки періодично відвідую масажиста - ніяких х@їв він на мене не кладе!
Чи, можливо,навчився втягувати...
Муууумие• 05 января 2023
Ответ дляБокс-орун
Чи, можливо,навчився втягувати...
Ашотакоя• 05 января 2023
Ответ дляБокс-орун
Чи, можливо,навчився втягувати...
автор Єдина Країна • 05 января 2023
Ответ дляKapitoshka-4fe1
Мені виговоритися, не те щоб переживала
автор Єдина Країна • 05 января 2023
Ответ дляksusha1155
Жінки роблять гірше..((
автор Єдина Країна • 05 января 2023
Ответ дляБокс-орун
Чи, можливо,навчився втягувати...
Я навіть не знаю кому з нас з вами тепер треба на них ображатись....за те що кладе чи за те що не кладе?
Все возможно• 05 января 2023
Ответ дляserebro16-72be
Вам в транспорті масаж роблять?
автор Єдина Країна • 05 января 2023
Ответ дляksusha1155
О господи...а як ви дізнались що вони збоченці?
Все возможно• 05 января 2023
А в мене спостереження - всі масажисти припуцькнуті. Аура, енергія. Один зі мною мінявся енергією. Ідіот.
Бокс-орун• 05 января 2023
Ответ дляЄдина Країна
Ну,я не ображаюсь на свого,а ви ще покопайтеся в собі)
автор Єдина Країна • 05 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Ахаха він би вас задушив аби почув таке
Все возможно• 05 января 2023
Ответ дляЄдина Країна
Ахаха він би вас задушив аби почув таке
Так він ще і маньяк?
автор Єдина Країна • 05 января 2023
Ответ дляВсе возможно
Так він ще і маньяк?
Все може бути...
Все возможно• 05 января 2023
Реально один придурок мене постійно обіймав відклячуючи худорляву дупку. Перші рази я пручалася. Потім стояла чекала коли його попустить. Потім задовбалася мінятися енергією і більше не прийшла.
автор Єдина Країна • 05 января 2023
Ответ дляВсе возможно
А, він мабуть гей. Тоді нема за що хвилюватись
Все возможно• 05 января 2023
Другий дідусь також мені чухав про енергію. Я тільки почула то одразу пішла. Більше не ходила на масажі. Ще з одним мінятися?! Танунах.
Все возможно• 05 января 2023
Ответ дляЄдина Країна
Та пофік мені хто він. Що за приколи? Я взагалі ненавиджу коли до мене лізуть. Я иі масажі ледве аитерпіла а тут ще бонус - неадекватна поведінка. Якби секс пропонував - то я б ще зрозуміла.
автор Єдина Країна • 05 января 2023
Ответ дляВсе возможно
ksusha1155• 05 января 2023
Ответ дляЄдина Країна
Лапали мене, терлися, один за груди схватив.. Придурки.
Аноним ФЕЯ• 05 января 2023
Автор, то на вас поклали .уй
автор Єдина Країна • 05 января 2023
Ответ дляАноним ФЕЯ
Автор, то на вас поклали .уй