Барышня_Смольный• 05 января 2023
Нужно ли возвращать мужчин в Украину?
Которые уехали после 24 февраля и не вернулись. Вопрос не в том, будут или нет. Это решат без нас. А в том правильно это или нет, как считаете вы?
Миллион АлыхРос• 05 января 2023
Ответ дляВот Она Я
Тим дітям якось від того краще? Їм можна лише поспівчувати.
Да им ваша жалость до одного места. Но если выпускать, то всех желающих - и тех, кто на фронте. А не только тех кто на теплом диване ж просиживает. Как только такой вопрос поднимется, поверьте многие из всу просто пошлют все на х*р
Уходя дверю не хлопать• 05 января 2023
Ответ дляКуда ж без меня
А отказа от гражданства не предусмотрено
Почему это не предусмотрено? Отказывайтесь без проблем
НуКаНаКа• 05 января 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Это не условие, а просьба. И никто не откажет. Уже некоторые страны обсуждают вопрос не продления мужчинам тимчасового прихистку
И какие именно это страны?
Баба Яга• 05 января 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Так нам же сказали, что шашлык будет в мае, а не война. Если бы сказали, что будет война - выехали бы
Тобто до 24.02.2022 вас Конституція влаштовувала, а потім перестала влаштовувати?
Вот Она Я• 05 января 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Удалено администрацией...
Це ви свого так описуєте? Дітям краще , коли тато свої прямі обов´язки перед ними виконує.
ДолькиКабана• 05 января 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Те, кто сидит дома и прячется от военкомата - тоже. Давайте и этих выпустим, тогда
Давайте выпустим,но только через военкомат
Пенек Возмездия• 05 января 2023
Ответ дляПузата Хата
Удалено администрацией...
Екает. Даже ад пила в начале, не могла спать. Беженцам тоже помогала здесь. Но после окончания войны, была бы рада, если бы все поехали домой.
Ясамаякрасивая)• 05 января 2023
Ответ дляВот Она Я
Хто хоче йде , хто не хоче - не йде , а не з примусу
Ну то зробіть соцопитуання, скільки тоді людей піде? Хто воювати буде? нє? логіка відсутня. Якби всі чоловіки встали разом і пішли - вже б давно перемога за нами була
Усатая полосатая• 05 января 2023
Ответ дляПузата Хата
Удалено администрацией...
вы еще мягко высказались...
ЖующаЯКонфету• 05 января 2023
Ответ дляПуГоФФка
Ні.Спочатку нехай сильна половина людства це робить.
Сила воли, бесстрашие, энтузиазм намного сильнее физической силы. Поэтому не стесняйтесь.
Куда ж без меня• 05 января 2023
Ответ дляБаба Яга
Да, все было сносно, пока не было войны
Голова колгоспу• 05 января 2023
Ок, а почему тогда именно тех, кто выехал после 24, давайте тогда уже и тех, кто живёт там давно?
ПАЦАНКА О• 05 января 2023
Знаете, я б у них забирала гражданство Украины
Хай валят
Сегодня наблюдала такую мерзкую картину, в миграционке стояло две семьи, трое жирных здоровых мужиков до 40 вника, сын ,20 лет и девочка года 4. ребёнку предложили суп.Эти бугаи : и нам несите...смели со стола все чипсы, соки, чай, кофе ..при этом они уже были в Чехии, Германии и Ирландии.это четвёртая страна
Какое же это мерзкое зрелище, честно..
Хай валят
Какое же это мерзкое зрелище, честно..
NatalieShostja• 05 января 2023
Ответ дляВот Она Я
Про це треба було думати владі , коли не створювали армію , а в людей невійськових спеціальностей завжди маж бути вибір.
Як би так запитати.....щоб не образити ваш інтелект. Ви за рік так і не зрозуміли, що в Україні війна? Не ато, не десь там маленький конфлікт. Коли можна було в Києві, Харкові і інших містах закрити очі ’ я в доміку, мене не стосується’. До речі, тоді можна було виїхати, якщо Україна не подобається. А , блядь, сама справжня війна. Як в школі вивчали . Коли міста розбомблені. По вулиці йдуть з автоматами, на танках росіяни і стріляють бо ти їм не сподобався. А дочок, синів, сестер , матерів гвалтують. А чоловіків замучують тортурами і вбивають, вбивають вбивають.
І було б це не лише в умовній Бучі. А по всій Україні. І в Польщі. І в такій ситій Німеччині. Якби їх не зупинили.
Де ви такі беретеся?
Ответ дляВот Она Я
Ті, хто виїхав, якраз своїх дітей і захистили. Ще раз питаю, як це можна зробити, перебуваючи на війні?
Ще раз вам відписую:
- у дітей є матір, з якою лишаються діти.
А здоровим бугаям прикриватись дітьми- позорисько. Як раз то багатодітні і повинні захищати. В них вже є продовження роду. Вони фізично сильні. Ну і їм треба захищати свою родину, яку вони створили
Вот Она Я• 05 января 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Так ви ж із 73%, так?
І голосували проти того, хто цю армію створював?
Я зелень терпіти не можу і за це не голосувала
Пузата Хата• 05 января 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Поедут, не переживайте
Миллион АлыхРос• 05 января 2023
Ответ дляВот Она Я
Одна из обязанностей - защита независимости и целостности. Конституционная
Сижуревувшоке• 05 января 2023
Ответ дляПенек Возмездия
У меня гражданство другой страны. Я не хочу в Украине жить.
Так и они не хотят.
Голова колгоспу• 05 января 2023
Ответ дляВот Она Я
Кожен має повне право вирішувати , де йому жити і що робити з своїм життям
Да, это и есть свобода
Пенек Возмездия• 05 января 2023
Ответ дляПодумывающая
Так зачем вы тут с другим гражданством решаете проблемы Украины?
А тут решаются проблемы в данной теме?
на полит уровне я так понимаю
Оля_с_киркою• 05 января 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Є вихід з громадянства, Гугл в поміч як це все відбувається, процедура складна але реальна
Ангел-предохранитель• 05 января 2023
Ответ дляNatalieShostja
Їх потрібно позбавити громадянства. І хай куди хочуть туди й їдуть
Взагалі-то вони про це і мріють. Якщо в людини немає громадянства , вона має право попросити його в країні де зараз знаходиться, а не думати як їй залишитися після війни. Тому було б класно, попросите десь петицією?
Mira29-c3c3• 05 января 2023
Ответ дляМиллион АлыхРос
Вам 👍👍👍👍👍.
Ясамаякрасивая)• 05 января 2023
Ответ дляВот Она Я
Ні, і це неправильно
а тому що мамочки платили, аби не дай бог дитятко служити в всій час не пішло. І до чого це призвело? Військова кафедра має бути обов´язково, при чому з практикою.
Баба Яга• 05 января 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Да, все было сносно, пока не было войны
То ніхто вам не винен що ви не уявляли що буде війна.
Вот Она Я• 05 января 2023
Ответ дляМиллион АлыхРос
Я за те, щоб зняли заборону виїзду ,тоді кожен міг би спокійно вирішувати, де жити його сім´ї.
Подумывающая• 05 января 2023
Ответ дляПенек Возмездия
А тут решаются проблемы в данной теме?
на полит уровне я так понимаю
Слабовато понимаете