Видящие_помогите• 05 января 2023

У кого крупные машины, девочки, целесообразно?

В пределах города иметь такую?
Pavelolka• 05 января 2023
Ответ дляhrushyk
Ну таки вони економніші
Мій купер бензиновий жере по трасі 8,чоловіковий дизельний Сценік - 5
По місту моя майже 9,його 6
Что-то много ест у вас. У меня 1.6 бензин по городу до 8. Трасса до 6.

побольшомусекретику• 05 января 2023
Ответ дляPavelolka
Ну це ж ще від манери їзди залежить
hrushyk• 05 января 2023
Ответ дляPavelolka
Бо то я ше такий водій,ніякий,не вмію економно їздити
Як чоловік за руль сідає то в нього зразу на літру менше
сказочное_Бали• 05 января 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Ну це ж ще від манери їзди залежить
Й від стану двігуна
Pavelolka• 05 января 2023
Ответ длясказочное_Бали
А мне непонятно, что вас всех так смущает в парковке? Прадо были с кузовом 4 метра, к слову фабия малолитражка в кузове универсал те же 4 метра. Ваг пассат, Тойота Кемри 4,7 метра, Прадо максимально плюс минус того же размера достигает.
Ширина авто, а не длина ))
побольшомусекретику• 05 января 2023
Ответ длясказочное_Бали
Й від стану двігуна
Ну і це теж так
сказочное_Бали• 05 января 2023
Ответ дляhrushyk
На автомате? Ще й напевно не робот, а ди джи ес. Ніяк не повинно відрізнятись. Тільки спорт/драйв якщо міняєте.
hrushyk• 05 января 2023
Ответ длясказочное_Бали
Механіка
побольшомусекретику• 05 января 2023
Ответ длясказочное_Бали
У мене зараз машина на роботі і це мрак, а не коробка

сказочное_Бали• 05 января 2023
Ответ дляPavelolka
Ширина авто, а не длина ))
Мало опелей виваро стоит, мерсов спринтеров и т.п.? У нас раз автобус припарковался вдоль дома и ничего)))
Pavelolka• 05 января 2023
Ответ дляСадоводница
1.6 турбо дизель
3.9 по трассе, город средний 6- 7 литров
130 л.с.
Город нормально. А вот как это ниже паспортных данных трасса выходит? Вы чипировали?
сказочное_Бали• 05 января 2023
Ответ дляhrushyk
Механіка
Тоді так))) валеріанку беріть, будете спокійнішою
Стеклянная мышь• 05 января 2023
Ответ дляPavelolka
Ширина авто, а не длина ))
Абсолютно верно
hrushyk• 05 января 2023
Ответ длясказочное_Бали
Та я спокійна
Не їжджу багато )
Прав ше нема )
Он сьогодні ходила практичний іспит здавати - не здала ))
Pavelolka• 05 января 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Ну це ж ще від манери їзди залежить
Ну по трассе более менее одинаково. Не думаю, что хрюшик летает 150 ))
Pavelolka• 05 января 2023
Ответ длясказочное_Бали
Й від стану двігуна
А вот это да ))
сказочное_Бали• 05 января 2023
Ответ дляСтеклянная мышь
Абсолютно верно
Кемри тоже есть 1.8 м, как ваш прадо и никто в обмороки не падает))) Хонда аккорд тоже широкая. Тем более на высокой машине - нехер делать припарковаться
Покращена• 05 января 2023
Зручні. У мене спочатку був Нісан Х трал, потім змінила на Форд фюжн, а зараз знову хочу велике авто. Беру у чоловіка бус і так мені подобається на ньому їздити. Мабуть, я в минулому житті була водієм фури))
побольшомусекретику• 05 января 2023
Ответ дляPavelolka
Ну дивлячись яка траса.
Бо якщо траса десь близько біля міста, то там практично як в місті їдеш, бо є і світлофори і затори, поки не проїдеш кілометрів 20-30 від міста і вже можна більш спокійно їхати

hrushyk• 05 января 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Ну дивлячись яка траса.
І ями
побольшомусекретику• 05 января 2023
Ответ дляhrushyk
І ями
Ями то окрема тема
сказочное_Бали• 05 января 2023
Ответ дляhrushyk
Та я спокійна
Не їжджу багато )
Прав ше нема )
Чого це? Хоча, я теж не могла довго здати внутрішній. Навіть в іншу школу звернулась, а поліцейського возила, йому страшно стало))) але ж дав згоду. А зараз думаю... Що там важкого.
сказочное_Бали• 05 января 2023
Ответ дляПокращена
Водитель фуры - это жёсткая профессия)))
Стеклянная мышь• 05 января 2023
Ответ длясказочное_Бали
так об обмороке, никто и не писал.
hrushyk• 05 января 2023
Ответ длясказочное_Бали
Внутрішній я вчора здала з першого разу,бо була спокійна,машину знаю,інструктора теж
А сьогодні екзамен в МРЕВ був
Прийшли два дядьки мурчащих
Нова машина
Задня передача вмикається так,що такого чуда я й не знала,маршрут пролягає по вбитій вщент дорозі з трьома залізничними переїздами і купою ямів в коліно
Але за четверту помилку вони мені таки доколупались
сказочное_Бали• 05 января 2023
Ответ дляСтеклянная мышь
так об обмороке, никто и не писал.
Я не о вас, не обижайтесь. Просто фактически, машина по габаритам такая, что припарковаться, как на среднестатистический, а все пишут - места мало. Понятно, что Прадо, как фиат500 не встанет, но запросто, как Авалон, Кемри и т.д.
сказочное_Бали• 05 января 2023
Ответ дляhrushyk
А сьогодні екзамен в МРЕВ був
Прийшли два дядьки мурчащих
Нова машина
Проїдте з чоловіком як пасажир по цієй дорозі, потім за кермом. Повторіть. А зараз сдають - змійка, гараж, парковка, гірка й поліц.розворот?
КоролеВешна• 05 января 2023
У мене кроссовер і це моя любов))) все що треба я ним перевезу, всім зручно. Я жіночка габаритна, в седанах мені тісно. Я за велику машину)))
побольшомусекретику• 05 января 2023
Ответ дляhrushyk
А сьогодні екзамен в МРЕВ був
Прийшли два дядьки мурчащих
Нова машина
Так спеціально ж такий маршрут обирають.
Я давно на права здавала.
Так обрали маршрут ну зовсім не простий.
Виїжджаєш від мрео і світлофор. На тому світлофорі треба було повернути на ліво і під гірку відразу.
А на світлофорі окремо стрілки наліво немає.
Тобто проїжджають прямо і на право, а потім тільки ти.
А дорога там дуже жвава, хто не вмів швидко з місця рушати на механіці, то пиши пропало
сказочное_Бали• 05 января 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Я давно на права здавала.
Наліво взагалі мало де є стрілка