Кошка Мурка• 06 января 2023

Картка Приват

Дівчата, підкажіть. Я вчора закрила картку Приват. Вийшов її термін . Перевипустила нову. Але забула про це. А людина сьогодні, ймовірно, закинула мені гроші на ту стару картку. Куди вони підуть в такому разі?
Бабулька• 06 января 2023
либо на новую, либо если осталась в кабинете на старую, переведете. деньги не пропадут, не переживайте.
а зайти в приложение не можете проверить?

УраганнаЯ• 06 января 2023
Ответ дляБабулька
Вы ерунду пишете
УраганнаЯ• 06 января 2023
Автор, у вас открыт счёт. Поменялся только пластик. Счёт не менялся. Поэтому деньги вы должны увидеть на новой карте.
автор Кошка Мурка • 06 января 2023
Ответ дляБабулька
Мене одна дама просто колись так налякала. Купувала в неї щось другий раз і кинула їй гроші на ту картку. А вона така ´ну шо ж ви поспішили, я її вже щакрила, гроші тютю, нічо не зроблю тепер´. От я й переживаю сума немала.
Бабулька• 06 января 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Вы ерунду пишете
ерунду пишите Вы.у меня такое было.новую карту взяла старая была в кабинете пришло на нее перевела деньги.
либо если старая полностью закрыта то приходили на новую карту деньги с пометкой что перевод с той закрытой.
Марічка• 06 января 2023
Колись у мене була така ситуація, кошти попали на якийсь технічний рахунок, я зателефонувала оператору, зайшли у старий інтерфейс Привату і перекинули ці кошти на нову картку.
автор Кошка Мурка • 06 января 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Дякую, заспокоїли.
Бабулька• 06 января 2023
Ответ дляКошка Мурка
так я же пишу что деньги не пропадут!либо на старую если зависла в кабинете либо на новую автоматом!
УраганнаЯ• 06 января 2023
Ответ дляБабулька
Деньги приходят на счёт, а не на карту!!! А карта привязана к счету.

автор Кошка Мурка • 06 января 2023
Ответ дляБабулька
Заходжу в додаток. Надходження грошей немає. Отже може просто не встиг ще кинути. Лиш щойно про це згадала- не буду вже зараз людину будити , питати переводив гроші чи ні.А вже мене муляє.
Бабулька• 06 января 2023
Ответ дляКошка Мурка
там есть еще скрытые карты,у меня там было
УраганнаЯ• 06 января 2023
Ответ дляКошка Мурка
Вы в Привате видите какую карту? Старую?
Новая подтянулась уже?
Мая твая не панимать• 06 января 2023
Деньги приходят на Ваш счёт, а не на карту. Карта это всего лишь пластик.
автор Кошка Мурка • 06 января 2023
Ответ дляБабулька
Зараз не відображає в гаманці. Хіба десь поритись в налаштуваннях треба.
автор Кошка Мурка • 06 января 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Новая подтянулась уже?
Нову лише бачу. Стару не бачу.
Марічка• 06 января 2023
Спробуйте знайти з компа у Приват, можливо там відобразиться.
автор Кошка Мурка • 06 января 2023
Дякую, дівчата, що відписали! Бо мене аж підкинуло🤭Ніби й не тупа, але всяке буває☝
УраганнаЯ• 06 января 2023
Ответ дляКошка Мурка
Нову лише бачу. Стару не бачу.
Ну это правильно. Значит вам не перечислили.
автор Кошка Мурка • 06 января 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Так, швидше за все ще не встиг.

УраганнаЯ• 06 января 2023
Ответ дляКошка Мурка
Нечего рыться. Если вы не сделали карту скрытой сами в настройках, она будет всегда видна в Гаманці.
Это новая карта, с какой стати она будет в скрытых.
Вишнёвая Леди• 06 января 2023
У меня была такая ситуация где то года полтора назад. Деньги пришли на новую карту.
Жена_КотораяСтена• 06 января 2023
Ответ дляМарічка
О, я знаю, що це таке. У нас теж туди падали кошти, поки ми не відкрили карту для виплат. І головне, що в банку не могли толком порадити, що то таке за технічний рахунок і як зробить простіше. От коли відкрили карту для виплат для ВПО, технічний рахунок і зник. Було не приємно за банк, що не могли пояснить, як простіше зробить це.
english book• 06 января 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Працівники банків мене дивують час від часу. Серед новим роком, перевела дуже значну суму на карту Епідтримка Ощада, і зняла через телефон NFC. Потім вирішила що ще треба 5000,а воно вже не дає. Дзвоню, кажуть що не може такого бути, щоб я стільки грошей зняла з віртуальної ЄПідтоимки(а гроші вже в мене в кишені)). У підсумку заблокували мені всі картки, крім основної))