Добрая свекровь• 06 января 2023
За скільки можна здати квартиру? Київ
Позняки. Біля метро. 10 поверх. Біла цегла. 1 кімнатна.Електроплита
Ремонт простенький,але чисто. Побутва техніка нова. Кухня стара.але буду міняти. Куплю елементарну. Ті, що знімали, виїхали закордон ще восени. Поки стоїть пуста. Квартира дуже тепла..порівняно з моєю..де я живу..небо і земля. Навіть коли немає опалення -тепло. Стіни дуже товсті. З березня планую здати. За скільки?
Кожугетовый ансамбль• 06 января 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Опалення централізоване і коли немає світла опалення є.і що + .постійно є гаряча вода. Коли не прийду - є. В мене дома бойлер. Води гарячої немає. А там є
вы проверяли напор воды, когда нет э/э? дожимает до 10-го?
Вытворунка• 06 января 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Я здаватиму через рієлтора. Просто запитала ціну. На олх не здавала ніколи. Завжди були чисті і акуратні люди.
А з олх значить не чисті і не акуратні?)
Добрая свекровь
• 06 января 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Да. З правого берега їздила на Позняки митися. Бо там завжди є вода гаряча
Педиатор_я• 06 января 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Дивіться на Olx вартість аналогічних квартир у вашому районі. Ми на Позняках за 8000 здаємо однокімнатну на 8 поверсі.
Теж з електроплітою?
Добрая свекровь
• 06 января 2023
Ответ дляВытворунка
Не знаю.там хто попало. Мені везло завжди. Підбирала жінка ріелтор дуже ретельно. Квартира за роки в ідеальному стані
Однозначно• 06 января 2023
Ответ дляЛевый Локоть
Так, з такими умовами то навіть 9 тис))
А ремонт який?
Вона з ремонтом, чиста. Кафель, паркет. Але одна кімната прохідна і санвузол сумісний. Сантехніка нова. Балон великий деревом обшитий. Кухня невелика, 6 м. До війни здавала за 8500.
Первая леди колхоза• 06 января 2023
Живу на 25. 6-ой десяток. Для себя уже не вижу проблемы добежать до 16 этажа.
Единственное, как лично для меня, смущает, что 10 этаж последний.
Однозначно• 06 января 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
хм. так и у нас централизованное. но при отключении света сразу холодеют батареи
А у нас - ні. Можливо у Вас якісь сучасні електрокотельні. У нас ще конструкції та технології радянського періоду. Все гріється на газу.
Кожугетовый ансамбль• 06 января 2023
мне кажется, работающие и без детей-животных найдут вариант и получше. конкретные районы и дома интересуют обычно тех, кому важна привязка к школе и поликлинике - чтобы не менять. ну до войны так точно.
Кожугетовый ансамбль• 06 января 2023
Добрая свекровь
• 06 января 2023
Ответ дляПервая леди колхоза
У меня 10 не последний. Этажей 16.
Первая леди колхоза• 06 января 2023
Ответ дляДобрая свекровь
У меня 10 не последний. Этажей 16.
Так вообще прекрасно.
Добрая свекровь
• 06 января 2023
Ответ дляКожугетовый ансамбль
До этого жили муж и жена айтишники. Близость к метро их интересовала .вид из окна. Мои выходят на озеро и парк что возле Позняков
миссДавеча• 06 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
зараз на таких поверхах здають по 5-6тис, через вікдлючення світла ніхто не хоче лізти на високі поверхи. А так як у вас і ремонт не сучасний - то максимум 6тис.
Ой, знаєте!
Пару місяців тому здала на Соф.Борщагівці однушку, на 8 поверсі за 8500.
Правда плита газова.
Але квартира всього 32 метри. Думаю, у автора побільше.
Правда плита газова.
Кожугетовый ансамбль• 06 января 2023
Ответ дляОднозначно
да у меня дом без газа. вот щас без света(
Добрая свекровь
• 06 января 2023
Ответ длямиссДавеча
Ой, знаєте!
Правда плита газова.
41 метр. Кухня 8.5м. Кімната 16 м
Однозначно• 06 января 2023
Ответ дляДобрая свекровь
41 метр. Кухня 8.5м. Кімната 16 м
Гарний метраж. Більше й не треба.
Женамужная• 06 января 2023
Ответ дляДобрая свекровь
В другой квартире в Киеве
у вас в этой квартире сколько комнат, какое отопление и есть ли газ. плита, а также сколько комнат?
миссДавеча• 06 января 2023
Ответ дляДобрая свекровь
41 метр. Кухня 8.5м. Кімната 16 м
Чудова квадратура!
І 10 поверх - то таке… от плита електро не дуже зручно, але дешевше 8 тис не ставте
Добрая свекровь
• 06 января 2023
Ответ дляЖенамужная
В которой я сейчас живу?
Добрая свекровь
• 06 января 2023
Ответ дляЖенамужная
ну да )
А зачем вам эта информация? . Я ж не сдаю ее.
Левый Локоть• 06 января 2023
Ответ дляОднозначно
Я думаю, пробуйте 8, а там подивитесь
Исправлялочка• 06 января 2023
Ответ дляКучерявочка
8 тис за однокімнатну?
Може до війни вона б так і коштувала, але не зараз.
такої великої кількості пропозицій на олх без комісії, як зараз, я ще не бачила за всі роки, що орендую квартиру.
Ми платимо 5 тис. За 7 тис можна легко знайти 2-3 кімнатну.
Мы осенью искали 1к родителям мужа, таких цен не было. 6 тыс однушки с советским ремонтом
Педиатор_я• 06 января 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Так.
Може, супер ремонт якийсь? Чи вид з вікна? Бо не зрозуміло, що за люди готові платити такі гроші за по суті зараз тюрьму, коли в місті точно є вибір.
Добрая свекровь
• 06 января 2023
Ответ дляПедиатор_я
В мене вид з вікна шикарний. На озеро і парк що біля метро. Місце козирне
всемВсёИмного• 06 января 2023
Ответ длямиссДавеча
Ой, знаєте!
Правда плита газова.
на Соф.Борщагівці ціни взагалі ховайся)) я там жила, зараз переїхала на Харківский. Навіть тут біля метро квартири дешевші) на Софіївці класно жити, коли не їздиш в Київ. Все є для комфортного життя.