Добрая свекровь• 06 января 2023

За скільки можна здати квартиру? Київ

Позняки. Біля метро. 10 поверх. Біла цегла. 1 кімнатна.Електроплита
Ремонт простенький,але чисто. Побутва техніка нова. Кухня стара.але буду міняти. Куплю елементарну. Ті, що знімали, виїхали закордон ще восени. Поки стоїть пуста. Квартира дуже тепла..порівняно з моєю..де я живу..небо і земля. Навіть коли немає опалення -тепло. Стіни дуже товсті. З березня планую здати. За скільки?
Педиатор_я• 06 января 2023
Ответ дляДобрая свекровь
В мене вид з вікна шикарний. На озеро і парк що біля метро. Місце козирне
Тоді ставте ціну як до війни. Подивитесь і знизите в разі потреби.
Але все одно не розумію, без ліфту з танцями навколо приготування їжі та ще й з великою кількістю пропозицій на ринку, хто сплачує 8 тис. Може, хто з дому не виходить та замовляє готові страви)
миссДавеча• 06 января 2023
Ответ длявсемВсёИмного
на Соф.Борщагівці ціни взагалі ховайся)) я там жила, зараз переїхала на Харківский. Навіть тут біля метро квартири дешевші) на Софіївці класно жити, коли не їздиш в Київ. Все є для комфортного життя.
В нас жк Софія. Дійсно, все є для диття, всім подобається, та й до Києва зараз не довго їхати
автор Moon shine • 06 января 2023
Автор, подзвонила своєму рієлтору. Спеціально. Біля метро квартири від 7 тис.
Борщагівка проста квартира 6 тис. За 4 тис навіть не думайте))))
Стосовно ситуації на ринку сказала ..що прям застою немає. Все одно знімають.
Не танцую- но пою• 06 января 2023
Ответ дляЕлиссавета
У вас ус отклеился - ржака))) всегда удивляло , что у таких людей в голове )))
автор Moon shine • 06 января 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Ничего не оиклеился.я такой же коммент добавила в другтй пост.просто ошиблась.
всемВсёИмного• 06 января 2023
Ответ дляЕлиссавета
нда, смішно ви до АВТОРА звертаєтеся
на днях у ФБ бачила здавали однушку на Пчілки, класний сучасний ремонт, але 12 поверх. Так от.. 6000грн оренда, без комісії. Пчілки знаєте де і які там будинки.