ГейТуда• 06 января 2023
Мешканки мiста на Че. Де зараз мiняють паспорт?
Де проходить замiна паспорта по досягненню вiдповiдного вiку?
У Цнапi на Благовiстной 170 (за Драмтеатром), або здесь у iншому мiстi?
ГейТуда
• 06 января 2023
Ответ дляСернаМоисеевна
Ой. Одночасно)
хто знае, той знае, шо це за мiсто))))
кнопкодав• 06 января 2023
Вы не написали город, но адрес ЦНАП полностью. Никогда Штирлиц не был так близок к провалу
СернаМоисеевна• 06 января 2023
Ответ длякнопкодав
Так точно!• 06 января 2023
Ответ дляСернаМоисеевна
Че.Чернівці, Чернігів, Черкаси, Чебоксари
чемоданы, чебуреки, чебурашки.
авторша интересная.
ЦыбаФу• 06 января 2023
Ответ дляГейТуда
хто знае, той знае, шо це за мiсто))))
Вы потерялись в своем городе? Не знаете куда идти?
кнопкодав• 06 января 2023
Ответ дляГейТуда
хто знае, той знае, шо це за мiсто))))
По адресу узнали все
Меряно-перемеряно• 06 января 2023
Ответ дляГейТуда
хто знае, той знае, шо це за мiсто))))
Автор, загуглите адреса миграционной службы и там везде можно поменять. Их три на Черкассы, если не ошибаюсь
Полиэтиленовый привет• 06 января 2023
Ржу неистово. Город на Че, но адрес полностью. Никто не догадается, нет

СернаМоисеевна• 06 января 2023
Автор, звичайно, насмішила, але... Виноваті ви, дівчата! В кожному бачите рашиста, зрадника, пометодічке працюючого. От автор і зашугалась)
Чёрти Шо• 06 января 2023
Зараз фото не вклеюють у старий паспорт. Роблять заміну старого на картку ІД. Звертайтесь у ЦНАП або в одну з міграційних служб
Мандолина Бу• 06 января 2023
Ответ дляМадамОхмури
Черкаси, Чернігів, Чернівці?
По адресі і театру люди мають здогадатися. Правда до чого тут такі секрети, незрозуміло
Неместная Я• 06 января 2023
Ответ для220В
а зачем вы шифруетесь?
Який то шифр, коли вона і локацію з об´єктами вказала?
Мандолина Бу• 06 января 2023
Ответ дляМеряно-перемеряно
Це не закордрнний паспорт, я так розумію
Меряно-перемеряно• 06 января 2023
Ответ дляМандолина Бу
Там роблять і внутрішні ID-картки. Ще й електронний запис працює
ГейТуда
• 06 января 2023
Ответ длямаминаБубочка
В четверг запись с 8.00 , можно онлайн
Дякую, а на якому сайтi можно записатись до эл черги?
Меряно-перемеряно• 06 января 2023
Ответ дляМандолина Бу
Та все правильно автор зробила. Написала б зразу місто, то ніхто б і не зайшов, бо місцевих тут небагато.
А так порадниці зараз тему в топ виведуть своїми приколами, то хтось та й відповість по темі
ГейТуда
• 06 января 2023
Ответ дляМеряно-перемеряно
будь ласкс дайте посилання на чергу
Меряно-перемеряно• 06 января 2023
Ответ дляГейТуда
будь ласкс дайте посилання на чергу
Введіть в Гуглі Державна міграційна служба і там по вкладками виберіть. У мене зараз світла нема, інтернет тупить